Bývalý prezident Donald Trump podal pozměněnou verzi své žaloby RICO proti Hillary Clintonové, DNC a konstelaci dalších protitrumpovských spiklenců jen několik týdnů před razií FBI v Mar-a-Lago. (Foto: Flickr)
Jedná se o odhalující událost, o které média prakticky vůbec neinformovala.
Trumpovu pozměněnou žalobu podala 21. června u okresního soudu Spojených států pro jižní obvod Floridy Trumpova právnička Alina Habba.
Soudce Bruce Reinhart, spojený s Epsteinem, se den po Trumpově podání pozměněné žaloby z Trumpova případu RICO odvolal – a o 44 dní později, 5. srpna, podepsal příkaz k prohlídce Mar-a-Lago.
FBI provedla razii v Mar-a-Lago 8. srpna.
Trumpova pozměněná žaloba RICO poukazuje na zvláštní krycí název, který Clintonová a vládní úředníci používali k popisu svého podvratného spiknutí s cílem vytvořit narativ, že se tehdejší prezidentský kandidát Trump spolčil s ruskou vládou, aby ukradl volby v roce 2016: „Karmínový nosorožec“.
Ze str. 33 193stránkové žaloby:
V červenci 2016 nebo přibližně v tomto období pověřily společnosti Perkins Coie, Elias a Sussmann, jednající jménem a na pokyn kampaně Clintonové a DNC, Joffeho, aby využil svého přístupu ke službám shromažďování informací a neveřejných údajů společnosti Neustar a technických společností a vyhrabal důvěrné, chráněné, neveřejné informace, údaje a/nebo záznamy týkající se Donalda J. Clintona. Trumpa, Trumpovy kampaně a Trump Organization v naději, že tyto údaje odhalí protiprávní jednání, které by mohlo být použito k vytvoření poškozující nepravdy s cílem poškodit politickou pověst Donalda J. Trumpa.
Clinton Campaign, DNC, Fusion GPS a Joffe se dále dohodli, že pokud by se takové poškozující informace nepodařilo zjistit, že špatně získané údaje budou zfalšovány a/nebo prezentovány podvodným způsobem, aby se vytvořil „závěr“ o protiprávním jednání.
Výše uvedení obžalovaní označovali tento projekt jako „Crimson Rhino“.
Tento název byl použit proto, aby se zabránilo tomu, že se bude skloňovat jméno „Trump“, a jeho účelem bylo spojit určité osoby uvedené v dokumentu s úkoly, z nichž všechny byly spojeny s Trumpovou kampaní – s Ruskem.
Pozoruhodné je, že spis „Crimson Rhino“ byl v květnu vytažen v případu právníka kampaně Hillary Clintonové Michaela Sussmanna, který byl obviněn ze lhaní FBI a zproštěn viny.
Informoval o tom zpravodajský server One America News:
Jeho původ pochází od technologického manažera Rodneyho Joffeho, který byl spojen s kampaní Hillary Clintonové a byl důvěrným lidským zdrojem FBI. Nařídil klientovi Jaredovi Novickovi, který vedl firmu zabývající se analýzou dat, aby provedl průzkum několika lidí spojených s tehdejším kandidátem Trumpem. Uvedl také, že se při této práci cítil nepříjemně, protože věděl, že jde o opoziční výzkum pro politickou kampaň.
Joffe je jmenován jako obžalovaný v Trumpově případu RICO spolu s dalšími známými a vlivnými jmény demokratů, kteří se údajně podíleli na prosazování vyvráceného tvrzení, že se Trump spolčil s Ruskem, aby ukradl prezidentské volby:
Stojí za zmínku, že 4. srpna Trumpův právní tým reagoval na rozhodnutí soudce vyhovět návrhu ministerstva spravedlnosti na zamítnutí žaloby týkající se pěti obžalovaných: bývalého ředitele FBI Jamese Comeyho, zástupce ředitele FBI Andrewa McCabea, agenta kontrarozvědky FBI Petera Stzroka a právníků FBI Lisy Pageové a Kevina Clinesmithe.
Jak již bylo uvedeno, příkaz k prohlídce Mar-a-Lago byl podepsán 5. srpna.
Oprávněnost Trumpovy obžaloby proti Clintonové a jejím spolupracovníkům je obtížné vyvrátit; cituje fakta přímo z dokumentů, které odtajnil jako prezident, a ze soudních podání zvláštního rady Johna Durhama souvisejících s jeho probíhajícím vyšetřováním původu podvodu o ruském spolčení, přičemž citací je mnohem více než v původním Trumpově podání z 24. března 2022.
Načasování této právní bitvy mezi Trumpem a Clintonovou, které se shoduje s razií FBI v Mar-a-Lago, je příliš podezřelé na to, aby šlo o pouhou náhodu.
Mohla být razie FBI v Mar-a-Lago alespoň zčásti kouřovou clonou k zabavení dokumentů souvisejících s Trumpovou žalobou RICO jejich svázáním do „probíhajícího vyšetřování“, aby se nedostaly na veřejnost?
Ministerstvo spravedlnosti dosud odmítalo zveřejnit své místopřísežné prohlášení uvádějící pravděpodobnou příčinu razie FBI v Mar-a-Lago, ale soudce Reinhart ve čtvrtek rozhodl, že ministerstvo spravedlnosti musí zveřejnit redigovanou podobu místopřísežného prohlášení, aby uklidnilo obavy veřejnosti, že razie nebyla politicky motivovaná.
Vládní žalobci mají čas do 25. srpna, aby se podělili o své návrhy na redakční úpravy.
Přečtěte si žalobu:
gov.uscourts.flsd.610157.17… by Jamie White
Zdroj: oann.com