Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaŠvédská ministryně: Snížení počtu aut je záležitostí „genderové rovnosti“, jelikož ta jsou řízena převážně muži

Sociální sítě

Reklama

Švédská ministryně: Snížení počtu aut je záležitostí „genderové rovnosti“, jelikož ta jsou řízena převážně muži

Švédská ministryně životního prostředí řekla, že snížení počtu aut je stejně feministická záležitost jako věcí dosažení cílů emisí uhlíku, když řekla, že mužští řidiči si zabírají prostor švédských měst ‚na úkor žen‘. 

Karolina Skog lamentující, že komise městského plánování v posledních nejméně 50 letech postavily ‚auta na piedestal‘, trvala na tom, že je kriticky důležité, aby města hledala způsoby, jak snižovat počty aut na cestách.

„Auto je flexibilní způsob dopravy a tak lidé nalézají zalíbení v tom, jak si s ním mohou courat ve své vlastní bublině,“ řekl tato ministryně Göteborg-Posten. „Ale hlavním doprovodným efektem je to, že jsou neefektivní.“ 

„Normální auto ve Švédsku je po 97 procent své životnosti odstavené a na každé auto je osm parkovacích míst a spousta kilometrů postavených cest. Tohle nemůžete nazvat efektivností.“ 

Panoška Skog (paní je sexistické) říká, že omezení počtu aut na silnicích je genderová záležitost, protože jejich převaha ve švédských městech vede k tomu, že muži si zabírají místo na úkor žen. 

„Auta řídí převážně muži, takže poskytováním spousty místa autům poskytujeme spoustu místa mužům – a to na úkor žen,“ vysvětlovala. 

Na základě současné dopravní strategie má Gothenburg záměr omezit počet aut na silnicích do roku 2035 o 25 procent. 

Tento cíl ministryně pochválila, řekla ale, že je těžké usoudit, zda to bude z dlouhodobého hlediska stačit. 

„Musíme ale omezit cesty autem, pokud máme splnit emisní cíle, a to je ve městech, která to dost možná provedou v tom, jak existují.“ 

Feminismus v oboru dopravní politiky není ve Švédsku nic nového, když to se pyšní tím, že má „první feministickou vládu na světě,“ což jak její webová stránka vysvětluje: „Znamená, že genderová rovnost je těžištěm vládních priorit při přijímání rozhodnutí a při alokaci zdrojů.“ 

Avšak v listopadu stockholmská politika „genderově neutrálního odklízení sněhu“ začala být zpochybňována poté, co město upadlo do chaosu, kdy nemocnice hlásily čtyřnásobný nárůst zlomených kostí. 

Podle předchozího systému se čerstvě napadaný sníh nejdříve odklízel z hlavních cest a z oblastí jako staveniště, než se začaly odklízet chodníky. 

Protože muži častěji jezdí auty a ženy častěji chodí pěšky, tak na ledu uklouzlo více žen, což vedlo ke stížnostem, že tento systém je sexistický. 

Policie označila výsledky této feministické politiky za „ohavné“ a uvedla, že s tím, jak ambulance nemohly projet stockholmskými ulicemi, tak to ohrozilo společnost. Zavedení feministického systému odklízení sněhu mělo při zvolení rudo-zelené koalice do radnice v roce 2014 mezi agendami vysokou prioritu. Ale i Zelená místo-starostka uznala, že „genderová rovnost při odklízení sněhu“ ve městě selhala a obyvatelům, kteří byli při listopadovém chaosu zraněni, se omluvila. 

Zdejší český článek o tehdejší kalamitě způsobené feministickým odklízením sněhu: ZDE

Zdroj: breitbart.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+36 # Lubinen 2017-03-11 10:14
Švédsko je příkladem rovnosti ve všem za každou cenu za příklad si je berou naši socani i se Zemanem .Jejich zvrácené sociální pokusy se všema rasama , sex úchylákama a náboženstvím znich udělá rujnu na severu Evropy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+45 # contumax 2017-03-11 10:26
Vagína ministryně, vagína kancléřka, vagína v taláru soudkyně, vagína policejní šéfka...

Běda mužům, kterým vládne žena...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # Lubinen 2017-03-11 10:44
Nejen mužům ale celýmu světu , žena satana málokdy zklame.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # M&M 2017-03-11 10:29
Řekněte to rovnou, že si přejete aby muži byli odstraněni ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # contumax 2017-03-11 10:37
M&M

Úž se stalo, stačí mít dobrý pozorovací schopnosti, mužové jsou na indexu už více let...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Janina 2017-03-11 16:35
Ne, nesouhlasím.
Na indexu je pouze bílý, pracující, heterosexuální muž.
Stačí sledovat třeba ty ubohé reklamy.
Běloch je vždy zobrazen jako chcípáček, zato muž tmavé pleti, óó to je jiná káva. Z toho ten testosteron jenom sálá a hup, manipulaci máme na světě,
Od určité doby můj manžel v toaletní skříňce Old spice prostě nenajde:))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # chromolibden 2017-03-11 18:15


Chcípáček...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # cocoa darriba 2017-03-11 10:40
Když máte na zadním sedadle čokla, nikdo si nedovolí vás kritizovat , to by bylo týrání zvířat, a každý pes má přece svého řidiče. I čokli švédští.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # erika 2017-03-11 11:30
Nedokázala som prečítať viac, než prvý odsek.
Je to zúfalé, kto tvorí vládne elity Západných štátov.
Kto preboha volí tieto osoby a dáva im moc, akú poskytuje exekutíva?
To vidíme všade, po celej Európe, dokonca aj v riadení EÚ.
SŠ sú na tom ešte horšie, a to je nebezpečné, lebo len hlupák rozpúta vojnu a teraz tí hlupáci sedia úplne všade a na všetkých postoch.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # pozorovatel 2017-03-11 11:46
Objavilo sa v jednej diskusii:
--------------------------

Švédsky Absurdistan

Prehrabával som sa rôznymi staršími textami v súvislosti gender ideológiou a narazil som na dych vyrážajúce absurdnosti v súvislosti so Švédskom:

- švédska škôlka Egalia, kde v rámci rovnoprávnosti nepoužívajú zámená on a ona, ale akúsi formu "ono", aby si deti slobodne zvolili rod. Všetky rozprávkové knižky sú s homosexuálnou tematikou (dvaja žirafiaci si adoptujú krokodílie vajíčko, rozprávky princ a princ)

- v jednej švédskej škole nútili učitelia žiakov napísať rodičom fiktívny list na rozlúčku pred samovraždou

- švédske feministky zriadili komisiu, ktorá známkuje genderovú korektnosť filmov. Genderovo správny film by mal mať nejakú ženu v typicky chlapskej roli. Väčšina filmových hitov z posledných rokov v tomto genderovom hodnotení totálne prepadla.

- švédske feministky presadzovali zákon, zakazujúci mužom močiť postojačky. Vraj bude vďaka tomu viac rovnosti a menej špiny

- švédske feministky navrhovali zákon univerzálnej dane pre mužov, ktorá má odčiniť všetky zločiny, ktoré muži spáchali alebo ktoré spáchajú v budúcnosti.

- švédske feministky presadili, že zo štátneho znaku s levom bol odstránený jeho penis

- aktivistky vyvíjali na švédskych výrobcov hračiek nátlak, aby začali ponúkať "genderovo korektné" hračky a reklamy na ne. Podľa týchto nových reklám sa chlapci hrajú s domom pre bárbie a dievčatá sa naháňajú so samopalmi.

- na hodinách sexuálnej výchovy bol kvízový test a jedna z odpovedí bola "dievča, čo spí s každým = žinenka"

- v švédskej televízii v detských programoch vystupujú spievajúce penisy a vagíny

- v švédskych škôlkach deti robia súťaže v nafukovaní kondómov

- švédskych škôlkarov donútili zúčastniť sa gay pochodu

- istý švédsky fotograf, po tom, čo opakovane kritizoval bezbrehú imigračnú politiku švédska, skončil zavretý na psychiatrii. Keďže nenašli žiaden paragraf na jeho uväznenie, tak ho označili za duševne chorého paranoika a zavreli na psychiatriu.

- miera znásilnení žien v Švédsku sa blíži rekodným hodnotám v rámci celého sveta a približuje sa stavu vo vojnových zónach. Priemerná švédska žena má pravdepodobnosť 1:4, že bude počas svojho života aspoň raz znásilnená, pričom 90% znásilnení pripadá na imigrantov. Oproti minulosti vraj došlo k neuveriteľnému 1500násobnému nárastu počtu znásilnení.

- švédska juvenilná justícia je podobne rozsiahla a bezohľadná ako tá nórska, len sa o tom menej hovorí. Bol prípad, kedy pri odobratí dieťaťa použili proti matke ohlušujúci granát, bežné sú prípady únosov detí priamo zo školy, v jednom prípade kvôli odobratiu detí zadržali rodinu dokonca v lietadle pred odletom.

- švédska polícia zatkla muža na ulici, pretože bol príliš svalnatý. Odôvodnili to podozrením na užívanie zakázaných steroidov, takže muž skončil vo väzení a polícia urobila u neho domovú prehliadku.

- švédsko sa snaží presadiť nielen kvóty na počet žien na úradoch, ale najnovšie už aj kvóty na počet imigrantov medzi zamestnancami.

- pracujú na zrušení oddelených záchodov pre mužov a ženy.

- pracujú na zrušení výrazov "chlapci" a "dievčatá", tlačia na zrušenie rozdelenia oblečenia na mužské a ženské

- politická strana Feministická iniciatíva požaduje: prevýchovné tábory pre mužov, zrušenie armády, absolútne otvorenie hraníc, zákaz domácich úloh pre žiakov, povolenie polygamie, zákaz používania áut, zákaz konzumácie mäsa v pondelok, povinná sexuálna výchova v škôlkach.

- švédske feministky otvorene obhajujú moslimských útočníkov znásilnení švédskych žien. Dokonca vystúpili s internetovou kampaňou, v ktorej vyzývajú bielych Švédov, ktorí by sa chceli postaviť na obranu svojich žien, aby sa do toho nestarali.

- bojovníci ISIS, ktorí sa vrátia do krajiny dostanú zadarmo bývanie, podporu a dokonca opateru psychológa.

a mnoho ďalšieho.

Informácie spolu s linkami na zdroje prebraté hlavne odtiaľto:
diskuter.wordpress.com/.../...
dfens-cz.com/svedska-utopie/

Pri študovaní tých textov ma zo spätného pohľadu zaujalo, že väčšina správ o škandáloch so sexuálnou výchovou na školách pochádzala hlavne z dvoch krajín: na prvom mieste Švédsko, na druhom mieste Nemecko.

Pre zaujímavosť: Švédsko bolo prvou krajinou na svete, ktoré spustilo v 60.rokoch tzv. sexuálnu revolúciu, ktorá spočívala v uvoľnení mravov a tolerancii promiskuity. Dnes vidieť, kam sa za tých 40 rokov odvtedy dopracovali...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Lucif 2017-03-11 14:17
Film Idiocracy trochu (ale len trochu) vystihuje dnešnú severnú Európu. Idiokracia ukazuje svet o 500 rokov, ak to takto s liberalizmom pôjde ďalej, ale v severnej Európe to stihli už dnes.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # diamond 2017-03-11 19:48
Ti už dosáhli na sovětský "vzor": v rovině genderových, LGBT, multikulti aj. blbostí jsou šťastnými obyvateli země, kde zítra znamená již včera. Nebo jak to vlastně bylo????? :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # jarka 2017-03-15 23:49
tahle kurva patri obesit ale napred aby ji znasilnil tucet poustnich opic kricici Allah Barbar.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Dascha 2017-03-11 12:50
Myslíte, že ja takových kráv nebeských, jako tahle ministrině, je hodně? Já pořád doufám, že ne. Že nás normálních ženských je většina!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Venda 2017-03-11 17:07
To asi ano, ale smutné je, že tyhlety individua jsou nejvíc slyšet.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Vladimír57 2017-03-11 18:43
Tahleta "ono" určitě není úplně normální, ale právě takové(í) jsou do vysokých postů dosazování.
Chybička se vloudila, patří to pod Daschu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Willbr 2017-03-11 14:46
No nevím, ale oni ti muslimové asi vědí proč na ty svoje ženský hodit všelijaký ty nikáby, čádory, burky a bůhví co ještě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # diamond 2017-03-11 19:51
... a občas jim dát přes držku.
Pardon dámy, to je nasměrováno opravdu oproti zblblým feministkám, ne proti vám, normálním, ale přece emancipovaným ženám.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # JJ49 2017-03-12 09:43
On i Pán Bůh je nějak genderově pokřivenej, protože je mužského rodu!
Navrhuji abychom mu říkali Božka!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jan Hink 2017-03-12 23:07
Když Bůh stvořila muže, v podstatě jen žertovala.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jan Hink 2017-03-12 23:06
Je to hoax. Nevěřím, že by minystryní mohla být taková kráva.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás