Vypustíme krakena! Bývalá americká federální prokurátorka nás připravuje, že to vypukne
14. listopadu 2020 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce, neprehlednete videa 65537 2
Sydney Powell, bývalá federální prokurátorka a současná právnička Michaela T. Flynna uvedla podrobnosti o tom, co se chystá vypustit do světa: „Bylo to organizováno lidmi ze Sillicon Valley, velkými techologickými společnostmi, mediálními společnostmi a sociálními sítěmi. Vypustíme krakena!" (Foto: Twitter)

 

 
 
 

Předtím uvedla:

„Bylo vynaloženo obrovské koordinované úsilí ukrást americké prezidentské volby, de-legitimizovat a zničit hlasy pro trumpa a padělat hlasovací lístky pro Joe Bidena.“ Udělali to všemi možnými představitelnými způsoby, od toho, že nechali v obrovských počtech hlasovat zemřelé lidi, přes falešné hlasovací lístky, které obsahovaly pouze Bidena jako možnost hlasování, takových jsme již identifikovali přes 450 000. (…) Navíc použili algoritmus k výpočtu, kolik hlasů bylo třeba překlopit, aby Biden volby vyhrál. (…) “

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


LF
Larry Fistingfield
15. listopadu 2020

BIDEN JE UŽ JEN KRŮČEK OD PORÁŽKY, DOKONČETE TO A ZACHRÁNÍTE NEJEN AMERIKU, ALE I LIDSTVO!

FREEDOM FOR ALL MANKIND !!!


00
Vlastimil Čech
17. listopadu 2020
I kdyby Trumpeta vyhrál ve volebním boji s Bidetem, nic to nebude platné. Židi se rozhodli, že vyhrál Bidet a basta! Poskakuj panáčku Trumpetko, vřískej, židovský kočár jede dál a tebe, Trumpetko, si už nikdo všímat nebude. Presidentovat bude kříženka. Uvidíte všichni.
00