Čínská vláda neříká pravdu. Více než 90 tisíc nakažených, šokující slova sestřičky přímo z epicentra
26. ledna 2020 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 26617 3
Z Číny přicházejí znepokojivé zprávy. Ozvala se zdravotní sestra, která ošetřuje lidí nakažené koronavirem. Podle ní je jich celkově již více než 90 tisíc, ne necelých 2000, jak to prezentují tamní úřady.

 
 
loading...
 

Objevilo se proto podezření, že Čína záměrně zatajuje skutečná čísla o smrtícím viru, který se nejnovější rozšířil už i do Evropy.

Zdravotní sestra z čínského města Wu-chan, které je epicentrem koronavirus, vyvolala obrovské obavy. Tvrdí totiž, že nakažených je mnohem více než říkají oficiální statistiky.

"Nacházím se v oblasti, kde virus vypukl. Jsem tady, abych všem řekla pravdu. V tomto okamžiku je v provincii Hubej včetně města Wu-chan, nakažených 90 tisíc lidí,"  prohlásila ve videu, ve kterém vystupuje s ochrannou maskou na obličeji.

Už dříve tento týden se objevily podezření o tom, že čínská vláda cenzuruje kritiku směrovanou na opatření, které provádí ve snaze zabránit šíření viru.

Několik videí, které zachycovaly nemocných či mrtvých, byly z čínské sociální sítě Weibo krátce po svém zveřejnění vymazány.

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


TF
tomas fuk
26. ledna 2020
nejlepe to ihned co nejrychleji prenest do USA a hlavne do vojenskych struktur, aby doslo k depopulaci americkych fasistickych vojaku a jejich generalu, vcetne pentagonu
00
EP
Eduard Piovarči
26. ledna 2020

Tomaš fuk to by bol teroristický čin a bol by si na zozname lebo ho podnecuješ a vieš ako dopadol ten Iránsky generál bez súdu a dôkazov ho odkráglovali zmačknutím knoflíka. Toto budú robiť s hocikým kto im bude nepohodlný.

TO JE AMERICKÁ DÉMONKRACIA

V číne oficiálne potvrdili už 57 úmrtí dá sa však predpokladať že ich je už iste viac


00
EP
Eduard Piovarči
27. ledna 2020

Treba len čakať na ďalšie spravodajstvo a uvidí sa ko sa to tam vivíja. Včera bolo 57 mŕtvych dnes je 80 uvidíme ako sa tá úmrtnosť a počet nakazených bude vyvíjať. Dúfajme že to Čína zvládne.

Je nutné posilovať imunitu je na to dosť prostriedkov aj to pomôže. Ľudia s oslabenou imunitou môžu mať problém

https://aragonit11.blogspot.com/2020/01/a-jar-zautocila.html


00