Neuvěřitelné! První novou nemocnici v Číně otevřeli za 48 hodin
30. January 2020 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 20844 1
První specializovaná nemocnice v Číně, v níž se budou léčit pacienti nakažení koronavirusem, je už "na světě". Informovali o tom anglické noviny Metro s tím, že nová nemocnice má 1 000 lůžek. (Foto: Twitter)
 

Loading...
 
 
 
loading...

Otevřela se ve městě Huanggang, které je nedaleko Wu-chan, kde se začala epidemie nemoci. První specializovaná nemocnice na koronaviry se otevřela nedaleko města Wu-chan.

Pracovníci a dobrovolníci strávili pouze dva dny přeměnou prázdné budovy na pohotovostní zařízení s 1 000 lůžky, přičemž první skupina pacientů tam byla přemístěná už v úterý pozdě večer.

Více než 500 stavebních dělníků, elektrikářů a policie nepřetržitě pracovalo na otevření nové nemocnice, přičemž to stihli již za 48 hodin.

"V pondělí měli nainstalovanou vodu, elektřinu a internet a byli prakticky připraveni na příchod pacientů," informoval o tom portál LADbible .

Ještě ambicióznější stavební projekt se připravuje v samotném městě Wu-chan, kde úřady stanovily pondělí jako konečný termín pro další velkou nemocnici ve městě. Čtyři nemocnice se staví ve velmi rychlém čase, přičemž využívají i prefabrikované budovy. Snímky ze stavby nemocnice ve Wu-chan, která se staví od základů, dokazují, že i zde dělníci postupují obrovskou rychlostí.

 

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
30. January 2020

To sa nemôže stať nikde inde len v Číne a čína ide aj na koronavírus sofistikovane a majú čo robiť aby to zvládli. Počet úmrtí stúpol na takmer 40 denne a nakazených je už takmer 8000 ľudí

ak by sa niečo také stalo u nás Slovenské zdravotníctvo by skolabovalo za prvých pár dní. U nás je všetko až strašideľne pomalé

https://aragonit11.blogspot.com/2020/01/a-jar-zautocila.html


00