AC24.cz

AC24.czZe světaAktivisté z „Bílých přileb“ usvědčeni z vytváření falešných zpráv v Sýrii. Podívejte se na důkazy

Sociální sítě

Reklama

/* VRTZ JS 300 x 250 pagead DO NOT MODIFY */ document.write('');

Aktivisté z „Bílých přileb“ usvědčeni z vytváření falešných zpráv v Sýrii. Podívejte se na důkazy

Nekomerční společenská organizace „Švédští lékaři za lidská práva“ (Swedish Doctors for Human Rights, SWEDHR) obvinila aktivisty z organizace Bílé přilby z vytváření falešných zpráv o práci v Sýrii.

Podle názoru ochránců práv „záchranné procedury“, zachycené po chemickém útoku v Idlibu, byly zfalšované a prováděné na mrtvém dítěti.

Organizace uvádí, že ochránci práv z Human Rights Watch uveřejnili 13.února 2017 zprávu, v níž je věnována pozornost "pochybným" případům chemických útoků na syrské Aleppo v minulosti, a také jsou uváděny podrobnosti plynového útoku v Sarminu v provincii Idlib, o němž organizace informovala 15.dubna 2015.

Záznam následků takového útoku poskytly „Bílé přilby", jejichž film získal v roce 2017 Oscara, píše autor článku SWEDHR,  profesor Marcello Ferrada de Noli, který je předsedou švédské organizace.

K získání kvalifikovaného názoru zaslal video „Bílých přileb" odborníkům a upozornil, že zvláštní pozornost je třeba věnovat injekci, prováděné jednomu z dětí, a stříkačce, kterou byla prováděna.

„Stříkačka, použitá k „injekci do srdce", ukázané na těle mrtvého chlapce, byla prázdná, to znamená, že její roztok nebyl nikdy zaváděn do dítěte", uvádí se v závěru, k němuž došel autor článku na základě hodnocení odborníků. Uvádí se, že dítě by mohlo zemřít během „záchranných" procedur, ukázaných na videu. To vůbec neznamená, že personál, zachycený na videu, zavinil smrt dítěte, zdůrazňuje autor.

Vyráběli falešné zprávy, ale nezabíjeli

Přitom organizace vyvrací článek na webových stránkách Veterans Today pod názvem „Švédské zdravotnické organizace uvádějí, že Bílé přilby zabíjely děti kvůli falešným videonahrávkám o plynových útocích".

SWEDHR uvádí, že formulace v nadpisu není správná, jelikož organizace není zdravotnickou organizací Švédska, ale je společenskou organizací, založenou za účasti švédských profesorů, lékařů a vědců z institucí, zabývajících se lékařskými vědami.

Účast v organizaci je dobrovolná a její prohlášení jsou činěna pouze účastníky a ne všemi lékaři nebo jinými zařízeními, s nimiž je organizace spojená. Samotný článek o Bílých přilbách je závěrem profesora Marcella Ferrady de Noli.

SWEDHR také zdůrazňuje, že nikdy neobviňoval organizaci Bílé helmy z „vraždy dětí" a pečlivě vybírá formulace při uvádění svých závěrů, k nimž došli na základě videomateriálů.

Tento „nešťastník“ vždy přežil...

Organizace Bílé přilby tvrdí, že jejím cílem je ochrana syrského civilního obyvatelstva při politické neutralitě a neúčasti v ozbrojených akcích. Na internetu se v poslední době stále častěji začaly objevovat videonahrávky, na nichž lidé v bílých přilbách zachraňují děti ze závalů.

Ale současně se objevily i videonahrávky, kde je vidět, jak tytéž Bílé přilby vytvářejí scénické video, provádějí maskování „obětí" a diktují jim, co mají říkat. Kromě toho syrští novináři ukázali řadu materiálů, na nichž „záchranáři" byli zachyceni se zbraní a ve vojenské uniformě.

Tiskový mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov v komentáři k poslednímu incidentu v Idlibu řekl, že dívat se na „Bílé přilby" jako na solidní a důvěryhodnou organizaci nepovažují v Moskvě za možné.

„Na svědectví různých zástupců, jako jsou „Bílé přilby" a podobně, se nemůžeme dívat jako na solidní a důvěryhodné, tato organizace nebo skupina se nejednou kompromitovala neověřenými informacemi nebo informacemi, které od samého počátku zkreslovaly podstatu události", řekl Peskov.

Zdroj: theindicter.comsnews.com

Loading...

Komentáře   

+85 # Vítězslav Crha 2017-04-10 19:13
Trump sesazen a neřídí USA. Podrazil jej vlastní zeť. Viz video na AE NEWS. Aeronet má krátké video a citaci celého vládního převratu,který začal již smetením zdravotního zákona Obama care. Zatím bych na Trumpa neházel špínu,protože on sám se stal terčem sionistů a satanistů. Jestli se to tam nezmění,tak bude velká válka na 100%. Ty svině už musí donutit ke změně pouze bombový útok a soustředěná palba na USA. Jinak zemřeme všichni. Další na Lajkit.cz Doněcká repoblika svolala lid ku pomoci a na polygonu se jich sešli tisíce odhodlaných. Ukrouši s islámisty vytvořili bojové uskupení batalion,ale kdo ví kolikátý. To je důvod povolání lidkých záloh a lidé jdou s nadšením pomstít své sousedy padlé rukou záludného vraha a Porošenka diktátora jako prase.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+43 # Jarin G. 2017-04-10 20:52
k 1. větě o sesazení Trumpa: rodinná sionistická klika zasahuje! Zeť řízený dalšími sionisty!
aeronet.cz/.../...
video mi tam ale neběží, jinak moc, moc zajímavé i bez toho videa. Fakt doporučuju!!!

a tohle je také výživné a nadějné: Čína přemisťuje 150 000 vojáků k hranicí s KLDR
aeronet.cz/.../...

a když jsme na AENews, tak parádní shrnutí chemického "útoku". Dlouhé ale perfektní
aeronet.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Janinna 2017-04-10 23:06
Na internetu jsou již k mání články o tom, že k útoku na Sýrii Trumpa přemluvila Ivanka.
politikus.ru/.../...
No, jestli je to pravda, tak je to hodně špatně.
Stále čteme o tom, kdo Trumpa ovlivňuje, kdo mu podává zkreslené informace, teď - taťko hoď tam pár tomahavků, co příště? bude si chtít hrát vnoučátko s červeným knoflíkem?
Po tomahavkovém útoku Ivanka napsala na Twitteru, že je hrdá na rozhodnutí svého otce:(
No, já si nemyslím, že by Trump byl takový ovlivnitelný hlupák, to by nebyl tak úspěšný obchodník. Byl zvyklý vyhrávat.
Za sebe musím říct, že porušil mezinárodní právo, zachoval se jako agresor. A jestli to bylo z jeho hlavy nebo ne, je druhotné. Prostě nelze mýrnyx týrnyx házet někomu za hranice bomby.
Co se týká aeronetu, nikdy neberu to co tam píšou jako dogma.
Když píše Pozorovatelka, tak ta zná míru, ale články od VK? někdy mi to přijde jako když pejsek a kočička pekli dort.

Jinak ty vazby k židovstvu nejsou od věci - blízká kamarádka Ivanky je Chelsea Clintonová, dcera Hillary. Chelsea se provdala za bankéře Mezvinského, který byl vychovaný podle konzervativní judaistické tradice.
Ivanka se provdala za Žida Jareda Kushnera, který patří k nejvíce ortodoxní větvi Chabad a z Ivanky se také stala Židovka.
Musíme si uvědomit, že přijetí ortodoxní verze judaismu je poměrně složitý proces, kterým musela projít.
Musela projít důkladným studiem tohoto náboženství a Rabbi, který provádí toto "výběrové řízení" musí mít nejméně třikrát v průběhu roku pohovor se žadatelem, a rozmlouvá mu toto rozhodnutí.
Proto můžeme konstatovat, že pokud Ivanka podstoupila tento proces, je zcela přesvědčena o tom, že je židovka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Jarin G. 2017-04-10 23:31
Zdravím Janino a souhlas. Jako všude, ani v AE News nejsou všechny zprávy důvěryhodné (ale většinou se mi hezky čtou ;oD). Spíš jsem jen doplňoval Crhu, který nedával odkazy.
A jestli jste tu poslední dva dny přečetla nějaký můj příspěvek z debaty s Dědouchem (jinak diskuzním kamarádem, alespoň doufám), tak víte, že já pořád tvrdím, oponuji mu, že pro mě je prvořadé porušení světového práva o útočení na cizí suverénní stát. A je mi celkem jedno, jaké úmysly (byť možná dobré) se zatím skrývají! Prostě nelze, protože je pak OSN úplně k ničemu (o ono i v současném složení i je) a platí pouze právo silnějšího!
To se pak můžeme rovnou vrátit až někam mezi neandrtálce (člověk kromaňonský už by na to byl moc chytrý :))

Pro mě, Janino, je ale hlavní zpráva dne (trochu zapadlá) komuniké představitelů RF a Íránu. Ti dali jasně na vědomí, že jsou jednoznační spojenci a budou na podobný útočný akt uSSa reagovat i vojensky a to spolu!!! A podle mě, tím padají ty úvahy válečných štváčů, že by měl být teď na řadě Írán. Pokud by toto uSSA nevzaly na vědomí a o něco se proti Íránu pokusily, tak by nám asi nezbylo, než se modlit!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Janinna 2017-04-10 23:50
Ano v tom se shodneme, pravidla musí být a hlavně musí být pro všechny stejná a všichni je mají dodržovat.
A OSN musí začít plnit svoji funkci a ne být advokátem agresora.
Spojenectví Íránu a Ruska je pochopitelné, oběma je jasné, že když padne Sýrie, tak je na řadě Írán a tisíce fanatiků se pak přesune do Ruska.
Jsem zvědavá na zítra jak dopadne jednání Lavrova s Rexem.
Ten asi bude mít dlouhý seznam požadavků co Rusko musí, co nesmí, co by mělo, jinak sankce, sankce,...
Možná bude chtít Rusko uplatit návrhem návratu do G7, co by asi tak v tom spolku ztroskotanců Rusko dělalo, že?
A bude znít mantra Asad musí jít, Asad musí jít,.....
No já si myslím, že teď po té agresi Rusko syrskou armádu řádně vyzbrojí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Jarin G. 2017-04-11 00:18
Jak kdyby jste mi to z úst vzala :-). I s tou G7. Četl jsem o tom na "hlavnespravy.s k". Jak dlouho by asi trvalo, než by Rusy zase podrazili a zase je vyloučili ?Podle mě při 1. příležitosti, kterou by si sami vytvořili. Útoky pod falešnou vlajkou jim jdou perfektně. Pro ně nějaké "čestné" slovo,závazek, absolutně nic neznamená!
A co se týká těch rozhovorů, tak i když Tillerson není tak hloupý jako byla "Kobylí hlava Kerry", tak na Lavrova nemá. Doufám, že si ho Lavrov, jeden z nejchytřejších politiků dneška, povodí! G7- chachacha! K čemu, na další sankce? Vydírání. Co by to RF přineslo?
Dnes Vám přeji dobrou noc!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Nenzalek 2017-04-11 14:04

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Piovarči 2017-04-11 00:25
No dúfajme.
USA nevylučují pravděpodobnost nových útoků v Sýrii, oznámil oficiální zástupce Bílého domu Sean Spicer. „Jestliže lidi jsou podrobeni útoku s použitím otravných látek, ponecháváme si možnosti pro nové akce,“ odpověděl Spicer na otázku, jsou-li možné nové útoky.
cz.sputniknews.com/.../...
Tak že do Sýrie sa bude zrejme opäť páliť.
Nie sú k dispozícii žiadne mapky z bojíšť. To je tiež zaujímavé.
Trump effect: Čína nasunula k severokorejským hranicím 150,000 vojáků, očekává úder USA na Severní Koreu! Trump se definitivně zbláznil, zachraň se, kdo můžeš?

Pekný nadpis článku.
Ludia už na to serú na celú politiku a hovoria že ich to už nezaujíma a keď bude treba zomrieť zomrú, že na tom aj tak už nič nemôžu zmeniť.
Skrátka ľudia sú bezradní a bezmocní a strkajú hlavy do piesku....
Trump zvažuje vyslání amerických vojsk do Severní Koreje a do Sýrie. V obou případech by šlo o invazi. A to není všechno. Pentagon začal rušit dovolené většině důstojníků a velitelům naplánovaných na léto tohoto roku. To je pokaždé předzvěst amerického angažmá pozemních sil v cizině.
To už prestáva byť naozaj zábavné
Trumpův bezpečnostní poradce H. R. McMaster tlačí na stůl Trumpovi dezinterpretova né informace o Sýrii, doslova podvržené zprávy, které mají Trumpa natolik vyděsit, že je ochotný úplně ke všemu a myslí si, že rozhoduje v zájmu dobra [4]. Podle zdrojů GlobalResearch tlačí McMaster Trumpa do mohutné pozemní operace v Sýrii, která by mohla zahrnovat až 150,000 vojáků, což je mimochodem přesně tolik, kolik Čína nasunula svých vojáků v uplynulých hodinách na severokorejskou hranici. Podle analytiků jde o číselný vzkaz Číny Trumpovi.
aeronet.cz/.../...

Trump prohlásil: „Jestliže se KLR nevypořádá se Severní Koreou, uděláme to my". Je třeba konečně ukázat Rusku a Číně, „kdo světem vládne".

Trump vyhlásil že svetu vládnu USA
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-04-11 20:45
Ahoj kamaráde. To, že Amerika si myslí, že má právo vládnout celému světu a že jí patří všechny světové zdroje, na které si jen pomyslí, není žádná novinka. Ve světě se porušila rovnováha zrušením Varšavské smlouvy. Velká chyba! Ač se mi to nelíbí, uSSa jsou jediná globální (celosvětová) velmoc. RF a Čína jsou určitě zaháčkováni v některých regionech, ale určitě ne po celém světě. Proto si ti sionisti, co ovládají uSSa myslí, že celý svět tu je jen k uspokojení jejich potřeb.

Naší nadějí je, že od 2. světové války, žádný významný vojenský konflikt s trošičku silnějším protivníkem Amerika nevyhrála! Nevyhrála v Korei ani Vietnamu, nevyhrává ani v Afganistánu atd. Jo bombardovat s NATO bezbranné země, jako bylo, např., Srbsko. To by jí šlo.

Já si myslím, že po tom společném prohlášení Sýrie, RF a Íránu si jen tak do většího konfliktu v Sýrii netroufnou. A pokud ano, tak se dejme na modlení...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch1 2017-04-11 22:09
Jednou pořádně přes tlamu dostat musí a asi čím dříve, tím lépe. Má-li se někdy tento parazit přestat přežírat na úkor zbytku světa, je nutné, ho přinejmenším izolovat...
Snad ty zrůdy brzdí Rus s moderními zbraňovými systémy, o kterých se SSa generálům, ani nezdá. (resp. mají z nich špatné spaní)
Rus by měl vytáhnout nějaké eso (jsem přesvědčený, že ho má), nebo by měly všechny země, které už SSa sere, měly dát parazitovi jasně najevo, že se spojí s Rusem, případně se s Rusem skutečně spojit v nějakém paktu, který bude pro SSa dostatečnou výstrahou...
Domácí politika a vůbec situace SSa, je docela fprdeli, tak by se docela hodilo, kdyby se to začalo vařit u nich doma. To by bylo řešení nejideálnější...
Jinak, Jarouši, blíží se "bod zlomu" a asi budu žádat o přijetí do "tvého klubu".
Budu si muset vysypat popelnici na hlavu?
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-04-11 23:35
Dědouchu, ty si nic nikam sypat nebudeš, natož na hlavu, alespoň ne na vlastní! A vždyť už v tom klubu stejně jsi. Nepamatuješ? Jsi 1/2 přdsedy! A nějaká politika nás (pokud nás tedy nezabije), přeci, nemůže rozdělit. Každý máme právo na názor. A ještě vydrž, zatím se až tak nic neděje. Zatím se hlavně haraší a to nejen zbraněmi. Ještě můžeš mít i svou pravdu, že je to trochu jinak!!!
Já pořád věřím, že když udělali RF, Írán, Sýie, za tiché odpory Číny: bububu, tak si to amíci ještě, sakra, rozmyslí. Pokud ne, tak rychle dopijeme zásoby, ty dokouříš tabáček, něco hezkého si pustíme do ouška a možná modlitbička (byť nejsme věřící, ale co kdyby...)

Jinak ke zbraním: mně by se moc líbilo, určitě si taky pamatuješ na akci v Černém moři, kdyby se, např., nad tou letadlovou lodí prolétlo to letadlo, co bylo schopné vyřadit elektroniku celé lodi. Představuji si, jak kličkují sem a tam a mariňáci po výměně pemprsek hromadně sepisují žádosti o zproštění výkonu vojenské služby. Loď zůstává stát uprostřed oceánu. Po dlouhé době přijíždí několik remorkérů a na lanech ji odtahují.... Před usnutím si udělám režii tohoto filmu!
Jinak jsem tu dával odkaz na to nové torpédo, které vyvolá slušnou tsunami
novarepublika.cz/.../...
Rusové by si mohli vybrat nějaký neobydlený atol a trochu to předvést v akci. Myslím, že jako varování by to mohlo stačit a ani by to nemuseli točit. Ušáci maj satelitů na špehování světa víc než dost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch1 2017-04-12 09:34
Tím "tvým klubem" jsem měl na mysli ty, kteří už hůl nad Trumpem zlomili.
Jinak obvyklá rezonance. ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jarin G. 2017-04-12 21:23
Tak z takového klubu zas tak nadšenej nejsem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-04-11 11:26
Angelo John Gage bojoval 2x v Iraku a svojsky a emocionálne okomentoval čin amerického prezidenta Donalda Trumpa

“Ty naozaj veríš, že Asad útočil plynom na svoj národ?,” položil Angelo John Gage rečnícku otázku prezidentovi USA vo svojom videu, ktoré vytvoril niekoľko hodín po útoku amerických Tomahawkov na sýrsku vojenskú základňu v al-Shayrat.
“Bašára Asada podporuje celý jeho národ a ty tvrdíš, že on na svoj národ útočí bojovými otravnými látkami. Aký by to malo pre neho význam?”, pýta sa príslušník americkej námornej pechoty.
“Ak budeš aj ďalej pokračovať v podobných útokoch, staneš sa posledným a najúbohejším prezidentom v histórii USA”. Veterán je presvedčený, že chemický útok vykonali teroristi ISIS, ktorých masívne sponzorovala predchádzajúca Obamova administratíva. Na svojom twitterovom účte si kladie otázku: Kedy predtým Asad použil chemické zbrane? V roku 2013 to nebol on. ISIS použil chemické zbrane dovedna až 52 krát!
Používajte logiku, kto môžete.
www.youtube.com/.../


Trumpov gól do vlastnej bránky.
Posral to chlapec:

V Evropě a Latinské Americe nevěří, že svět bude bezpečnější v období prezidentování Donalda Trumpa.

Většina obyvatel Německa (72%), Francie (64%), Brazílie (60%), Velké Británie (55%) a Turecka (52%) se domnívá, že po zvolení Donalda Trumpa prezidentem USA se svět stane méně bezpečný. Stejný názor zastává 49% obyvatel Itálie a 45% obyvatel USА.

Média se dozvěděla, jakou roli hrála Trumpova dcera v jeho rozhodnutí zaútočit v Sýrii
Naopak 28% Američanů je přesvědčeno, že současný prezident dokáže udělat svět bezpečnějším. V Evropě tento názor zastává pouze 6% Francouzů a 8% Němců. Italové a Turci jsou naladěni vstřícněji — v bezpečnost od Trumpa věří 11% dotázaných. V Brazílii je procento optimismu ještě vyšší — 13%.
S odpovědí váhalo 7-10% dotázaných.
Průzkum byl prováděn v rámci projektu Sputnik.Názory. společností
cz.sputniknews.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # marieza 2017-04-11 13:42
ahoj Janino,Crho,Jar ine a další ...suhlas s vámi ,tež čtu a ne všemu věřím ,počkám a čas ukáže :-) ...ted bych se přidala k názoru ,že je nejdůležitější ,porušování mezinárodních norem ,ohýbání práva a vpád do suverénního státu ,který si zvolil do svého středu presidenta ,který jim nevyhovuje ,bo se nechce podrobit a je věrny své zemi a svému lidu...a dále ,že to divadlo s tím náletem ,odkrylo všechny do naha ....každý ted už má jasno a může se podle toho zařídit ...včetně Ruské federace ...ratlíci ,co byli proti DT ,ted hafají s ním ale může se to zase otočit až DT udělá něco ,co se jim líbit nebude ...třeba že potichu odstraní škodiče ve svém vnitřním kruhu ...nevím ,jestli se to stane ,nebo zda už rezignoval ,jak se to píše v tom článku ...a také nevím ,jestli to není od něho taky hra ,kdy je tímto způsobem také diskredituje ....fakt nevím ...jedno je jiste ....vy jste jako shodili barelove bomby ...a my jsme vás jako bombardovali .....díky za všechny vaše příspěvky :-)..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-04-11 21:03
Ahoj mariezo. Děkuji za reakci. Já Vás také rád čtu a míváme vesměs podobné názory. A přidám krátkou poznámku k našim mediálním šaškům. Ještě nedávno na něj (Trumpa) v mainstreamu (a nejen českém) plivali a nenechali na něm nitku suchou. A ejhle, jedno bombardování pod falešnou vlajkou a máme zase svého amerického hrdinu. A už se stojí ve frontě, kdo mu nejdřív zaboří hlavu do řitě. Zdá se, že vyhrává Ozubená pleš, náš premiér. Z jeho podlejzání a schvalování útoku mi je blivno!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch1 2017-04-11 22:22
Mně je z toho ozubeného žaluda blivno, když ho jen vidím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jarin G. 2017-04-11 23:51
No a mohli bychom poblít i rodinu Stropnických, ti by za to taky stáli! A jeje, už mi naskakují v hlavě další a další jména idiotů...., kteří by za to taky stáli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch1 2017-04-12 09:36
Jo, to by bylo v té Matičce nablito. Šílená představa. :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # marieza 2017-04-12 06:15
Máš pravdu Jarine,Sobotka stojí za pěknu nadávku ....kokot....po kračovat ....Strop NIC ky ...pičus....čtv ....stoka...bbb llluuueeee....p ro dnešek mam hotovo....:-).. .teda je teprve brzo rano...tak nevim ...:-)..zdravim ...:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2017-04-12 09:21
;oD ,mariezo opatrně, abyste to pak ještě zvládala průběžně uklízet! A Vaše zdraví si to nezaslouží, huntovat tělo kvůli takovým hovadům :o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch1 2017-04-12 09:39
Pro dnešek hotovo? Máš nějaký krátký zásobník, Maruško.
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # marieza 2017-04-12 13:25
...neboj Dědouchu ,jak se bude blížit večer ,tak se bude zvyšovat kadence a vyměnim maly za velky .-)))....to když náhodou přečtu zprávy z našeho tisku :-)......Jarine ,zvládnu všecko ,když mám dobré přátele ,co se mi nebojí tyknut ,vždyt už se zname nejake pátek :-) ahoj všeckym .-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jarin G. 2017-04-12 21:27
Tak jó. Já jsem ze staré školy. Už Guth-Jarkovský mi říkával: "Tykání nabízí zásadně žena, jinak nelze"! A mlátil mě přitom pravítkem přes prsty, abych si to pořádně zapamatoval!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Lubinen 2017-04-11 08:01
Ahoj Jarine souhlas,to že má v rodině hada a ten sionistickej had ovlivnil a otočil jednání a chování ,,nejmocnějšího ''muže světa, jak je vidět není nejmocnější,to Trumpetu alias Mrtvého muže nikterak neomlouvá protože nemohl být tak blbej aby nevěděl jakými lidmi se opklopuje a jaké lidi vyhazuje.A takovej vůl který nechal během tak krátké doby toto všechno dopustit by chtěl vládnout světu ?Stále mám takový podvědomí pocit , že to je všechno jenom divadýlko pro plebs a oni si jdou za svým cílem rozeštvat všechno proti všemu a až bude po všem tak budou sklízet svoji krvavou satanskou ürodu ,v kontextu toho co mají všechno k dispozici vypadáme slabí ale opak je pravdou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2017-04-11 21:07
Ahoj Lubi. Je to tak, jak píšeš. Prostě souhlas! Přemýšlel jsem, co bych dodal. Není, bohužel, co.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Jaris 2017-04-11 01:03
Janino,zdravim a musim trochu poopravit. Trump se zachoval jako debil. Je pry znamo o nem, ze je cholerik.To by odpovidalo. A Ivanka? Uz jsem psala, ze je to hezka nana.
Trumpa zidi svazali do kozelce a on se tak snazil a lezl jim do zadele. Ted to ma. Duveruj zidakovi a pri nejblizsii prilezitosti jednomu vrazi s usmevem kudlu do zad.Jak typicke!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Sloboda Lubomir 2017-04-11 04:19
.

(●̮̮̃●̃)
sebráno z
příspěvku od TauRus 8.4.2o17 o 13:11

Mimochodem,
už se zde něco rýsuje
– varování švédských lékařů o tom,
že v zájmu inscenace útoku,
Bílé přílby zavraždily na kameru dítě:

chervonec-001.livejournal.com/ .../

Zajímavá je reakce neocons na tento dokument
– Teroristický útok ve Švédsku

www.vodaksb.eu/diskuse/
_________________________

truck-forum.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # .lak 2017-04-11 09:11
Vždyť to s tou inscenací jsou samí těžce debilní lidi, švédští lékaři se trefili.
Jako když lampasák začne hejhulovat loutkám co musí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Sloboda Lubomir 2017-04-11 10:54
(●̮̮̃●̃)

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # josh (xy) 2017-04-10 19:27
Výsledek kapitalistickéh o marastu, touhy po mamonu, morálního úpadku, tvorů bez lidskosti, vlastenectví, hrdosti, kdy jsou poníženě, dotlačeni konat to, co v nás, ani v říši zvířat neexistuje. Dobré kroky lidské společnosti, které jsou řízeni za pár bezcenných papírků.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Janinna 2017-04-10 21:32
No to je věta - "Vyráběli falešné zprávy, ale nezabíjeli"
Nevěřím jim už ani pozdrav.
Mengele reje v srdci dítěti, aby získali krásnou fotku.
Copak nevěděl co dělá a proč to dělá???
Zlo již nemá potřebu se přikrášlovat a dělat se lepší, než ve skutečnosti je. Je koncentrované, jenže zlo bylo vždycky jenom zlo, jenom dřív s námi hrálo mimikry.
Celý jejich svět je jedna kompletní lež. Zničili miliony lidí.
Vidíme jak umírají děti jen kvůli tomu, že nějaký blbec zamával před nosem OSN zkumavkou a? všichni mlčí.
Tohle, v období studené války, by nikdy nebylo možné, protože existovaly hranice, za které se nikdo neodvážil jít.
A teď? monstrózní neschopnost, rozhodnutí o životech milionů lidí, o smrti či životě, se přijímají na základě nepravdivých informací.
Copak všichni mají zablokované logické myšlení a aktivovanou bezohlednou hloupost?

Jenom doplním obrázek - Bílé přilby o sobě tvrdí, že jsou nezávislá, humanitární, nevládní organizace.
Nicméně dostávají obrovské peněžní dary od různých vlád - VB, Německo, Dánsko, Holandsko,...
Ale jejich největším dárcem je Americká agentura pro mezinárodní rozvoj, která je financovaná z různých nevládních organizací po celém světě.
V roce 2016 mluvčí MZV USA Mark Toner potvrdil, že tato agentura poskytla Bílým přilbám minimálně 23 milionů dolarů.
Zakladatelem Bílých přileb je bývalý armádní důstojník a později žoldák skupiny "Oliva" (jméno si pořádně nepamatuji - Le Mezyure, nebo tak nějak).
To je soukromá vojenská společnost, která je úzce spjata s nechvalně známou Blackwater akademií.
A ta zase vykonává objednávky pro Pentagon i vládu Spojených Států.
Tento britský vojenský zpravodajský důstojník má působivý životopis - absolvent Královské vojenské akademie, "pracoval" a režíroval hodně divadelních vojenských operací. a to např. v Bosně, Kosovu, Íráku, Libanonu, Palestině,....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Jarin G. 2017-04-10 21:55
"Vyráběli falešné zprávy, ale nezabíjeli" a když zabíjeli, tak jenom z humanitárních důvodů, pro lepší budoucnost lidstva a pro přinesení demokracie našeho západního světa tam, kde ji ještě nemají, toho nejlepšího, co můžeme nabídnout!!! A kdo by tu naši demokracii nechtěl, tak s ním tvrdě zúčtujeme!
(pro jistotu: IRONIE /ne pro Janinu, tam mne už zná/, ale Venca Flaška by to tak i mohl podat ;))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # marieza 2017-04-11 14:04
...zkusila jsem otevřít to video ,ale vydržela jsem tu krutost jen 2 vteřiny.....kam až ty hyeny zajdu ....je mi tak zle a zaroven su tak nasrana ...ale už nemožu byt sprosta ...bo jsem vyčerpala limit....dříve se podobne zlo páchalo v táborech smrti...dnes se rozlívá na stránky novin ,časopisů a televizní obrazovky a slouží to jednak k vyvolání strachu ale prvotní je vždycky zisk ....zkrátka to přitáhne pozornost lidí ...zvedne se náklad a peníze nesmrdí ani když jsou ze žumpy ...zmizela profesní čest at už je to v jakemkoliv oboru ,soudce ,poslanec ,vládní činitel ,policista ,advokát ,voják , všichni si chtějí žít lépe než dosud žili ,to znamená, mít dům /hypotéka/ auto /lízing/ ,pozici v práci /snižovat svou důstojnost až na úroven ratlíka/ a mohla bych pokračovat .....dělníci ,jako třída ,zmizeli ,místo nich nastúpili operatoři čehokoliv ,takže operace sa zdařila ...lidi su komplet zapavučinovaní a budu solit až sa z nich bude kúřit...a nebudú mít čas myslet ...konec ,zvonec ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Lucif 2017-04-10 19:40
Takže zatiaľ to vyzerá že tento scenár:

leva-net.webnode.cz/.../...

..je najbližšie k realite. Všetky ryby berú na Trumpov ťah. Okrem iného sa mu otvára jedinečná možnosť čoskoro vyčistiť CIA, a pravdepodobne to bude s mediálnou pompou! Otázka je ktoré silové zložky sa na tom budú podieľať. Tipujem to na NAVY, keďže mu už pomáhali so samotným "útokom". Toto môže kľudne prerásť do občianskej vojny v USA..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Vítězslav Crha 2017-04-10 22:41
Jo taky si myslím,že neúspěch Tomahawků byl záměr pro těžké potrestání vojenskoprůmysl ového gigantu a mnohamiliardovo u pokutu za prolhaný vývoj a zpackanou výrobu. Tím totiž mohli zásadně poškodit bezpečnost USA a to Trump neodpouští. Opravdu vše vypadá na hru kdo z koho. Že neokons nemyslí dopředu je stará věc a že v honbě za trpkým bohatstvím riskují víc než zdrávo je evidentní. Asi za tím opravdu něco je,co zatím pouze můžeme prognózovat. Prostˇvážení zatím nevíme a poznáme to s případnou změnou v obsazení politických a vojenských postů v USA příští týden a dále.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # XYZ 2017-04-10 19:47
Svět ?
To je kokot vedle kokota ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Tvojmamababicka 2017-04-10 22:06
mi povidej...kazdy se stara predevsim o svoje...hl at to kurva dobre vypada ...20...sobci na kazdem rohu co si nevidi do huby
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2017-04-11 01:44
Svět ?
To je kokot vedle kokota ...

XYZ - Presne a všetkým riadne šibe....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Rudolf 2017-04-10 19:48
Seznam nevládních organizací kterým lze ještě věřit, že konají dobro, se povážlivě zmenšuje a navíc hrozí, že za pár měsíců bude označení "člen neziskovky" znamenat totéž co "zmršená mrcha" nebo "ideová děvk4". Sorosovi poskoci začínají mít vskutku dost vážný problém a jsem zvědav jak ho budou řešit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Lucif 2017-04-10 21:40
Riešiť to chcú rôznymi náhubkovými zákonmi a zakladaním ministerstiev pravdy. No to len urýchli ich pád.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Věra Štimová 2017-04-10 22:21
Protože je velmi přehledná situace, která ale musí být vysvětlena těm babičkám a dědečkům u televize, navrhuji, aby se jejich potomci snažili odvést jejich pozornost od toho, nač se dívají, na opravdovou situaci, která se nyní děje. Trump má rodinu a jeho zeď také. Koho myslíte, že víc vydírají ? Je to přece tak snadné. Zeptejte se rodičů, jak to bylo za komunistů a vlastně prarodiče toho vědí víc. Situace s mafiánskými postoji, hloupými řečmi, nabubřelým chováním a schizofrenií mluvy a činů, je tady zase. Mladší ročníky udiví, jak je to vůbec možné, starší si vzpomenou na krásné mládí, kdy se mohli flákat, ale držet hubu. Opravdová inteligence skončila v maringotkách a proletariát, který neudělal přijímačky na střední školu, šel vládnout, soudit a radit. Závist zvítězila v mnoha národech a kolaborovala tak se soudruhy. Teď zvítězila pro změnu Lež. Točí se točí, filmuje stříhá, ale normálního člověka na tohle svinsto buď donutí nebo mu řeknou, že jde o válečný film, se kterým určitě získají Oskara. Už je to s inteligencí tak na štíru, že si stačí prověřit fakta, detaily a komu to prospěje. Jsme vývojově dál, plíživý komunismus, který nám papá František již předem naznačil slovy: " almužna pro chudé", protože je to pečlivě připravené, potřebuje ještě doladit. Hillary bude pykat a její státní pohřeb si vydupala, viz předchozí článek, protože ten trempík byl sympatičtější tím, jak si myslel, že žena má být doma a ranař má být v ringu a chránit ji a svou rodinu, že ho lidé nakonec zvolili. Takových peněz vylítlo oknem a tremp. Mecenáše to zabilo. Je to přirozené a žena toužící po tom vládnout světu, není přirozená. Mám dojem, že se stala očipovanou figurkou zbabělce, který nechce vylézt na světlo, protože se bojí aby ho jeho Otec z toho doupěte nevyhmátl. Až to udělá, bude to velké překvapení pro ty, kteří si hrají na Olymp a zapomínají na Tantalova muka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # r.m. 2017-04-10 23:37
rejža má v komparzu svýho oblíbenýho sólistu, je to Mastrojáni islámskýho dokumentárního filmu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # jirik 2017-04-11 09:27
Tohle nemá chybu -
Neziskovek je v Česku jako máku, jedna na 82 lidí
Češi se rádi sdružují v různých spolcích či jiných neziskových organizacích. V Česku je registrováno 129 061 neziskových institucí. Přepočteno na počet obyvatel – na jednu neziskovku u nás připadá zhruba 82 lidí včetně nemluvňat. V praxi to samozřejmě neznamená, že každý občan musí být členem neziskové instituce nebo nějakou podporovat. Navíc část veřejnosti vnímá neziskový sektor velmi úzce.
novinky.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Lubinen 2017-04-11 11:52
A proto to nepůjde jinak než že hrstka odvážných zkusí změnu .V historii je dokázáno , že 10% odhodlaných mění dějiny , těch 80% nastartuje jedině odvaha těch 10%.Samozřejmě ,že z 80 % většiny ,nechce minimálně polovička nic měnit a nechají se uvařit postupně bez odporu jako ta pověstná žába v kotlíku.My ale bojujeme za tu druhou polovičku ochotnou se připojit.Lavičk a namítne keci a skutek utek ale je potřeba vyčkat správného okamžiku, náš čas přijde a možná dřív než si myslíme.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Uncle Sam 2017-04-11 09:45
Nehodnotím pravdivost nebo smysl článku ale když se podíváte na to video tak v injekci je vidět roztok. Nevím proč ta červená šipka ukazuje na tu výtlačnou část ale zblízka na videu je vidět, že prázdná není. Porovnejte jak se odráží světlo pod a nad výtlačnou částí. Ta injekce prázdná není!.
Není nic horšího než vidět umírající dítě to video je strašný a ten kdo se snaží něco takového zneužít k něčí propagandě ať shoří v pekle.!


Ps: Ten chlap na fotkách dole bude asi HÓDNĚ velkej smolař :-D.

Nás můžou zachránit už jenom mimozemšťani protože bůh by se poblil kdyby to viděl jak na zemi žijem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Monika lkema 2017-04-11 10:57
Pokud USA tvrdí že Asad ukrýval chemické zbraně na základně nechápu proč ji Kačer dal bombardovat po zásahu raket by vše uniklo do ozduši a znamenalo by to smrt pro vše živě kolem ! Takže Kačer věděl že se na základně nic nevyskytuje ! Jsem potěšena že 150.000 Čiňánku jsi vyrazilo na výlet ke Korejskými hranicím a doufám pokud se hnou USA sarančata přes hranice dokonale je vyhubý Korejci i s Čínou !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jiri Novak 2017-04-11 11:27
BÍLÉ PŘILBY ZABÍJELY!!!
To dítě na videu je živé! Dýchá, hýbe se mu pěna u nosu!! Měl jsem to sem dát včera ten překlad. Fiat alternativa to chce zase zahrát do autu. Nevěřtě jim! V původním článku veteránů je to samé, co v ruském překladu.Ostatn ě pod videem je text s tím samým významem, můžete si to přeložit sami. Bílé přilby ZABÍJEJÍ!!!
Překlad článku z Dumaiu.ru.
Bílé helmy zabíjely děti kvůli realistickým snímkům.
V nezávislém americkém vydání Veteranstoday byly zveřejněny výsledky vyšetřování organizace Švédští lékaři za práva člověka (SWEDHR), které odhalily skandální video. Švédští vědci z oboru medicíny detailně analyzovali akce svých kolegů (Bílých přileb) v rámci jejich záchranářských prací a dospěli k šokujícímu závěru, že Bílé přilby děti zabíjely kvůli získání realistických snímků.
Jak uvedli odborníci ze SWEDHR, na videu zachycená záchrana dětí, je ve skutečnosti vražda. Zpočátku se odborníkům jevilo, že dítě, které se pokoušely „zachránit" Bílé přilby, bylo už mrtvé, avšak následné prostudování materiálů odkrylo děsivé skutečnosti. ¨
V jedné z epizod videa je vidět, že dítě je ještě naživu, ale nachází se v bezvědomí a pravděpodobně se nachází ve stavu předávkování opiáty. Jeden ze záchranářů mu aplikuje injekci adrenalinu do hrudníku v oblasti srdce, což nevyhnutelně vedlo k jeho smrti.
Pracovníci SWEDR poskytli zprávu prokazující falšování faktů:
Bílé helmy v celém filmu manipulovaly s dítětem velmi nedbale a nepořádně, což samo o sobě mohlo být příčinou velkých škod způsobených na zdraví dítěte.

zdroj: dumaiu.ru/smi-belye-kaski-ubivali-detej-radi-realistichnyx-kadrov/
video: www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Uncle Sam 2017-04-11 20:00
Myslet si, že je něco pravda jenom proto, že je to v azbuce může jenom kretén. Takže pane s typicky českym jménem Novák, jste kretén. Nebo spíš Nikita Babuškin ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.