AC24.cz

AC24.czZe světaWikiLeaks: Žurnalista vyšetřující nebezpečnou CIA zavražděn při havárii „hacknutého auta“

Sociální sítě

Reklama

WikiLeaks: Žurnalista vyšetřující nebezpečnou CIA zavražděn při havárii „hacknutého auta“

Žurnalista Michal Hastings, který si nadělal v CIA nepřátele vyšetřováním vrchních vrstev této darebné zpravodajské agentury, byl, jak naznačují dokumenty uniklé přes WikiLeaks, zavražděn CIA při havárii „hacknutého auta“. 

Okolnosti kolem smrtelné havárie žurnalisty Michaela Hastingse v roce 2013 jsou hrozivě podobné instrukcím CIA k inscenování tajných vražd pomocí „hacknutých aut“, jak vyplývá z úniků přísně tajných dokumentů přes WikiLeaks. 

Michael Hastings zemřel v roce 2013 poté, co jeho vůz náhle na rovné ulici v Los Angeles zrychlil, vyletěl ze silnice a narazil do stromu a při okamžité explozi ho zabil. 

Hlasitý kritik rozbujelého špehování amerických občanů Obamovou administrativou Hastings se před svou smrtí stal pro CIA trnem v patě, když neohroženě v mainstreamových publikacích vydával odhalující články a hrozil řediteli CIA Johnu Brannanovi ničivým exposé. 

„Odpovídá to kybernetickému útoku na vozidlo“ 

Hastingsova smrt je za podezřelou považována už dlouho, jak kvůli neobvyklé povaze této nehody, tak kvůli načasování jeho smrti. Obavy, že tento žurnalista byl zavražděn, dosáhly svého vrcholu, když expert na boj proti terorismu Richard A. Clarke tuto smrtelnou nehodu popsal jak „odpovídající kybernetickému útoku na vozidlo.“ 

Média mainstreamu však toto tvrzení rychle zavrhla jako konspirační teorii. Představa, že by CIA mohla hacknout vůz a využít jej jako vražednou zbraň pro skrytý atentát na nepřítele byla pro establishment příliš, aby ji zařadila do své zábavy. 

Dnes ale WikiLeaks udělal to, co by měla dělat ona, kdyby fungovala dobře, vypustil surovou hromadu dat vše osvětlujících souborů od  Hlubokého státu, čímž zase jednou předvedl, že nám establishment a média mainstreamu už roky lžou. 

Jedním ze zajímavějších odhalení vypuštěných ve středu z Trezoru 7 je skutečnost, že CIA měla technologii, která jim umožňuje hacknout se do moderních aut, náklaďáků nebo letadel a převzít na dálku řízení, a to čistě s úmyslem zabít cestující tak, aby to vypadalo jako nehoda, k čemuž došlo zhruba v tu doby, kdy byl zabit i Hastings. 

Heavy hlásí: Hastings zemřel ve svém Mercedesu C250 Coupé 18. června 2013, při vysokorychlostní automobilové havárii s požárem poté, co na BuzzFeed publikoval: „Proč Demokraté milují špehování Američanů“. Hastings byl hlasitým kritikem Obamovy administrativy. 

Už hned po jeho smrti řekl bývalý americký národní koordinátor pro bezpečnost, ochranu infrastruktur a proti-terorismus Richard A. Clarce, že Hastingsova havárie odpovídá „kybernetickému útoku na vozidlo.“ 

Clark tehdy řekl Huffington Post: „To, co bylo odhaleno v důsledku určitých universitních výzkumů, je, že je relativně snadné se pro-hackovat do řídícího systému auta a provádět takové věci, jaké způsobí zrychlení, i když řidič zrychlovat nechce, dupnout na brzdu, i když řidič brzdit nechce, vypustit air-bag… Pomocí hackování do auta můžete provést opravdu zkázonosné věci a není to vůbec těžké.“ 

Podle CW6 San Diego tvrdil Hastings, že před tou havárií obdržel hrozbu smrtí od člena McChristal Group týkající se kritické pasáže v jeho knize Operátoři: Divoký a děsivý příběh z vnitřku Americké války v Afghánistánu. The McChrystal Group je poradní firma založená penzionovaným generálem Armády Spojených států generálem Stanley Allen McChrystalem. 

Poslední nasazení McChrystala bylo v Afghánistánu. 

CW6 rovněž hlásili, že Hastings před smrtí vyšetřoval ředitele CIA Johna Brennana, z čehož mělo zanedlouho vzejít vysoce odhalující exposé. V oficiálním přehledu nedávno vydaného Trezoru 7 lze nalézt výše uvedenou pasáž. 

Co je Trezor 7? 

Trezor 7 je sbírka uniklých tajných dokumentů americké Ústřední zpravodajské agentury (CIA). Pod kódovým názvem „Trezor 7“ vydala WikiLeaks svou zatím největší publikaci tajných dokumentů o této agentuře. 

Mnoho lidí si myslí, že Trezor 7 je nejdůležitější zpravodajský únik od úniků Edwarda Snowdena s jeho přísně tajnými dokumenty NSA v roce 2013 dokazujícími, že tato zpravodajská agentura špehuje své vlastní občany. 

Podle WikiLieks tento první díl ze série Trezor 7, tj. „Rok nula“ obsahuje 8 761 dokumentů a souborů od izolované, vysoce zabezpečené sítě zabudované do Centra kybernetického zpravodajství CIA v Langley ve Virginii. 

V poslední době ztratila CIA kontrolu nad většinou svého hackerského arzenálu včetně malware, virů, trojských koní, zneužitelných pomůcek pro případ „dnu nula“ (tj. zadních dvířek do hardware jako jsou iPhony a Chytré televize), systémy dálkového ovládání pomocí malware a s tím spojené dokumentace. 

Tato neobyčejná sbírka, která obnáší více, než sedm set milionů řádků kódu dává svým vlastníkům úplnou hackerskou schopnost, kterou měla dosud CIA. Vypadá to, že tento archiv cirkuloval mezi bývalými hackery americké vlády a najatými společnostmi, kteří to prováděli se státním požehnáním, když tento archiv jeden z nich nechal uniknout k WikiLeaks. 

Některé ze zdejších českých článků z doby, kdy byla jeho podezřelá nehoda zavánějící vraždou hakcnutým vozidlem ještě čerstvá: 

Loading...

Komentáře   

+79 # Lubinen 2017-03-11 10:38
Všichni kteří hledají pravdu jsou pronásledováni a zabíjeni . Jsou to novodobí mučedníci, kteří budou odměněni na rozdíl od těch kteří podlehli čistému zlu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+59 # Che 2017-03-11 12:11
Havel po 6 promile by urcite rekl, ze to jsou jen humanitarni ciny.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+46 # scipio 2017-03-11 13:33
na to nepotřeboval tolik, to by řekl i za střízliva (kdyby se mu někdy povedlo vystřízlivět).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Richard 2017-03-11 21:32
Myslím že si většina neuvědomuje jak je to vážné
Tohle to lehce nastiňuje novarepublika.cz/.../...
Všichni se diví proč všude cpou naprosto nesmyslně elektroniku..........
Tohle je odpověď.

Komu patří koncerny které tohle VŠECHNO vyrábějí??????? ???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # JJ49 2017-03-12 10:13
Kdyby tihle kritici tajných služeb užívali vozů Š 105, ev,Škoda Favorit (pro ty movitější), tak by je nikdo nehacknul a dožili by se vysokého věku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # carakal 2017-03-12 10:23
ono by možna stačila jen manualní převodovka
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # jan lavicka 2017-03-13 11:49
On měl někdy míň, ten literárně neschopný psychopat? :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # TomTomas 2017-03-12 19:10
Volby se blizi a vetsina s lidi bude volit zase ty skvele inteligenty se strasne nizkym IQ . To je proste v nas , jako kritika spatneho piva .. mame radi ironii a pohodli u piva , tak co chcete zmenit ..Nejsou lidi ..je to smutne ale je to fakt ..Diky Havlovi jsou ve vlade vsichni paraziti z tajnych spolku , a schovani pod jinym jmenem.. proste vyhazet a nahradit.. A co vic postavit je pred zodpovednost na otazku .. co jste nudelali pozitivniho pro svoji vlast .. myslim ze budou dlouze a tise premyslet ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # stwener 2017-03-11 10:43
Odvaha za přímý boj proti "systému" je úctyhodná, bohužel však často končívá doživotním umlčením v podobě "náhodných nehod"...

PS: goo.gl/vmMhjs !!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+50 # Monika lkema 2017-03-11 11:14
Tyto necitelné zrůdy by měli byt postupně po chytání a odsouzeni za své zločiny po celém světě ! Nemohou nás všechny umlčet a povraždit v lidech samotných je obrovská sila a je čas se postavit této lůze jako je CIA FBI NATO !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+55 # Vítězslav Crha 2017-03-11 12:12
Moniko systém vražd a protilidovému tažení zejména CIA a EU a NATO je tak rozlezlý šváb smrtící politické moci,kterou bude v budoucnu jenom těžko odhalit a potrestat viníky.Dost jsem nad tím přemýšlel a jediné,co by šlo,by bylo použít jejich vlastní zbraně. To jest,že by se jako naoko sami pod rouškou strachu před důkazním materiálem povraždili navzájem. To znamená nejdříve hacknuté materiály použít pro jejich vnitřní boj a to by zřejmě přežili pouze ti nejvýše postavení a pak už by ten zbytek byl dohledatelný.Ne napadá mě jiný způsob,jak tohoto molocha zničit. Vemte v potaz,že vlastní obrovské množství aut,nezákonné trhaviny,nejmod etnější dálková odpalovací zařízení zhruba 62 tisíc černých helikoptér,znám ých i z filmů nacistického Holywoodu a podobně.Vše se ví,ale doba je teprve v úplných plenách na to,aby takto rozbujelý satanistický systém mohl být v dohledné době zlikvidován. Jak říkám jedině chytrostí a úzkoky,které dělali oni,použít pro boj ve vlastních řadách. Jeden odsouzený to nespasí a 10 tisíc lidí je kapka v moři. Co to jenom ten Rosvelt povolil zavést za svinstvo. Tady je vidět,jak špatná politika v budoucnu doběhne lidstvo. Proto si musí lidstvo vzít zpět vládu své země a řídit se lidskými postupy zachování státnosti,kultu ry i té politické,škols tví a proinvestiční hospodářství. Ne ten paskvil,co je dnes považován za ekonomiku. To je výsměch a plivnutí lidem do tváří viz ČNB a její slaboduší idioti,co řízeně poškozují zájmy ČR pod rouškou dobrodiní. Fuj 3 x fuj. Do politiky v ČR se nasrali tací dobytkové,kteří nemají s minulými režimy nic,čím by morálně loliticky a hospodářsky podporovaly růst této země. Opak je pravdou.CIA jako naprosto největší zločinecká organizace na světě je rozlezlá prostě všude,protože beztvářní politici to trpí a ještě podporují,jako např. náš ministr Stropnický a vnitra. Jako bezduší,bezchar akterní a bez vzdělání,kteří se protlačili přes známosti do vrcholné politiky zde fungují jako cizopasník,kter ý zžírá budoucnost Českého národa. Z toho vylívá,že naprosto nechápou rozdíl mezi škodlivým a užitečným. Oni by klidně věnovali Brdy a kdoví co ještě,jenom aby se patolízalsky zaleskli v očích gaunera. U dětí to je jistě si budete pamatovat z dětství projev totálního ustrašence a sraba . To u nich setrvalo a nabralo na intenzitě a nyní z toho škodí a profitují. Proč si necháme toto svinstvo dokonce kandidovat na prezidenta?? To jsme opravdu už bez rozumu? Chápeme vůbec,že dějiny pokračují a budou pokračovat naprostou likvidací ČR i ostatních národů?? Je mi z toho zle,si pomyslet,co budou sklízet za marasmus dnes ti nejmenší.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # VladimírV 2017-03-11 19:50
Za pravdu je dvojí sazba.
Jednou metál, jindy vazba.
A vyřčená dřív než včas -
láme vaz.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Lubinen 2017-03-11 21:36
Dává náš ČT úd nějaký starší vlastenecký film nebo cyklus o vzniku státnosti? Proč pak asi ne?Holocaust a utrpení Židů stále dokola a kdo na tom vydělává ? Stále titíž , kterým není pro mrzký peníz nic svaté . Hitler nechal zlikvidovat ty nejobyčejnější Židy a grázlové sionský ho v tom podporovali, taková je pravda ,dodnes jim nesmrdí zlato z jejich zubních protéz.Hnůj , svrab a neštovice nakydat na tyhle grázly je málo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # contumax 2017-03-12 11:55
Nevíte nevíte někdo kde sídlí slídilské shromaždiště všech dat v ČR...???

Že by se taky trochu " hakl "...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # testtest 2017-03-12 16:47
test
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # testtest 2017-03-12 16:58
CIA a kamarádi umí Mercedes. Putinův řidič byl zavražděn moderním Mercedesem CLS.
autoforum.cz/.../...

Pokud to uniklo s Vault7, tak si vaším MB bude hrát kde kdo.

A pro milovníky okultismu, symboliky, numerologie,..
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Judr.Emanuel 2017-03-12 19:13
"Odsúdený" Človek sa snaží niečo zlepšiť a takto dopadne. www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Věra Štimová 2017-03-12 23:21
To, co si ti tajní dovolují, bude vyhodnoceno a zaplaceno.
varovani.org/html2/892.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.