Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaKde jsou média? Dva vyšetřovatelé pedofilie elit po přiblížení ke Clintonům záhadně zmizeli

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Kde jsou média? Dva vyšetřovatelé pedofilie elit po přiblížení ke Clintonům záhadně zmizeli

Dva vyšetřovatelé pracující pro kongresovou komisi vedenou Trey Gowdym (R-SC) zmizeli v arkansaské oblasti Little Rock.

Podle telefonních záznamů byli tito dva muži v Little Rock s předvoláním od Kongresu a s instrukcemi, aby prohledávali soukromé rezidence přilehlé ke Knihovně Williama Jeffersona prezidenta Clintona.

...

Tito dva vyšetřovatelé, jejichž identita zůstává utajená, dokud nebude možné potvrdit, že došlo k nějaké nekalé činnosti, byli zaměstnanci federální vlády v rámci spolupráce se soukromým kontraktorem, aby vyšetřovali Clintony. Také konkrétnosti o tom, co tam hledají, jsou utajené.

Podle zdroje, byl jejich vůz, modrý Ford Escape, nalezen v parkové oblasti u města s klíčky v zapalování.

Ministerstvo spravedlnosti Jeffa Sessiona jmenovalo pro tento případ speciální vyšetřovatele, aby drželo stranou dlouhé prsty FBI, o němž si myslí, že by to ošvindlovalo.

V březnu dohnal Trey Gowdy v Kongresu mnohé k hořkým slzám, když ponechal běžet případ vyšetřování bandy pedofilů, přičemž varoval, že kdokoliv, kdo se do tohoto vyšetřování kořistníků z dětí bude pokoušet vměšovat, bude nucen veřejně vysvětlit, proč tomu brání.

Gowdy první den, kdy byl zpátky v Kongresu, pronesl emotivní obviňující projev diskutující o případech sexuálního zneužívání dětí a o obrazech v jeho představách, které jej děsí od té doby, kdy spatřil materiál spojený s tímto vyšetřováním pedofilních spolků, které infiltrovaly do Washingtonu D.C.

Když promlouval k detektivům pověřeným vedením tohoto vyšetřování, tak Gowdy řekl:

„Chci, abyste mi dali seznam poskytovatelů, kteří vám dělají těžkosti. Budeme tu mít další slyšení. Přivedeme je sem, ať veřejně vysvětlí, proč dělají těžkosti při součinnosti se zákonem, když se orgány zákona zaobírají případy vykořisťování a zneužívání dětí.“

„Počítám, že vysvětlit to veřejnosti bude pro ně hodně těžké. Takže mi dejte jména těch poskytovatelů, co vám dělají těžkosti. A sice možná nebudu schopen je při tom zastavit, ale mohu je přimět, aby přišli a vysvětlili, proč to dělají.“

„A počítám, že do toho se jim chtít nebude.“

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+69 # John Maxwell 2017-04-20 12:33
Washington D.C. a nejen tam, po vzoru Islamistů zneužívaj děcka nejen pro své chcípácké chtíče, ale posléze i na orgány ...pro takové je kulka darem nechal bych je předhodit davu i s nálepkou pedofil(ka)...
+48 # vjědec123 2017-04-20 12:46
Však se na ně jistě v pekle těší. Společně s dalšími, třeba s takovou Madlenku, si tam budou muset užívat elitní vymoženosti.
http
+27 # Piovarči 2017-04-20 14:03
Či neprídu na to že tých dvoch vyšetrovateľov unieslo UFO...Vraždenie a zločiny mocných musia byť marginalizované a ak sa v tom niekto bude vŕtať nemusí dopadnúť dobre, taká už je neobmedzená finančná moc. Nechali sme to zájsť príliš ďaleko
+16 # Lubinen 2017-04-20 16:49
To už jsou takový úchyláci , že se těší i na to peklo.
+7 # Jarin G. 2017-04-20 22:23
Čus Lubi. Těšit se mohou! Ale až jim pedofilům mladinký čertík, např., vrazí do zadku rozžhavenou tyč, tak je to těšení přejde. A dokázal bych si vymyslet mraky způsobů, jak jim to tam zpříjemnit.
+54 # Historik 2017-04-20 13:19
Od Pizzagate se o tom už mluví hodně. Zneužívání, transfúze dětské krve, čerstvé orgány.
Já jen vím, že ročně mizí tisíce dětí a někde končit musí. A pro tyhle "lidi", kteří nemají problém povraždit statisíce, je to důkazem jejich moci a nadřazenosti.
+28 # olinka215 2017-04-20 15:16
Západní mocenská klika je celá prolezlá úchyly, toho nejhrubšího zrna.
Začíná to, už na jejich vysokých školách,které jsou promořené tajnými spolky,jako je "Skull and bones", ze kterých se pak rekrutují nejvyšší politici. To,že jsou vázáni "tajnými přísahami", jen posiluje jejich pocit nadřazenosti a povýšenosti.
Jejich úchylné rituály, při kterých se klaní Bafometovi a přinášejí lidské oběti, už prosákly na veřejnost.
Smutné je to,že kdykoliv se našel někdo statečný,kdo měl odvahu na to nejen poukázat,ale měl i snahu odhalit veřejně viníky,tak buď beze stopy zmizel,nebo spáchal sebevraždu..Pod ivné,že?
+20 # Historik 2017-04-20 16:30
Ve světle těchhle skutečností už se taky jinak dívám na krádeže dětí státem a jejich "přerozdělování "
Ono to celé má zřejmě víc důvodů, nejen rozvrácení rodiny, státní kontrolu nad výchovou a projekt depopulace. Pod tím vším je zřejmě ukryto něco dalšího, mnohem děsivějšího.
+20 # olinka215 2017-04-20 16:38
O tom vůbec nepochybujte.
Důkladná zdravotní prohlídka je nedílnou součástí každé takové krádeže.
Pročpak asi?
+18 # Historik 2017-04-20 18:39
Jakože "týrané" dítě zabaví sociálka, nechá ho důkladně vyšetřit svými doktory, odebere krev a udělá důkladný rozbor. Pak ho svěří prvním vhodným pěstounům- u kterých se vystřídá 10 dětí za rok- pak druhým vhodným pěstounům a pak dítě "uteče".
Nikdo po něm nepátrá, protože nikoho nezajímá a jen se to odpapíruje. Samozřejmě nejdřív je třeba zrušit dětské domovy, aby v tom byl správný chaos a nevytvořily se sociální vazby. Neprobíhá to tak?
+10 # olinka215 2017-04-20 20:21
V podstatě jste si sám odpověděl
+13 # diamond 2017-04-20 17:56
Včera jsem si, jen tak, s odstupem let pustil Farmu zvířat. Jak mnoho říká toto vlastně už staré dílko k dnešní době! Manipulace a zastrašování, odebírání a převýchova "štěňat", elity a vyvolení, překrucování pravidel a zákonů, strach, teror...
Kdo si myslí, že ve Farmě šlo JEN o zrcadlo nastavené společnosti v SSSR a Stalinovi, dívá se na toto dílo hodně zjednodušeně. Podobně jako v 1984 jde o mnohem, mnohem víc.
+6 # Historik 2017-04-20 18:18
Tenhle film jsem nikdy neviděl, tak děkuju za tip.
+7 # Jarin G. 2017-04-20 22:29
Ahoj Vašku. Souhlas. Farma zvířat i 1984 jsou na dnešní dobu jak stvořené! G. Orwell už tenkrát věděl....
Knihy jsou podle mě ještě lepší než filmy!
Taky doporučuji knihu: 451° Fahrenheita od R. Bradburyho. Skvěle napsáno a také platné pro dnešek! Zfilmované je to také.
+8 # Lubinen 2017-04-20 17:02
Cituji contmacia:
Jo jo budou hold mizet jiní místo výšetřovatelů...!!!

Jelita podporovaná huliwůdskými umělci tvořící krásná dílka für SSA army nám připravují peklíčko na zemi a rádoby zástupce boha na zemi Fanda si meje ruce a chudáčkům z invazních jednotek islámského džihádu meje nohy a teď hádejte jak by tohle mohlo dopadnout.
+12 # Janinna 2017-04-20 22:59
Souhlasím s Vámi Johne, pro takové je kulka darem.
Je to mafie vysoce postavených deviantů.
Kde mravy poklesly, tam hrají prim různí zvrhlíci.
Totální propaganda rozvratu v televizi i tisku, propaganda různých deviací, které se mají stát normou.
Záměrem je narušování morálky a rozpad rodiny jako základu společnosti, jenž ji stmeluje.
Zvrhlíci zdivočeli natolik, že pod ochranou protinárodních a protistátních masmédií začali slavit vlastní svátky a pořádat marše.
Vše je nasměrováno na to, aby společnost přijala pedofilii jako normu.
Homosexuálové a pedofilové jsou v dnešní době ti z nejvyšších kruhů.
+9 # Vladimír57 2017-04-20 23:10
Peďáci z Holandska se už o svá práva ozvali, jen si nevzpomenu, kde jsem to četl.
+11 # Janinna 2017-04-20 23:41
Také jsem to Vladimíre kdesi četla.
Otvírání těch pověstných oken.
www.youtube.com/.../

Víte, myslím, že jim v mozku něco chybí. Důležitý kousíček, který dělá člověka člověkem.
V místech kde normální člověk má vcítění, empatii, soucit, zábrany - oni tam mají vakuum.
Podle mě jsou zrůdy. Defektní [...]ové. Zaslouží to nejtvrdší potrestání prznitelé dětí.
A to ani nemluvím o různých obětních rituálech, rozřezání na orgány a další zvěrstva.

Promiňte mi co teď napíšu, ale jak se může normálnímu mužskýmu postavit při pohledu na šestiletou holčičku nebo chlapečka?
Omlouvám se, při takových tématech vidím rudě, je mi z toho zle.
+8 # Vladimír57 2017-04-21 02:02
Neomlouvejte se, normálnímu chlapovi se nepostaví, to je celé.
Možná se mi budete smát, ale nevadí. Naše dcera měla tři měsíce, když manželka musela na deset dnů do nemocnice. Takže kumpulumpu dělal tatínek, tedy já. A povím Vám, že jsem měl problém dceru právě "tam" umývat. Asi hloupé, ale styděl jsem se sám před sebou a to už mi bylo třicet. Každý jsme nějaký a bohužel jsou mezi námi i zrůdy. Osobně nechápu, ani znásilnění dospělé ženy i k tomu je třeba vymetená hlava.
+3 # Dědouch1 2017-04-21 17:32
Komplet souhlas s tebou, mladíku, i Janinou.
Mám taky storry. :D
S první manželkou, jsem se ocitl v situaci, že ona byla v poradně s klukem a já čekal v parku s kočárkem a dcerou. Zjistil jsem nějak, že u ní došlo k "nehodě" (asi po čuchu :D) a všude lidi... Zavlekl jsem ji tedy k potoku do křoví a tam provedl operaci výměny plíny... :DDD Po chvíli, už zase jakoby nic v parku, jsem zjistil, že se operace nezdařila a že má celou plínu v jedné nohavici... Už jsem zase pokukoval po křoví, ale vrátila se manželka. Křoví napotřebovala. :DDD
Teď mě napadá, že dnes by mě sebrali policajti, ale tenkrát, v hluboké totalitě (asi 74.), ještě u nás nebyla pedofilie rozšířena (byla-li vůbec). Tou a dalšími "libůstkami", nás obohatila až západní demokracie...
+5 # John Maxwell 2017-04-21 05:02
Naprostý souhlas ,zvrhlici snažící se určovat normy a pravidla společnosti.... .
0 # Cochones 2017-04-22 02:24
Krvou mladou sa syytia, vraj je to aj vedecky overene ze to omladzuje.. kto vie...
+5 # Martin Šimůnek 2017-04-20 13:01
No a máme to tady

ATOMOVÝ ÚTOK POD FALEŠNOU VLAJKOU? Jaderné cvičení v NEW YORKU? Doporučují, aby všichni opustili město. Právě před pár dny jsme o výbuchu atomové bomby v NY referovali. Zde může všechno začít

tadesco.cz/.../

Marťas
+10 # Vladimír 2017-04-20 14:01
nedávejte tady tadesko,tomáš marný to je podvodníka hraje to na obě strany jen za prachy stejně jako je ta jeho kamarádka alue...
+7 # Jarin G. 2017-04-20 22:39
Jeden s tím tadescem zmizí a další ho hned nahradí? A ještě s větší krávovinou. Podivné. Hlavně nechápu místní, za co mu ještě dávají zelené palečky!
Cituji M. Šimůnka: Právě před pár dny jsme o výbuchu atomové bomby v NY referovali.
Atomová bomba vybuchla v NY a ví o tom jen "tadesco". No to mě vomejou!
0 # Piovarči 2017-04-22 12:07
Samozrejme netreba jeho "spravodajstvu" prikladať žiadnu váhu. Je to dezinformátor
+11 # Piovarči 2017-04-20 14:17
Dnes se z našeho pramene v NEW YORKU objevila alarmující a znepokokující zpráva. Insider Trumpovy administrativy věže oznámil, že od 23 dubna bude po dobu „atomového cvičení“ uzavřena a všichni obyvatelé musejí večer opoustit věž. Rozhodnutí platí jak pro obyvatele, tak pro zaměstnance. Včera zprávce budouvy oznámil bez udání důvodů, že budova bude uzavřena na tři dny. Lidé byli postaveni před hotovou skutečnost.

Ovšem ještě zajímavější je skutečnost, že podle našeho zdroje společně s informací o zavření budovy by všichni lidé měli opustit město.

Proč v nás tato zpráva vyvolala úzkost? Protože včera byly dány ve známost informace, že 24. a 25. dubna se v NEW YORKU uskuteční cvičení s názvem GOTHAM, kde bude odpálena jaderná nálož.

Spojením těchto dvou zpráv jsme dospěli k nepříjemnému závěru, že právě Gotham štít může být jadernou falešnou vlajkou. Možná právě ti, kteří se ocitli v Bílém domě se rozhodli uspořádat nový 9-11 v roce 2017. Tak, jak to už v minulosti udělali.


No teda - len poplašná správa? čo si už má človek myslieť. Predpokladám že zasa zastrašovanie. Naprodukovať čo najviac strachu
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+2 # Jarin G. 2017-04-20 22:48
Pio, kamaráde, prosím tě, odkuď máš tu zprávu? Obvykle dáváš i zdroj. Jestli to cituješ z "tadesca" ??? (a podle toho jak jsem tam nahlédl, tak jsi to zkopíroval od nich), tak jsi mě velice překvapil! Určitě poprvé!!! Ty, který máš tak perfektní informace z věrohodných zdrojů.... Prosím najdi ještě jiný zdroj. Díky! Rád se ti omluvím!!!
0 # Piovarči 2017-04-22 12:04
To dávam do placu s tým že niekto zámerne potrebuje ľudí vydesiť. Veď píšem že zrejme chce niekto vyprodukovať čo najviac strachu.
Ak sa s tým strachom niekto živí tak ho aj takto úmyselne vytvára
+2 # Jarin G. 2017-04-20 22:24
Jdi už do řiti s tadescem, největším šiřitelem fake news!!!
+25 # Vladimír 2017-04-20 13:57
Kdy už to konečně skončí jak čtu o těch zneužitých děckach tak je mi zle,hlavně v představě,že by se toto mělo dít mým vnukům a vnučkám,myslím, že bych si je za jakou-koliv cenu našel a byl by pokoj,mám doma na to hezkou zbraň.......to je ta krásná pseudodemokraci e od amíků .....ti prokletí [...]enci jesli-pak za to někdy zaplatí?....ale snad ano pokud je nad náma Bůh....
+17 # Piovarči 2017-04-20 14:20
Nespoliehajte na nič poriadok na planéte si musíme spraviť sami. Na jeseň majú Česi možnosť
+10 # contumacia 2017-04-20 15:10
Vladimír

1 ***
+13 # contumacia 2017-04-20 15:10
Piovarči

Na podzim budou volby ale koho volit, když je to pakáž...???
+12 # Piovarči 2017-04-20 17:35
Máte tam Okamuru a komančov
Treba na nich zhodiť tú najhoršiu muníciu
Sociálne komúny oni nenávidia nemôžu potom vlastniť všetko
+8 # contmacia 2017-04-20 15:21
Jo jo budou hold mizet jiní místo výšetřovatelů.. .!!!
+17 # Pokémon 2017-04-20 15:41
Kdyby měl být dnes kdokoli z vysoce elitních prasat usvědčen z pedofílie, nejspíš bude tato deviace oficiálně uznaná, jako legální a člověku přirozená. V dnešním světě plného nepochopitelnýc h událostí , kdy se morální hodnoty posouvají za čáru ještě nedávno nepřekročitelno u, by se tak jen dokázalo, jací "lidé" svět řídí a kam ho vedou.
+3 # Přemek 2017-04-20 17:28
Pěkná odveta světové elity za odpor proti Trumpovi...

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás