Jaké jsou šance, že střelba v Las Vegas byla falešnou vlajkou? Podivná zpráva, která varuje před útokem
4. října 2017 Redakce AC24 Ze světa 18009 0
thumbnail
Jaké jsou šance? To by měla být otázka, kterou bychom si měli vždy položit, když jde o podezření z útoku pod falešnou vlajkou. Jaké jsou šance, že všichni „radikální islamističtí teroristé“ všude zahodí pas nebo občanku? (Podívejte se na článek od Michela Chossudovského Barcelona, Machester, Berlín, Paříž, Nice, Londýn, New York a ty průkazky, které byly vždy po teroristických útocích nalezeny.)

 

 

Jaké jsou šance, že ten samý fotograf s vazbami na Mossad se zrovna objeví na takových místech, že nafilmuje a publikuje dva teroristické útoky za necelý týden? Jaké jsou šance, že…? Mohl bych pokračovat pořád s dalšími a dalšími a už často jsem to dělal, ale asi vám už došlo, o co mi jde.

Střelba v Las Vegas stejně jako spousta těch „událostí spojených s ISIS“ také na první pohled vypadá, že se nějak vymyká pravděpodobnosti.

 

Tady jako by byly výstřely ze dvou hlavní? Toto je obrázek od bývalého vojenského vynašeče Scotta Bennetta, bohužel, ale to video, ze kterého sejmul tuto obrazovku, která ukazuje výstřely ze dvou hlavní, bylo už z YouTube odstraněno.

Jaká je šance, že taková ohromující smrtonosná střelba je prací jediného chlapa – toho příslovečného „osamělého střelce“, který byl nakonec pohodlně zabit? Když je nějaká událost „poněkud moc smrtonosná“ na to, aby ji fakt udělal určený trouba, tak je to nejspíš falešná vlajka. K příkladům patří: Bomba v OKC byla poněkud velká a příliš smrtonosná na to, aby to byla bombička z hnojiva v dodávce; ty ohromné exploze, které rozmetaly věže Světového obchodního centra na tříšť, byly příliš obrovské a ničivé, aby to mohl způsobit požár v kanceláři; střelba v Orlandu byla podle bývalého experta CIA Roberta Steela příliš smrtonosná, aby ji udělal Omar Mateen, atd.

Robert David Steel mi právě poslal e-mail: „Chtěl bych říci, že se velice přikláním na podporu toho, že střelba v Las Vegas bylo falešnou vlajkou. Stejně jako v Orlandu, ta čísla jsou přehnaná.“

  • Jaké jsou šance, že chlap s žádným politickým ukotvením, bez jakýchkoliv psychických problémů, bez jakékoliv historie, že by byť i dostal pokutu za špatné parkování, a bez skutečného zájmu o střelné zbraně, bez nějakého pokročilejšího výcviku se střelnými zbraněmi (přinejmenším podle členů rodiny) bude ochoten a schopen spustit něco takového?
  • Jaká je šance, že všichni ti svědkové, kteří to popisovali, jako pod palbou několika střelců, by se mýlili?
  • Jaká je šance, že Domácí bezpečnost zrovna předtím v Nevadě byla v rámci přípravy plánu z loňského listopadu, s nímž ale začali až hrozně nedávno, že si budou hrát na události, k nimž právě došlo, že by čirá shoda okolnosti?

 

Celý rok DHS chystala v Las Vegas teroristické cvičení k prozkoumání problému „příliš mnoha obětí, které přetíží systém.“

Jaké jsou šance, že ta dávková palba, co je slyšet na videu níže a na dalších záznamech pochází od jednoho chlapa, co střílí poloautomatickou (nikoliv plně automatickou) zbraní? A kdo znovu zapnul světla v hledišti, aby střelci mohli lépe vidět na cíle?!

A jaké jsou šance, že policii to bude trvat 72 minut od prvního volání na 911, než lokalizuje střelce?

Jaké jsou na tohle všechno šance?

Nesnáším vynášení zkratovitých závěrů. Ale vzhledem k tomu, co víme o Operaci Gladio a Gladio B, ty výše uvedené nesrovnalosti naznačují pravděpodobnost, že to byla zase další falešná vlajka.

Operace Galdio byla Pentagonem sponzorovaným programem NATO využívajícím terorismus pod falešnou vlajkou k prosazování „strategie napětí.“ Jak to vysvětlil odsouzený terorista z operace pod falešnou vlajkou v rámci Gladio Vincenzo Vinciguerra:

„Musíte útočit na civilisty, lidi, ženy, děti, co nemají nic společného s jakoukoliv politickou hrou. To úřadům umožní, aby vyhlásily výjimečný stav.“

Terorizované obyvatelstvo vládě dovolí, aby pošlapala jeho práva. Terorizované obyvatelstvo lze snadno dokopat, aby přijalo válku. Z terorizovaného obyvatelstva se stane něco jako malé děti důvěřivě poslouchající své vůdce, kteří nahradí rodičovské osobnosti.

Tu mezi lidmi se rozlévající úzkost vytvořenou událostmi jako střelba v Las Vegas lze obrátit proti Severní Koreji, Íránu, Rusku nebo Číně. Lze ji využít k protlačení kontroly zbraní. Lze ji využít k udržování celé té orwellovské dystopie, co tu trvá od 11.9, aby dále pokračovala a rostla. Lze ji využít k dokopání občanů, aby se dále vzdávali svých práv.

Jelikož ti pravděpodobní podezřelí za těmito událostmi protlačují válku a nesvobodu, měli bychom reagovat přesměrováním všeho svého pobouření do služeb míru a svobody. Pokaždé, když se něco takového stane, tak bychom se měli hlasitě dožadovat skoncování s těmi válkami po 11.9 a s tím policejním státem po 11.9 a chtít vyšetření 11.9 a všech falešných vlajek, které nás pobouřily potom.

AKTUALIZACE

Robert David Steel mi právě poslal snímek obrazovky z výměny zprávy z večera z 10. září, kdy předvídali hromadnou střelbu pod falešnou vlajkou v Las Vegas na příští den, tj. na výročí 11. září Zde je ta zpráva následovaná snímkem obrazovky. – KB

Od mého nejlepšího pozorovatele temné strany. Jsem připraven promluvit o falešné vlajce v Las Vegas a jejím průsečíku se zradou, s Mossadem a s jeho sioňáky jako Sheldon Adelson a agent Mossadu  přes vydírání kvůli pedofilii Jeffrey Epstein, kdy tyto dvě strany dominují v AIPAC a v dalších sionistických spolcích. Poučení, které si odnesli z 11. září, je to, že jim to zase projde, všechno jim projde, že veřejnost je opravdu stupidní a že média mají opravdu v kapse. Potřebujeme pravdu ODHALIT více než kdy jindy nebo se budou věci tohoto typu dít dále, dokud se státy nezačnou odtrhávat od unie nebo nám nezačnou brát zbraně. Chertoff, jak se ukazuje je hrozný špinavec.

———- Předané zprávy ———-

Ještě to pošlu. Složka této rozpravy. Něco zvaného „Projekt velkého incidentu“, kde o bývalém šéfovi DHS Cheroffovi mluví v posledním příspěvku. Důkladně se na to podívám později.

Poslední příspěvek, z anonymního fóra, přečtěte si i předchozí (pro anglicky rozumějící), stojí za to: 

Když jim jejich plány vyjdou, schválí stát Nevada brzy zákon předepisující ve všech kasinech povinné detektory kovů a prosvěcovací mašiny, krátce na to federální zákon schválí tyto stroje na univerzitách a středních školách, ve federálních budovách. Budou tomu říkat OSI systémy a hlavním výrobcem těchto mašin je Chertoff. Někdy kolem roku 2020 dojde k fúzi Chertoff a OSI do jediné společnosti. Po fúzi jejich vlastníci rozprodají všechny své akcie a shrábnou miliardy zisků. Pan Chertoff už byl v kontaktu s Sheldonem Adelsonem. Pan Adelson se stane velkým sponzorem těchto strojů a bude první, kdo je zavede v kasinech, jakmile bude zákon schválen. To je zatím má poslední zpráva. Nečekejte, že se nějak brzy vrátím. John

Kevin Barrett

Zdroj: veteranstoday.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor