Paul Craig Roberts má na washingtonské válečné štváče jednu otravnou otázku
17. dubna 2018 Redakce AC24 Ze světa 6138 0
thumbnail
Američtí činitelé a presstituti nám tvrdí, že ten ilegální americký raketový útok na Sýrii zničil kapacity pro chemické zbraně, kde se skladoval a vyráběl chlór a sarin. Výzkumné a vývojové centrum Barzah v Damašku v Sýrii, než bylo zasaženo v sobotu koaličními silami. Tento satelitní snímek pořízený v pondělí ráno ukazuje Výzkumné a vývojové centrum Barzah v Damašku po zásahu koaličními silami.

 

 

Kdyby byla pravda, co říkají, tak by přeci došlo k výronu smrtonosného oblaku, který by si vyžádal životy daleko více lidí, než ten bájný údajný chemický útok v Doumě?

Nebyl by pak americký raketový útok stejnou lumpárnou jako útok chemickými zbraněmi a nezařadil by pak USA a jejich vazaly do stejné kategorie zločinců, jakou se Washington pokouší dělat z Assada a Putina?

A co vaši experti na chemické zbraně?

Copak chemické zbraně vypouští své jedy jen, když vybuchnou účelně při nasazení, a ne když vybuchnou kvůli vojenskému napadení?

V Sýrii ale nejsou žádné důkazy o pozůstatcích zamoření z kapacit pro chemické zbraně, které údajně americké rakety zničily.

Vůbec žádné mrtvé oběti.

Žádné zprávy z nemocnic ošetřujících syrské oběti toho amerického chemického útoku.

Copak by tomu mohla tak být, když by byla opravdu zasažena taková zařízení s takovými látkami?

Za časů, když jsem býval redaktorem Wall Street Journal, měly tyto noviny kompetentní žurnalisty, které by taková otázka okamžitě napadla. To už ale dávno není pravda. A takový New York Times už Stephen Ledman dává za příklad žurnalistického neprofesionalismu, který by k tomu měl sloužit jako kabinetní pomůcka. NY Times to už vůbec není zdroj zpráv. Je to jen propagandistický megafon.

Zdroj: zerohedge.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor