Podvod zachycený v přímém přenosu? V USA otevírají hlasovací lístky a házejí je do koše
4. listopadu 2020 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce, neprehlednete videa 560113 3
Níže uvedené záběry můžou být důkazem, že při amerických prezidentských volbách se dějí nestandardní nezákonné aktivity. Budou níže uvedené záběry oficiálně prošetřeny? Do mainsteramových médií se nedostaly. (Foto: Twitter)

 

 
 
 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
5. listopadu 2020

V takomto politickom boji sa hrá všetkými zbraňami. A podvody v USA nie su ničím novým

PODLA PUTINOVÝCH SLOV VÁLKA ZAČALA!!

Služebníci Rothschildů pronikli do vašich vlád, vašich médií, vašich institucí. Nepodléhejte jejich trikům. Rusko nezůstane se založenýma rukama a nedovolí, aby jeho evropští bratranci byli zavražděni a odlidštěni. Fikce skončila. Válka začala. Musí zvítězit pravda a spravedlnost.

https://aragonit11.blogspot.com/2020/11/arcibisup-byvaly-apostolsky-nuncus-v.html


00
MK
Milan Klusák
7. listopadu 2020
Něco nové nemáš?  Jen jsi  zopáknul co bylo. Kdybys tady něco o jeskyních, bylo by to líp! Necpi se do politiky ale věnuj se přírode,pioči.
00
LF
Larry Fistingfield
5. listopadu 2020

Ve volbách jsou všichni černoští sčítatelé hlasů a demokratičtí členové volebních komisí vyzýváni, aby 1/10 volebních lístků pro TRUMPA vyhazovali do koše, Biden takto nezákonně vyhrál ve Wyomingu a Michiganu, další podvody probíhají v Georgii, Nevadě, Pensylvánii a v celé řadě dalších míst.

AKTIVISTICKÁ A SVAZÁCKÁ ČT 24 UŽ PŘIDÁVÁ BIDENOVI HLASY NA 264, NEVĚŘTE ČESKÝM MANIPULÁTORŮM A LHÁŘŮM!  I CNN JICH MÁ ZATÍM 253 KONTRA 213 A TAK TO TAKY ZŮSTANE, NYNÍ PŘIJDE RED SHIFT, BIDEN ZTRATÍ NEVADU, ZTRATÍ I ARIZONU, KDE JE JEŠTĚ 14% HLASŮ K SEČTENÍ, NEDOBYDE PENSYLVÁNII I GEORGII. BIDEN SKONČÍ S 253 HLASY TĚSNĚ PŘED BRANAMI A PROHRAJE. VYPIJE KALICH HOŘKOSTI AŽ DO DNA. Z HLEDISKA TECHNICKÉ ANALÝZY HLASY DEMOKRATŮ JSOU NEPŘIROZENĚ PŘEKOUPENÉ RSI 100%, UŽ TO UKAZUJE NA PODVODY, NÁHLÝ SKOK PRO BIDENA JE NEPŘIROZENÝ A UMĚLÝ (MICHIGAN, WYOMING - I DALŠÍ STÁTY KOLEM KANADSKÝCH JEZER)!!!

GLOBALISTICKÁ HYDRA SKONČÍ V PEKLE


00