Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaHosté a personál hotelu Bellagio v Las Vegas potvrzují několik střelců a říkají, že šerif a média lžou

Sociální sítě

Reklama

Hosté a personál hotelu Bellagio v Las Vegas potvrzují několik střelců a říkají, že šerif a média lžou

Hala hotelu Bellagio byla během útoku v Las Vegas zasypána kulkami druhého střelce, tvrdí hoteloví hosté a personál vzpomínající na tyto hrozné zážitky v nově zveřejněném videu.

Rene Downs okamžitě po střelbě v Las Vegas dala na Facebook Live video nafilmované uvnitř Hotelu Bellagio, který byl uzavřen poté, co „přiletěly střely prostřelené předními dveřmi haly,“ což vyvolalo „hromadný chaos.“

Video bylo z Facebooku odstraněno, nyní je k dohledání na Youtube, uvidíme, jak dlouho tam vydrží:

Rene Downs vysvětluje, že byla v době střelby v hale se svým manželem, rovněž vysvětluje, že šerif a média mainstreamu okamžitě začali střelbu v hotelu Bellagio zakrývat a v rámci pokračování povídačky o „osamělém vlkovi“ trvali na tom, že Bellagia se střelba v Las Vegas netýkala.

„To NEUDĚLAL jediný střelec. Novináři a policie o tom nereferují správně,“ říká Rene Downs.

„Nevím, co se dělo v dalších hotelech, ale vím, jak to bylo v Bellagio. Padla jsem na zem a Daniel na mě skočil svrchu.“

„Jestli má někdo jakékoliv otázky ohledně toho, co povídá televize, a co se opravdu dělo, tak je tu důkaz – zavolali jsme na policii a volali jsme i novinářům, abychom jim to řekli…, když předními dveřmi haly přišla ta střelba s tím hromadným chaosem a úprkem… když jsem byla pod stolem a Daniel byl na mě, a přiběhli sekuriťáci a začali řvát: ‚Všichni vypadněte zadem,‘ takže jsme byli vyhnáni na zadní dvorek.“

Downs během rozhovoru se zaměstnancem vysvětluje, že tu scénu filmuje, protože „to, co hlásí ve zprávách, není správně.“ Zaměstnanec souhlasí a říká: „Ano.“

Downs pak mluví s dalším hostem hotelu, který také na kameru potvrzuje, že tu střelbu do průčelí hotelu slyšel.

Bellagio je ale 1,4 míle (2,25 km) od resortu Mandalay Bay, kde Stephan Paddoc pálil do davu a kulky z jeho poloautomatických zbraní nemohly být možnou příčinou incidentu v Bellagio.

Mandalay Bay (spodní mapa) a hotel Bellagio (horní mapa) jsou od sebe v Las Vegas 2,25 km daleko.

„Když říkají: ‚Ne, nic se v ostatních hotelech nedělo,“ tak já říkám, nevím, co se dělo v ostatních hotelech, ale vím, co se dělo v tomto. A vím, že můj manžel mě právě tady zalehl, a já jsem držela další paní, protože ta k smrti vyděšená hrozně plakala.“

Existují už hromady důkazů sestávající z videí, policejních audií a výpovědí očitých svědků od spousty lidí, kteří dokazují, že to byl zinscenovaný, koordinovaný útok několika spiklenců a že média mainstreamu se to pokouší zakrývat. Stephen Paddock nejednal sám. Videozáznamy poskytnuté Your News Wire od obyvatel Las Vegas přesvědčivě dokázaly, že tam byl i druhý střelec pálící z vnitřku rezortu Mandalay Bay. Střílející hlaveň je jasně vidět ze čtvrtého patra, tedy daleko níže, než je to 32. patro, odkud pálil Paddock.

Paddockův soused z vedlejších dveří – Australan Brian Hodges potvrdil přítomnost několika střelců při tom útoku, když australským novinám Courier-Mail říkal: „Bylo tam zabito několik lidí a několik střelců.“

Také mnozí zaměstnanci kasina v Las Vegas přišli s informacemi poukazujícími na existenci několika střelců a spiklenců zapojených do útoku Las Vegas. Podle Nadii Gissell se střelba ozývala i v Paris Casino.

„Já tam pracuji, a nechápu, proč neřeknou pravdu,“ řekla.

Cameron Espino, který byl v Miracle Miles Shops, se dožaduje vysvětlení, proč média nereferují o incidentech v dalších hotelích, a hlásil, že on viděl dva střelce.

Proč se média mainstreamu pokouší veřejnosti vnutit tu falešnou povídačku? Odpověď je jednoduchá. Korporátní média kontrolovaná malou, oligarchickou elitou, když se pokouší veřejnost zavádět k důvěře, že jejich nepřátelé jsou jejich přáteli a že jejich přátelé jsou jejich nepřáteli.

Pro agendu mainstreamových médií se nehodí, že by Stephen Paddock jednal jako součást většího politického spiknutí. Tento fakt média aktivně zakrývají. Toto je aktivní kampaň za rozsévání rozkolů a vytváření chaosu uvnitř Spojených států. Organizované skupiny pracují pro globální organizace s těmi nejnekalejšími cíli. Je třeba, abychom se probudili a přestali věřit všemu, čím nás média mainstreamu krmí. Ta se už předvedla jako naprosto zkompromitovaná a nespolehlivá.

Mějte oči otevřené...

Zdroj: wire.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+110 # kojak 2017-10-04 22:06
Vsadím 1000 amerických, že to byla false flag, kdo jde proti?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+73 # Janek Mate 2017-10-04 22:26
Víme tedy, že jde o obvyklou falešnou vlajku. Střelec - nastrčená figurka - je buď zastřelen, anebo těsně před zatčením spáchá sebevraždu... lajkit.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Batman2 2017-10-05 10:52
...kam se podel tenhle clanek?

ac24.cz/.../...

vcera jsem ho cetl a mam I printscreen. Proc je pryc?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # Pepa z Depa 2017-10-05 11:57
Cituji Batman2:
...kam se podel tenhle clanek?

ac24.cz/.../...

vcera jsem ho cetl a mam I printscreen. Proc je pryc?


bohuzel nachazime se na portalu nemajici s novinarinou nic spolecneho acsracky24 neni objektivni a lidem umyslne lze podava neuplne informace a polopravdy ..jen bych nadaval ale blbci jsou predevsim lidi zde na srackach24 uz to lidma nenazyvam ale [...]ma kolaborantskyma jako treba madam sichtarova z agroskupiny ptaciho hnizda naseho nadzlodeje
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jan Hink 2017-10-05 17:50
Dej někam odkaz na ten printscreen.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+66 # Jaroslav Kukla 2017-10-04 22:49
Paddock to asi nebol,no zabili ho a nastrcili ako
Oswalda...Iste ich bolo viac,ako strelcov...Medz inarodny zid a ich kabal...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+51 # Piovarči 2017-10-04 23:37
Osamelý šialenec to teda vôbec nebol muselo ísť o koordinovanú skupinu.... Toto je z toho teraz celkom jasné....
Dá sa potom predpokladať že za tým môže byť niekto kto chce odzbrojiť občanov USA. Tieto incidenty sa dejú v USA pravidelne a dlhodobo.
Je to potom megazločin.
Prešla im akcia 9/11 tak predpokladajú že im prejde aj každé ďalšie účelové vraždenie, ktoré by malo prinúťiť občanov USA aby sa vzdali zbraní.

Príspevok z Novej republiky:
Anonymní 2. října 2017 20:32- máte naprostou pravdu. Není v silách jednoho člověka vystřílet tolik nábojů za tak krátkou dobu i když z více zbraní, které tam ten důchoce měl. Dle medií se k této akci přihlásil Islámský stát. Tomu bych věřil, protože Islámský stát to jsou tajné služby USA a jejich řiťolezci

Situácia pri Deir Ezzor v Sýrii

Ak majú na Syria livemap pravdu bolo by to optimistické
syria.liveuamap.com/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-19 # Petko Kotov 2017-10-04 23:51
je asi pro tebe tezke priznat si ze v pripade konfliktu by jeden americky duchodce vyradil z boje velkou cast ruske armady. Tak to je, kluci z USA strilet umeji - nekteri svych schopnosti ale vyuzivaji na hodne spatnych mistech. Tento zrovna napodobil besneni Rusu v Syrii a odzkousel si pred vlastni smrti jaky je pocit pri masakrovani civilistu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+46 # Piovarči 2017-10-05 02:06
Tak toto sa môže stať len v krajine neobmedzených možností kde bezúhonný dôchodca z ničoho nič odrazu scvokatie a vyvraždí 60 ľudí a stovky poraní.
Preventívne by mali teraz zabásnuť aj teba ty z tej Ameriky ideš tiež celkom scvokatieť čo ak ti z ničoho nič preskočí v gebuli a začneš okolo seba páliť hlava nehlava.
Rusi likvidujú armádu ISIL a teroristov. Američania za posledné dva týždne zabili v Sýrii cez 300 civilistov.
Zbesneli nám a scvokateli Američania. Ešte sčista jasna j.bne v bedni nejakéj americkej zelenej gume a zhoríme všetci v jadrovom pekle.
Američania sú v celku nebezpeční psychopati nikdy nevieš kedy a kde si zmyslia začať bombardovať a vraždiť.

Ten chudák dôchodca je toho jasným dôkazom
Amerika je chorá plná potencionálnych cvokov. Žiarivý to príklad západných hovnôt.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-25 # Petko Kotov 2017-10-05 02:27
precti si nekdy americke zpravy a na rozdil od ruskych je vse opacne nez tvrdi Kreml a jeho propaganda.

Rusko soucasnost : Ve městě Krasnodar ruská policie zatkla muže a ženu, kteří vzavraždili přinejmenším 30 lidí, které potom snědli.

V Ruském Murmansku zatkli policisté jednadvacetilet ého muže pro podezření z kanibalismu. Lidi prý jedl, protože chtěl okusit chuť lidského masa. Specializoval se pouze na homosexuály.

Rus je znam tim ze dodrzuje tradice.historie po prevratu bolsevika :

Hladomor, který v Rusku zavládl mezi lety 1921–1922, dohnal místní obyvatele k těm nejhorším skutkům, jakých jsou lidé vůbec schopni. Fotografie muže a ženy za stolem s ostatky dvou dětí, které nabízeli na trhu, hovoří za vše. Kanibalismus nebyl během povolžského hladomoru nic zvláštního.Leninův výrok „nechte sedláky hladovět!“ tak chudé lidi přivedl až ke kanibalismu. Lidské maso – zejména to dětí – se nezřídka prodávalo na černém trhu. To je vas vzor, troubove. Lenin, Stalin, Putin a dalsi ksindl.

Nebyl to zadny chudak duchodce ve Vegas. Byl to magor , podobny mistnim protiamerickym pomatencum. S rozdily ze on nebyl naprosty nuzak a totalni primitiv.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Piovarči 2017-10-05 12:42
Ale to nemôžeš porovnávať obdobia hladomorov zo súčasnosťou. V USA je nadbytok všetkého a raj na zemi. A predsa sú USA plné cvokov a masových vrahov.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # josh (xy) 2017-10-04 23:01
Chtěli ušetřit, no;) Špatný scénář. Tolik inspirací z Hollywoodu a pak to takhle spackaj.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-10-04 23:47
rad se vsadim, troubo.
jak se ale rozhodne ze plati ofic. vyjadreni z vysetrovani kteremu ty a zdejsi zakusci neuverite ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # eli 2017-10-05 06:21
Nikto, nie je proti kojak. Suhlasi aj Alex Jones.
Motiv k tomuto masakru zo zaciatku chybal len preto, aby sa neskorsie mohol doplnit. Nic sa nedeje len tak pre nic, za nic, za vsetkym je nejaky motiv a momentalna situacia vo svete potvrdzuje, ze tych motivov je k dispozicii vela. Ten najdolezitejsi mozno najst v rodinnej skriepke chazarov, ktorych boj o moc nad touto planetou, rozdelil do dvoch taborov. Alex Jones, je bubenikom toho patriotickeho, ortodoxnych Jeruzalemistov, uz nejaky ten rok. V jeho programe vzdy mozno urcit smer vetra v politickej burke nad Amerikou a vtejto poslednej, je to az prilis zrejme.
Su to vraj globalisti (rozumej neokoni), ktori robia taketo veci, patrioti (rozumej jeruzalemisti), su ta dobra bagaz, ktora stoji verne po boku svojho prezidenta. Boli to vraj definitivne oni, klamu castejsie, ako tisknu dolare a do toho hotela sa nastahovali uz 25. septembra. Ladovali tam vraj zbrane a zamestnanci hotela tusili, ze sa chysta nieco velke. Udajne vraj varovali aj ucastnikov festivalu. Patriotka, ktora svedcila v programe A. Jonesa (mimochodom, oblecena v tricke americkej zastavy), ze existuje zaznam objednavky pred dvoch hosti z hotelovej izby z ktorej sa strielalo, zo dna 27. septembra. A. Jones, nezabudol zdoraznit ani skutocnost, ze ucastnici festivalu boli zvacsa patrioti, ktori podporuju prezidenta Trumpa. Teda, vsetko svedci proti neokonom v radach demokratov, ktorym ma byt zasadeny finalny smrtelny uder. Nech ziju patrioti, Drotar! www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Jaris 2017-10-05 07:48
Kojaku, ja jsem proti (v dobrem slova smyslu). At jde cele Las Vegas do p.dele. Amici vrazdi jine narody jak na bezicim pase, a tady uz se nekolik dnu spekuluje o jakesi prestrelce v L.V.

Tady je dulezitejsi zprava o kradezi ceskeho lithia 14 dni pred volbami! Clanek je na AE. Ten mne nadzdvihl natolik, ze jsem dnes poslala dopis na tohle tema Zemanovi. Pokud odpovi, otisknu to zde.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Batman2 2017-10-05 10:49
...kam se podel tenhle clanek?

ac24.cz/.../...

vcera jsem ho cetl a mam I printscreen. Proc je pryc?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Pepa z Depa 2017-10-05 11:59
Cituji Batman2:
...kam se podel tenhle clanek?

ac24.cz/.../...

vcera jsem ho cetl a mam I printscreen. Proc je pryc?

bohuzel nachazime se na portalu nemajici s novinarinou nic spolecneho acsracky24 neni objektivni a lidem umyslne lze podava neuplne informace a polopravdy ..jen bych nadaval ale blbci jsou predevsim lidi zde na srackach24 uz to lidma nenazyvam ale [...]ma kolaborantskyma jako treba madam sichtarova z agroskupiny ptaciho hnizda naseho nadzlodeje
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # r.m. 2017-10-05 12:50
ukaž svoje vlastní noviny Pepíku
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # remete 2017-10-04 23:21
Je uz jasné, že v Las Vegas byla zorganizována další falešná vlajka.Střílelo se ze 4. patra, a nikoli z 32.Typické falšované a hrané fotografie a videa ten horror nedokazují.Podl e mého názoru vše bylo sehráno bezpečnostními složkami, krizovými herci a vytvořeno mediálně.Jedná se o naprostý hoax/podvod, při němž nezemřeli lidé,aspon ne tolik.Stephen Paddock je nastrčená figurka vybraná FBI ktery byl pravdepodobne popraven a je nevinen.Oficiál ní story se začíná rozpadat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # Petko Kotov 2017-10-04 23:44
v tom 4. patre je odraz blikajiciho auta fizlu nebo zachranaru, svetelne reklamy nebo neceho jineho - ve Vegas blika vecer vsechno co blikat muze. .
Plne nemocnice lidi, nekteri i vicekrat postreleni, plne chladaky mrtvych...ale blbeckove zase budou psat o hercich. Jako vzdy. Mozna jste ty herce odkoukali od Rusu v Beslanu nebo po utocich bombou v Ruskem metru ?
Lidi kteri nezazili takovou kanonadu jsou v soku a " slyseli" strelbu odevsud - protoze byli podelani strachem a nevedeli kam se schovat. Zbrane stridal,okna stridal- proto byly i zmeny zvuku. jestli nekdo lze tak zase " alternativci" kteri se snazi podjebavat spolecnost i na takovychto udalostech.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Piovarči 2017-10-05 02:23
Podjebávať spoločnosť?
Veď tá už viac doj.baná ani nemôže byť. Nikto už nikomu neverí. Ja tiež neverím že ten človek to urobil len tak s plezíru lebo mu j.blo v palici. Takto zaj.báva ľuďom len v USA a to pravidelne. Séria hromadných vrážd na školách to len potvrdzuje.

V Európe takto j.blo len Brajvikovi a ten priznal krajnepravicový politický motív.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Petko Kotov 2017-10-05 02:52
k takove strelbe v USA mivaji lide 3 duvody -
islamisky radikalimus proti kteremu USA tak dlouho a uspesne bojuji. V tomto pripade vylouceno.

Zdrogoval ho Kim Cong Un

Zblbnul z ruske antiamericke propagandy

Spolecnost v zadnem pripade neni dojebana , pokud se bavime o zapadnich demokraciich. Kdyz bys otocil ale rec na tve oblibene Rusko- tak jejich spolecnost dojebana je. Totalne.

Hromadna vrazda v Cesku kdy podobny magor postrilel 8 lidi ? v hospode...Cesko ma 10M obyvatel, 8 z nich sundal magor. Aby americky magor dosahl kvalit ceskeho , musel by vystrilet jeste dalsich 200 aby procentualni ubytek byl stejny. Jiny magor nozem zabil vlastni dite pred par dny, druhe zranil. To je horsi nez kdyz americky magor streli cizi deti ve skole - tento Cech zabijel vlastni. Uchylu je plna Evropa, kdyz bys je dal pekne dohromady podle jejich cinu tak bys videl ze USA jsou zdrava populace kde magoru je ve srovnani s jinymi regiony mene. Jen se o nich vic pise a nezatajuji se fakta jako dela Rus a podobne zaostale zeme.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # r.m. 2017-10-05 12:48
Anebo macesní majitelé firmy, která chce dodávat bezpečnostní rámy a skenery pro celý stát. Riziko zabití soukmenovce je na country festivalu minimální.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Piovarči 2017-10-05 12:57
Tak že ok Peťko vlastne sa nič nedeje.
Tak nech sa Amíci vraždia medzi sebou ďalej... len tak ďalej masové vraždenie je nič proti tomu keď niekto zabije nožom vlastnú ženu či iného príbuzného. Takých ojedinelých vrážd v rodinách je dosť aj na Slovensku tak že sme na tom prakticky horšie ako v USA.
Ľudia na tom koncerte mohli byť len radi že nežili na Slovensku tam mohli byť bezohľadne zapichnutý nožom vlastnou matkou, takto to už majú za sebou alebo sú len podstrelení a nejako sa z toho vylížu.

Toto je tvoja logika.
Podľa nej sú na tom aj Eskymáci horšie ako chudáci z toho koncertu čo tam zarvali....

Za komanča sa toľko zložinu nepáchalo napríklad na Slovensku. Samozrejme nejaké kriminálne činy a tragédie v rodinách sa občas udiali ale to boli prípady raz za päťročnicu a to sme z toho boli zhrození. Teraz sú ale také kuchačky nožmi celkom bežné a takmer každodenné. Každú chvíľu niekto niekoho zapichne v rodinnej hádke alebo na smrť dobije dôchodcu kvôli 10 Eurám. To už je aj u nás na Slovensku bežná realita.
Tým luďom prepína už z tejto jebnutej fašizoidnej kapitalistickej reality. Ale stále to u nás nedosiahlo úroveň aká existuje dlhodobo v USA kde sa pravidelne strieľa a vraždí v školách a na verejných priestranstvách a koncertoch a to celkom v masovom merítku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-26 # Lukáš Rak 2017-10-04 23:52
Viděl z Vás vůbec někdo to video celý? Frajerka popisuje jen to, jak je nechtěli pustit stráže do určitejch míst, protože probíhalo vyšetřování, melete tu sračky na entou, vůbec nevíte jaký to tam bylo, já tam byl a vy jste ubohá sorta nuzáků co tu spekuluje a v životě Vás na životě nic neohrožovalo tak melete jen hovna, až si něco takovýho prožijete tak něco piště vy bando ruskejch nicek
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Petko Kotov 2017-10-04 23:57
pribrzdi se, kamarade - sem pisou lidi kterym uz davno nekdo vystrelil mozek z hlavy. Ti o podobnych vecech vedi hodne ! A kdyz nevedi tak okomentovat to muzou, maji na to pravo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Piovarči 2017-10-05 02:29
Veď to - vy viete len vystreliť človeku mozog z hlavy... Vy viete najlepšie ako sa to robí.
A užívajte si to ďalej v tej vašej šialenej Amerike. My nič takého prežívať nechceme a doteraz sme ani nemuseli preto že tu na východe nikomu nedrbe tak ako vám z toho Amerického sna....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Petko Kotov 2017-10-05 03:03
V roku 2015 bolo na Slovensku 48 vrážd, objasniť sa ich podarilo 32, čo je 66 percent

50 vrazd na 5M lidi - 500 by bylo na 50M lidi- 3.000 vrazd by tak asi bylo kdyby Slovaku bylo 300M. Porad vidis 49 zastrelenych a 500 zranenych tak vysoke cislo ? v USA je cislo pres 10k rocne, to jsou ale pribehy kdy cerny dealer potkal cerneho pasaka nebo jineho dealera- a nemelo by se to do lidskych ztrat vubec pocitat.
v Cesku se stalo 136 vražd, to je nejméně za posledních 25 let Za posledních pět let je objasněnost asi 97 procent, - Slovensky fizl asi nepracuje kdyz ma objasnenost vrazd jen 66%....je to zemepisne blizko k Rusku a cim blize tim horsi pracovni moralka a civilizacni navyky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Piovarči 2017-10-05 13:04
No tak vidíš v roku 2015 bolo na Slovensku 48 vrážd
a v roku 2017 jeden k.kot v USA zaj.bal 60 ľudí len za jednu hodinu!!!!


Choď do riti s takýmito štatistikami. Čo tu chceš vysvetľovať a zľahčovať?

Chceš povedať že my na východe sme všetci j.bnutí a vy na západe všetci OK v poriadku?

Už tá tvoja snaha ma tu o niečom takom presviedčať je chorá a zvrátená... daj sa vyšetriť
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # cicero 2017-10-05 10:01
Cituji Lukáš Rak:
Viděl z Vás vůbec někdo to video celý? Frajerka popisuje jen to, jak je nechtěli pustit stráže do určitejch míst, protože probíhalo vyšetřování, melete tu sračky na entou, vůbec nevíte jaký to tam bylo, já tam byl a vy jste ubohá sorta nuzáků co tu spekuluje a v životě Vás na životě nic neohrožovalo tak melete jen hovna, až si něco takovýho prožijete tak něco piště vy bando ruskejch nicek

nedělej tu chytrýho lojzo , a raději si nasad kšiltovku , at hned není poznat , že ti trčí hlava z americké zadnice !!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # r.m. 2017-10-05 12:44
ve videu říká to, co píše článek, ten blb neobětoval ani šest minut svýho času na shlédnutí videa
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # LubinenKremlBot 2017-10-05 03:31
Největšïmi teroristy na světě jsou Rotschild Soroš a spol ,Fandu z Řïma nevyjïmaje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # julius 2017-10-05 07:14
Vzhledem k informacim medii semusim zkaonite ptat.

1-stalo se to vubec? Nebo slo jen o nejake nataceni ?
2-Kolik strelcu bylo a kdo je platil. Neverim na historky pomateneho strelce.
3-Komu ku prospechu? Jde o politicky motiv ci teroristicky. I kdyz rozdil v dnesni dobe je skoro srovnatelny a provazany-
4-evidentne to bylo s inscenovano tak aby to bylo dramaticke. Jinak by stacila vybusnina v davu bez rizika atentatnika.
5- Byla to rychla zasterka aby si lide nevsimly Katalasnkych voleb? Tedy rozpadu EU?
6- CENZUROVANO

No otazky mame. A odpovedi? Zametou je pod stul ? Zapomene se v propadlisti casu?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # r.m. 2017-10-05 12:42
macesníci zase něco potřebují prosadit
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Monika lkemae 2017-10-05 12:47
Mosad Izrael pas se ještě nenašel ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # r.m. 2017-10-05 12:48
pasy vyšly z módy, teď instalujou zamordovaný dědečky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Cejn 2017-10-05 15:01
Nechapu proc reagujete na ten parek prihratych trollu. Tp je jak hazet hrách sviním. Museli byste zamavat gumovym ptakem aby zacali chapat..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # doneck.luhansk 2017-10-06 21:19
Petko Kotov je plesnivý a zvadlý lulan !!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))) )))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás