Právnička Trumpa Sidney Powell: „Připravujeme se na převrácení volebních výsledků ve více státech“
16. listopadu 2020 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce 24865 2
Bývalá federální prokurátora Sidney Powell, právnička Trumpovy kampaně, v nedělním rozhovoru naznačila,  že v tvrzeních prezidenta Donalda Trumpa o voličských podvodech a nesrovnalostech přichází stále více důkazů. (Foto: Youtube)

 

 
 
 

Bývalá federální prokurátora Sidney Powell, právnička Trumpovy kampaně, v nedělním rozhovoru naznačila,  že v tvrzeních prezidenta Donalda Trumpa o voličských podvodech a nesrovnalostech přichází stále více důkazů.

"Připravujeme se na zvrácení výsledků voleb ve více státech," uvedla Powell s tím, že má dostatek důkazů o volebních podvodech, aby mohla zahájit rozsáhlé vyšetřování trestných činů.

"Nedělám žádné komentáře, aniž bych neměla důkazy, které by to podpořily," dodala s tím, že volební software změnil "miliony hlasů" z Trumpa na demokratického kandidáta Joea Bidena.

"Matematicky jsme identifikovali přesný algoritmus, který použili a který plánovali použít od samého počátku, aby pozměnili počty hlasů a zajistili Bidenovi vítězství. Proto řekl, že nepotřebuje vaše hlasy teď, že vás bude potřebovat později. Měl pravdu. Chci říct, v jeho stavu demence neměl žádný filtr a říkal pravdu více než jednou. Včetně toho, když řekl, že má vůbec největší organizaci na volební podvody. Nuže, je to masivní volební podvod. Zruší to celé volby. Můžou si s volbami dělat, cokoli chtějí. Můžou přimět přístroje, aby nenačítaly podpis. Můžou přimět přístroje, any nenačítaly spodní část lístku. Můžou přimět přístroje, aby četly a ukládaly jen hlasy pro Bidena. Je to otázka drag & drop pro cokoliv chcete. Můžete nahrát hlasy. Máme spočítáno, že v Michiganu a Pennsylvánii byly najednou stovky tisíc hlasů v poměru 67% pro Bidena, 23% pro trumpa vícekrát uploadovány do systému."

Později v rozhovoru v neděli ráno Powell uvedla, že její tým „zjistil hlasovací nesrovnalosti, které jsou nevysvětlitelné“ ve státech, kde se úředníci domnívají, že mají platné systémy.

Společnost Smartmatic v sobotním prohlášení uvedla, že nemá žádné vazby na volební systémy Dominion.

Dominion také vyvrátil tvrzení, že její stroje změnily hlasování z Trumpa na Bidena v den voleb a dále.

„Společnost Dominion Voting Systems kategoricky popírá jakékoli nároky na jakékoli změny hlasování nebo údajné softwarové problémy s našimi hlasovacími systémy. Naše systémy nadále spolehlivě a přesně počítají hlasovací lístky a státní a místní volební orgány veřejně potvrdily integritu procesu,“ uvedl mluvčí společnosti ve svém  prohlášení pro The Denver Post. 

 

Zdroj: ntd.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
16. listopadu 2020

Tak to je naozaj povzbudivé vypadá to tak že Trump bude mať napokon skutočne navrch

https://aragonit11.blogspot.com/2020/11/mark-zuckerberg-odeslal-400-mil-dolaru.html


00
VB
victor bradford
17. listopadu 2020

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


00