Tento článek přichází po mém článku o gravitaci a elektrickém vesmíru, k čemuž teď navrch přidávám temnou energii! Ano, je to úplná teorie o tom, jak vesmír funguje. (Foto: Youtube)
Vesmír je ohromným oceánem kladných a záporných částic, tj. protonů a elektronů (plus neutrony/netečné/bez účinku). A ano, tvrdím, je to elektrický vesmír!
V současnosti si věda mainstreamu myslí, že vesmír je záležitostí gravitace! A já osobně si myslím, že gravitace vlastně vůbec neexistuje. Tady je koláčový graf podílů různých hmot, z nichž se skládá vesmír, jak si to myslí oni…
Ti vědátoři pořád ještě neví, co to ta temná hmota (dark matter) a temná energie (dark energy) je. Jenže já, počítám, že to vím. Jak už jsem řekl, vesmír se skládá čistě z kladných a záporných částic.
Když bylo vše dokonáno, tak nám tu zbyl vesmír z hmoty, temné hmoty a temné energie…
A já si myslím, že ta temná energie je ve skutečnosti elektronová polévka! A myslím si, že samotnou podstatou toho, co drží atomy vzájemně pospolu (ne atom uvnitř pohromadě, a že to je ta mohutná síla).
Dospěl jsem k tomuto výchozímu předpokladu po zhlédnutí videa, které vám teď předvedu.
Všimněte si, jak jsou ty atomy platiny všechny systematicky rozmístěny, aniž by se ve skutečnosti dotýkaly. Myslím, že je za tím ta elektronová polévka … superpřitahovaná k protonům.
Vždyť, co udržuje hmotu atomů pohromadě, ač se ve skutečnosti nijak nedotýkají? Jen považte … zatím ještě nikdo elektron neviděl a nevěřím, že opravu dovedou stanovit, kolik jich kolem atomu je, když ani jeden neumí spatřit. A dále bych řekl, že nebýt tam ta elektronová polévka (temná energie), tak by se atomy vzájemně odpuzovaly, když jsou všechny na povrchu kladně nabité, nebo ne?
Tady na to koukněte…
Tady vám přihodím malý průlom do toho, jak atomy opravdu fungují … cituji: Jednoduše řečeno, částice, co má na svém povrchu kladný náboj je známa jako kladně nabitá částice.
Podobně jakákoliv částice, která má na povrchu záporný náboj, je známa jako záporně nabitá částice. Tady je pár elementárních částic: neutrony, protony a elektrony a z těchto se skládají všechny atomy. Neutrony a protony jsou neutrální respektive kladně nabité, zatímco elektrony jsou nabité záporně. Jádra atomů se skládají z neutronů a protonů, zatímco elektrony jsou kolem toho jádra. A atom je neutrální. Jenže když přijde o elektron, stane se kladně nabitý, a když si chytí elektron navíc, stane se záporně nabitým.
Kladně nabité atomy se nazývají kationy a záporně nabité atomy se nazývají aniony. Takže podle povrchového náboje můžeme všechny částice klasifikovat, buď jako kladně nabité, neutrální nebo záporně nabité. Konec tečka.
Také mi dovolte dodat a prostě říci, „MOŽNÁ“ se mýlili s tím, že helium tu všude bylo už od počátku.
Cituji… Trvalo 380 000 let, než se na orbity kolem jader nachytaly elektrony, aby se tak zformovaly první atomy. Těmi byly převážně helium a vodík, které jsou až dosud zdaleka nejvíce převládajícími prvky vesmíru. O 1,6 milionů let později začala gravitace z oblaků plynů formovat hvězdy a galaxie.
Odhlédněme od helia a tak nám zůstanou jen kladné protony a záporné elektrony, ne? Tj. temná energie… tedy to, co už dávno hledají… a proč drží věci pohromadě?
Ve skutečnosti jsem to chtěl přidat ke svému článku o elektrickém vesmíru, ten ale už editovat nemohu, obojí to drží pohromadě, protože vesmír není založen na gravitaci…
Chci přidat toto následující video na svoji gravitační stránku! To vysvětluje, proč je moře přitahováno k měsíci… Je to statický náboj z Měsíce k Zemi, který je součástí elektrického vesmíru.
Také jsem přesvědčen, že hvězdy a planety jsou kladně nabitá tělesa …, přičemž planety by klidně mohly být zemřelými hvězdami. Ta podobnost s mrtvou hvězdou je až děsivá … jděte na 41.49 tohoto videa. Pamatujte! Nejdříve to byl vesmír ze samých hvězd.