Pachatel je připraven svědčit: V Římě proběhla operace na přepnutí hlasů Trumpa na Bidena přes vojenský satelit
10. ledna 2021 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce, neprehlednete videa 89918 1
„Za neustálého odvádění a přesměrovávání pozornosti americkými aktéry pracujícími z amerického velvyslanectví v Římě proběhla operace k náhlému přepnutí dat z amerických voleb 3. listopadu 2020 od vítězství Donalda Trumpa se značným náskokem k vítězství Joe Bidena…, k čemuž došlo v mnoha státech, kde Joe Biden v hlasování naprosto propadl. (Foto: Twitter)

 

 
 
 

Pachatel prohlašuje, že pracoval v (neslyšitelné) zařízení v lázních Leonardo a využíval možnosti šifrování vojenské úrovně pro kybernetické válčení, aby vysílal a přepínal hlasy přes vojenský satelit… z věže (neslyšitelné) do Frankfurtu v Německu.

Pachatel přísahá, že ta data v některých případech mohla být přepínána tak, že představovala více než celkový (neslyšitelné) voličů.

Pachatel prohlašuje, že je ochoten svědčit o všech lidech a institucích zapojených do přepínání hlasů od Donalda Trumpa k Joe Bidenovi, pokud bude mít on a jeho rodina naprostou ochranu.

Pachatel prohlašuje, že je zabezpečený na utajeném místě. Souhrn původních dat a dat přepnutých podle pokynů poskytne v této záležitosti důkaz u soudu. Tímto zde prohlašuji a přísahám, že výpověď výše o uvedených faktech byla pronesena v mé přítomnosti.“

Na základě potvrzení se tak potvrzuje, že se nejedná o hoax a informace a dokument nabírá na věrohodnosti.

Dnes bylo v Římě rušno...

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


SP
sunhjun park
12. ledna 2021

Your post is very interesting to me. Reading was so much fun to 안전놀이터. I think the reason reading is fun is because it is a post related to 토토사이트 that I am interested in. Articles related toyou are the best. I would like you to write a similar post about !


00