Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaWikiLeaks: Žurnalista vyšetřující nebezpečnou CIA zavražděn při havárii „hacknutého auta“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

WikiLeaks: Žurnalista vyšetřující nebezpečnou CIA zavražděn při havárii „hacknutého auta“

Žurnalista Michal Hastings, který si nadělal v CIA nepřátele vyšetřováním vrchních vrstev této darebné zpravodajské agentury, byl, jak naznačují dokumenty uniklé přes WikiLeaks, zavražděn CIA při havárii „hacknutého auta“. 

Okolnosti kolem smrtelné havárie žurnalisty Michaela Hastingse v roce 2013 jsou hrozivě podobné instrukcím CIA k inscenování tajných vražd pomocí „hacknutých aut“, jak vyplývá z úniků přísně tajných dokumentů přes WikiLeaks. 

Michael Hastings zemřel v roce 2013 poté, co jeho vůz náhle na rovné ulici v Los Angeles zrychlil, vyletěl ze silnice a narazil do stromu a při okamžité explozi ho zabil. 

Hlasitý kritik rozbujelého špehování amerických občanů Obamovou administrativou Hastings se před svou smrtí stal pro CIA trnem v patě, když neohroženě v mainstreamových publikacích vydával odhalující články a hrozil řediteli CIA Johnu Brannanovi ničivým exposé. 

„Odpovídá to kybernetickému útoku na vozidlo“ 

Hastingsova smrt je za podezřelou považována už dlouho, jak kvůli neobvyklé povaze této nehody, tak kvůli načasování jeho smrti. Obavy, že tento žurnalista byl zavražděn, dosáhly svého vrcholu, když expert na boj proti terorismu Richard A. Clarke tuto smrtelnou nehodu popsal jak „odpovídající kybernetickému útoku na vozidlo.“ 

Média mainstreamu však toto tvrzení rychle zavrhla jako konspirační teorii. Představa, že by CIA mohla hacknout vůz a využít jej jako vražednou zbraň pro skrytý atentát na nepřítele byla pro establishment příliš, aby ji zařadila do své zábavy. 

Dnes ale WikiLeaks udělal to, co by měla dělat ona, kdyby fungovala dobře, vypustil surovou hromadu dat vše osvětlujících souborů od  Hlubokého státu, čímž zase jednou předvedl, že nám establishment a média mainstreamu už roky lžou. 

Jedním ze zajímavějších odhalení vypuštěných ve středu z Trezoru 7 je skutečnost, že CIA měla technologii, která jim umožňuje hacknout se do moderních aut, náklaďáků nebo letadel a převzít na dálku řízení, a to čistě s úmyslem zabít cestující tak, aby to vypadalo jako nehoda, k čemuž došlo zhruba v tu doby, kdy byl zabit i Hastings. 

Heavy hlásí: Hastings zemřel ve svém Mercedesu C250 Coupé 18. června 2013, při vysokorychlostní automobilové havárii s požárem poté, co na BuzzFeed publikoval: „Proč Demokraté milují špehování Američanů“. Hastings byl hlasitým kritikem Obamovy administrativy. 

Už hned po jeho smrti řekl bývalý americký národní koordinátor pro bezpečnost, ochranu infrastruktur a proti-terorismus Richard A. Clarce, že Hastingsova havárie odpovídá „kybernetickému útoku na vozidlo.“ 

Clark tehdy řekl Huffington Post: „To, co bylo odhaleno v důsledku určitých universitních výzkumů, je, že je relativně snadné se pro-hackovat do řídícího systému auta a provádět takové věci, jaké způsobí zrychlení, i když řidič zrychlovat nechce, dupnout na brzdu, i když řidič brzdit nechce, vypustit air-bag… Pomocí hackování do auta můžete provést opravdu zkázonosné věci a není to vůbec těžké.“ 

Podle CW6 San Diego tvrdil Hastings, že před tou havárií obdržel hrozbu smrtí od člena McChristal Group týkající se kritické pasáže v jeho knize Operátoři: Divoký a děsivý příběh z vnitřku Americké války v Afghánistánu. The McChrystal Group je poradní firma založená penzionovaným generálem Armády Spojených států generálem Stanley Allen McChrystalem. 

Poslední nasazení McChrystala bylo v Afghánistánu. 

CW6 rovněž hlásili, že Hastings před smrtí vyšetřoval ředitele CIA Johna Brennana, z čehož mělo zanedlouho vzejít vysoce odhalující exposé. V oficiálním přehledu nedávno vydaného Trezoru 7 lze nalézt výše uvedenou pasáž. 

Co je Trezor 7? 

Trezor 7 je sbírka uniklých tajných dokumentů americké Ústřední zpravodajské agentury (CIA). Pod kódovým názvem „Trezor 7“ vydala WikiLeaks svou zatím největší publikaci tajných dokumentů o této agentuře. 

Mnoho lidí si myslí, že Trezor 7 je nejdůležitější zpravodajský únik od úniků Edwarda Snowdena s jeho přísně tajnými dokumenty NSA v roce 2013 dokazujícími, že tato zpravodajská agentura špehuje své vlastní občany. 

Podle WikiLieks tento první díl ze série Trezor 7, tj. „Rok nula“ obsahuje 8 761 dokumentů a souborů od izolované, vysoce zabezpečené sítě zabudované do Centra kybernetického zpravodajství CIA v Langley ve Virginii. 

V poslední době ztratila CIA kontrolu nad většinou svého hackerského arzenálu včetně malware, virů, trojských koní, zneužitelných pomůcek pro případ „dnu nula“ (tj. zadních dvířek do hardware jako jsou iPhony a Chytré televize), systémy dálkového ovládání pomocí malware a s tím spojené dokumentace. 

Tato neobyčejná sbírka, která obnáší více, než sedm set milionů řádků kódu dává svým vlastníkům úplnou hackerskou schopnost, kterou měla dosud CIA. Vypadá to, že tento archiv cirkuloval mezi bývalými hackery americké vlády a najatými společnostmi, kteří to prováděli se státním požehnáním, když tento archiv jeden z nich nechal uniknout k WikiLeaks. 

Některé ze zdejších českých článků z doby, kdy byla jeho podezřelá nehoda zavánějící vraždou hakcnutým vozidlem ještě čerstvá: 

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+79 # Lubinen 2017-03-11 10:38
Všichni kteří hledají pravdu jsou pronásledováni a zabíjeni . Jsou to novodobí mučedníci, kteří budou odměněni na rozdíl od těch kteří podlehli čistému zlu.
+59 # Che 2017-03-11 12:11
Havel po 6 promile by urcite rekl, ze to jsou jen humanitarni ciny.
+46 # scipio 2017-03-11 13:33
na to nepotřeboval tolik, to by řekl i za střízliva (kdyby se mu někdy povedlo vystřízlivět).
+15 # Richard 2017-03-11 21:32
Myslím že si většina neuvědomuje jak je to vážné
Tohle to lehce nastiňuje novarepublika.cz/.../...
Všichni se diví proč všude cpou naprosto nesmyslně elektroniku..........
Tohle je odpověď.

Komu patří koncerny které tohle VŠECHNO vyrábějí??????? ???
+4 # JJ49 2017-03-12 10:13
Kdyby tihle kritici tajných služeb užívali vozů Š 105, ev,Škoda Favorit (pro ty movitější), tak by je nikdo nehacknul a dožili by se vysokého věku.
+2 # carakal 2017-03-12 10:23
ono by možna stačila jen manualní převodovka
0 # jan lavicka 2017-03-13 11:49
On měl někdy míň, ten literárně neschopný psychopat? :)
+3 # TomTomas 2017-03-12 19:10
Volby se blizi a vetsina s lidi bude volit zase ty skvele inteligenty se strasne nizkym IQ . To je proste v nas , jako kritika spatneho piva .. mame radi ironii a pohodli u piva , tak co chcete zmenit ..Nejsou lidi ..je to smutne ale je to fakt ..Diky Havlovi jsou ve vlade vsichni paraziti z tajnych spolku , a schovani pod jinym jmenem.. proste vyhazet a nahradit.. A co vic postavit je pred zodpovednost na otazku .. co jste nudelali pozitivniho pro svoji vlast .. myslim ze budou dlouze a tise premyslet ..
+44 # stwener 2017-03-11 10:43
Odvaha za přímý boj proti "systému" je úctyhodná, bohužel však často končívá doživotním umlčením v podobě "náhodných nehod"...

PS: goo.gl/vmMhjs !!!
+50 # Monika lkema 2017-03-11 11:14
Tyto necitelné zrůdy by měli byt postupně po chytání a odsouzeni za své zločiny po celém světě ! Nemohou nás všechny umlčet a povraždit v lidech samotných je obrovská sila a je čas se postavit této lůze jako je CIA FBI NATO !
+21 # VladimírV 2017-03-11 19:50
Za pravdu je dvojí sazba.
Jednou metál, jindy vazba.
A vyřčená dřív než včas -
láme vaz.
+2 # contumax 2017-03-12 11:55
Nevíte nevíte někdo kde sídlí slídilské shromaždiště všech dat v ČR...???

Že by se taky trochu " hakl "...!!!
+1 # testtest 2017-03-12 16:47
test
+3 # testtest 2017-03-12 16:58
CIA a kamarádi umí Mercedes. Putinův řidič byl zavražděn moderním Mercedesem CLS.
autoforum.cz/.../...

Pokud to uniklo s Vault7, tak si vaším MB bude hrát kde kdo.

A pro milovníky okultismu, symboliky, numerologie,..
www.youtube.com/.../
+3 # Judr.Emanuel 2017-03-12 19:13
"Odsúdený" Človek sa snaží niečo zlepšiť a takto dopadne. www.youtube.com/.../
-1 # Věra Štimová 2017-03-12 23:21
To, co si ti tajní dovolují, bude vyhodnoceno a zaplaceno.
varovani.org/html2/892.html

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás