Známý americký právník dnes zveřejnil zásadní informace o dění v USA, které mainstreamová média nikdy nezveřejní
4. ledna 2021 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce, neprehlednete videa 172941 7
Shrnutí tweetů Lin Wooda z dnešního rána (pro některé nebudou reálné a těžko akceptovatelné, uvádíme v necenzurovaném znění, pozn. red.): Vydírání, znásilnění, vraždy dětí a další... (Foto: Wikipedia)

 

 
 
 

Část první...

Sdílel jsem s několika jednotlivci PRAVDU, o které s vámi budu mluvit. Moje likvidace nezabrání odhalení PRAVDY – bude pouze spouštěčem uvolnění mnoha dalšími. Požádám Trumpa, aby okamžitě jmenovat čestného zvláštního žalobce, který bude usilovat o spravedlnost.

Věřím, že hlavní soudce John Roberts a spousta mocných osob po celém světě jsou vydíráni v děsivém schématu zahrnujícím znásilnění a vraždy dětí zachycených na videokazetě.

Mám klíč k souborům obsahujícím videa. Také jsem sdílel tyto informace...

Toto schéma vydírání provádějí členové deseti světově nejznámějších a „elitních“ tajných služeb.

Cena za vyslovení PRAVDY může být vysoká. Nakonec může být ohrožen nebo ztracen život člověka a životy jeho rodinných příslušníků a přátel.

S rizikem naší svobody máme My lidé právo znát PRAVDU. Už žádné hry. Mike_Pence je hráčem voleb 2020. Chce být POTUSem v roce 2024.
Řekněte americké veřejnosti, co bylo na tom lístku, který vaše žena dostala na pohřbu Bushe. Povězte nám to HNED TEĎ.

Sledujte peníze. Každá lež bude odhalena.

#VAROVÁNÍ členové našeho týmu, kteří žijí v Atlantě, jsou připojeni. Jeden člen týmu dostal doma 5 výstřelů přímo oknem. Přímo oknem ložnice jeho dcery.

Jedna z těchto skupin byla napadena skupinou známou jako Lizard Squad. Soubory vydírání ze znásilnění a vražd byly získány touto skupinoou a kopie byla poskytnuta Isaacovi Kappymu.

K vydíracím objektům se přistupuje se zbraní, dítětem a kamerou. Objekt dostane rozkaz znásilnit dítě na videu. Objektu je poté nařízeno natočit dítě na video. Objekt je pak vlastněn a řízen vydírateli, dokud důkazy vydírání neztratí svou hodnotu.

Poté, co Kappy obdržel hacknuté soubory od člena Lizard Squad, dal soubory jednomu příteli a šifrovací klíč dalšímu příteli. Tyto informace poskytl svým přátelům krátce předtím, než byl zavražděn 13. května 2019. Členové Lizard Squad byli uvězněni za hackování.

Jeffrey Epstein použil stejné schéma vydírání, dětského znásilňování a vraždění dětí k prosazování svých vlastních zájmů nebo zájmů jakékoli zpravodajské agentury, se kterou pracoval.
KAŽDÝ, kdo letěl na svém soukromém letadle nebo navštívil jeho ostrov, musí být OKAMŽITĚ vyslýchán a postaven před soud.

Rozhodl jsem se, že tuto pravdu zveřejním na Twitteru a Parleru, protože kolem @realDonalda Trumpa existuje zeď, která by mi mohla zabránit dostat důkazy k němu. Kappy se pokusil předat prezidentovi informace, ale poté byl zavražděn. Nevím, komu to Kappy dal k dodání prezidentovi.

Obávám se, že informace od Isaaca Kappyho nebyly doručeny Donaldu Trumpovi a jeho snaha dostat je k prezidentovi mohla způsobit smrt. Mám obavy, že informace od Kappyho nebyly doručeny Donaldu Trumpovi a jeho snaha dostat to prezidentovi mohla způsobit jeho smrt.

Jsem si vědom, že můj život je nyní vystaven velkému riziku. Věřím však v Boha. Než jsem se rozhodl, modlil jsem se. Musel jsem odhalit PRAVDU.

Pro připomenutí, LW tweetnul svůj tweet z ledna 1.:

13. 5. 2019 zemřel herec Isaac Kappy poté, co se „byl donucen“ skočit z mostu v Arizoně. Bylo mu 42.

Jeho poslední příspěvek na Instagramu byl „Dejte si pozor na muže, který nemá co ztratit, protože nemá co chránit.“

Isaac znal lži. Znám klíč k jeho pokladnici PRAVDY. Jeho poslední příspěvek na Instagramu byl ′′Pozor na muže, který nemá co ztratit, protože nemá co chránit."

Nyní máte více souvislostí s novinkami, které jsem tweetoval níže 1. ledna. Doufal jsem, že toto odhalení urychlí rezignaci a přiznání.

Protože jsem si nebyl jistý tímto výsledkem, musel jsem odhalit všechny své znalosti.

Teď to dělám.

Část druhá...

- Vydírání, znásilnění, dětská vražda a další -

Tento tweet byl pojištěním. Zlé síly, které stojí za tímto systémem vydírání, znásilňování a vraždění dětí, musí vědět, že ostatní mají šifrovací klíč. Mám zavedený postup, pokud v blízké době zemřu nebo dojde k poškození nebo ohrožení kteréhokoli člena mé rodiny, mnoho lidí klíč uvolní.

Nikdy bych nevznesl obvinění, aniž bych pro to měl spolehlivý zdroj. Sázky jsou příliš vysoké. Dal jsem si proto záležet, abych ověřil přesnost šokujících informací, které dnes večer odhaluji. Jsem naprosto v pohodě, že se dozvíte pravdu. Pravda, která hodně vysvětluje.

Mezi 10 zpravodajských agentur, které mají členy využívající tento systém vydírání, patří CCP, CIA, Mossad, FBI, MI6. Ostatní jsou snadno identifikovatelní.
Agentury neví, která z nich byla hacknuta od Lizard Squad.

Nemám tušení o rozsahu systému vydírání znásilňování a zabíjení dětí, ale obávám se nejhoršího vzhledem k počtu zapojených agentur, statisícům pohřešovaných dětí a jinak nevysvětlitelným činům mnoha mocných úředníků, celebrit a lídrů podniků.

Počet zmizelých dětí po celém světě i v USA je ohromující.

Webový odkaz (na chybějící statistiku dětí, ZDE)

Takže jsem nyní sdělil pravdu, jak ji znám. V posledních dnech roste počet lidí zpochybňujících můj zdravý rozum. Nyní můžete pochopit proč. Vůbec netuším, co se se mnou bude v příštích dnech dělat nebo co se o mně řekne, ale dnes večer si dobře odpočinu proto, že jsem mluvil pravdu.

Mnoho problémů v našem světě může souviset s vydíráním, které jsem dnes večer popsal, včetně bizarního chování úředníků a soudců v nedávných volbách. musí jmenovat zvláštního žalobce, který bude důkladně vyšetřovat. Potřebujeme odpovědi. Musíme to vyšetřit. Pro naše děti.

Konec citace...

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


V2
Vaclav 2
5. ledna 2021

Edo zdravím... určitě to budeš číst,

viděl jsi - a ti všichni ostatní - po Silvestru Seattle - televizní věž s mega laserovým a hologramovým ohňostrojem?

jak se tady onen komunistický astronaut rozplýval - o kolik koňských délek jsou super amíci vepředu! ?

nalítl zrovna tak jako miliony diváků po celém světě...i AC24... žádný ohňostroj ani hologram se nekonal, vše bylo jen v PC a šikovně propašované do TV...

ale musím přiznat, zcela profesionálně a důkladně oblbli svět, asi tak jako s volbami! Provedené to bylo ovšem hezky.

 

https://www.youtube.com/watch?v=3Ow0ET-ob3E


10
V2
Vaclav 2
5. ledna 2021

Edwin Eugene Aldrin

 

1. ledna 2021

Neuvěřitelné, o kolik koňských délek jsou USA technologicky před zbylým světem. My v Evropě bychom měli znásobit investice do vědy, abychom za pár desítek let nedopadli jako dnes JAR či rusáci. 


10
EP
Eduard Piovarči
5. ledna 2021

Václave ja som to video nevidel tak som nič nemohol hodnotiť. Video nebolo dostupné, ale hologramy vedia aj v číne j v rusku, ale teraz tu ide o niečo oveľa strašnejšie

totiž čo tvrdí ten chlapík vyššie:

10 zpravodajských agentur, jejichž členové používají tento program vydírání, zahrnují CCP, CIA, Mossad, FBI a MI6.

Mnoho problémů v našem světě se může týkat vzoru vydírání, který jsem dnes večer popsal, včetně bizarního chování úředníků a soudců v nedávných volbách. Donald Trump musí jmenovat zvláštního žalobce, který bude důsledně vést vyšetřování.

Toto je doslova diabolská mašinéria politici a sudcovia majú doslova gule vo zverákoch tajných služieb ktoré sa usilovali aby mali na každého páku s vydieraním. Stojíme proti démonom v ľudskej podobe ktorí vraždia deti bez akýchkoľvek problémov

https://aragonit11.blogspot.com/2020/12/vianocna-radost-pohoda-posiluje-nasu.html


10
V2
Vaclav 2
5. ledna 2021

já si to převedl z Youtobe... https://www.youtube.com/watch?v=3Ow0ET-ob3E

 

upřímě - mě je z toho nevolno, když vidím, jaká modla jsou pro mnohé davy usa...hrůza


10
EP
Eduard Piovarči
5. ledna 2021

Luďom sa stane len to čo si zaslúžia...

Ak sú nemysliaci a tupí bez inteligencie dostanú sa do absolútneho otroctva, alebo do kremačných peci svetového koncentráku.

Všetci ostatní sa musíme postaviť na rozhodný odpor ako naši dedovia v povstaní proti fašistom. Na túto elitársku svetovú zgerbu platia len červení komančovia. Dopadli sme presne tak ako to komančovia predpovedali.

Diabol našepkávač Havel nás uisťoval že to tak nebude no je to ešte horšie ako predpokladali komouši.

Kapitalizmus je zničujúca ideológia sobectva, moci a pýchy. Na prvom mieste je Zisk satanom požehnaných elít a ich brutálna moc nad svetom.

Ostatní sú len stádom ovcí na strihanie a pre krvavé bitúnky....

https://aragonit11.blogspot.com/2020/12/vianoce-2020-vianoce-nam-nedokazal.html


10
V2
Vaclav 2
5. ledna 2021

Edo, je to přesně, jak píšeš... o Havlovi? naprosto. Já si vybavuji (každý to může najít na i-netě) - poslední Husákovo rozpouštěcí sjezd a jeho "proroctví" Přesně se to vyplnilo... nadávali jsme na něj, jako na slouhu SSSR, vtipy atd., ale udělal plno věcí dobře. A dnes tleskáme okupantovi a nechceme vidět co jsou zač a kam zavedli světové společenství...

nemohu si vzpomenout kdo to prohlásil...:

"Budou vám vládnout ti nejhorší z vás, jako odměnu, že jste se nestarali o politiku"


10
EP
Eduard Piovarči
5. ledna 2021

Václave je to presne tak..

Nádavali sme na komančou ako sme len mohli, ale dnes zisťujeme že to neboli také svine za ktoré sme ich mali. Dnešný papalašizmus je 100x horší. Kradnú a nechávajú sa úplácať v sumách o ktorých sa vtedy komančom ani nesnívalo. Ako sol dnes potrebujeme skutočnú sociálnu vládu nie takéto kolaborantské hnidy aké tam dnes sedia.


00
V2
Vaclav 2
5. ledna 2021

Edo zdravím... určitě to budeš číst,

viděl jsi - a ti všichni ostatní - po Silvestru Seattle - televizní věž s mega laserovým a hologramovým ohňostrojem?

jak se tady onen komunistický astronaut rozplýval - o kolik koňských délek jsou super amíci vepředu! ?

nalítl zrovna tak jako miliony diváků po celém světě...i AC24... žádný ohňostroj ani hologram se nekonal, vše bylo jen v PC a šikovně propašované do TV...

ale musím přiznat, zcela profesionálně a důkladně oblbli svět, asi tak jako s volbami! Provedené to bylo ovšem hezky.

 

https://www.youtube.com/watch?v=3Ow0ET-ob3E

+ 1