Bývalý analytik NSA: Zpravodajská komunita přešla do nukleárního režimu, Trump „chcípne v žaláři“
16. února 2017 Redakce AC24 Ze světa 11846 0
thumbnail
Podle bývalého analytika NSA Johna Schindlera určité složky zpravodajské komunity už proti prezidentu Donaldu Trumpovi přešly do nukleárního režimu a přísahají, že „chcípne ve vězení.“ Bývalý profesor Válečné námořní akademie Schindler je známý svými provokativními tweety, ale to, co co odhalil dnes, stejně zvedá obočí. Jiný uživatel Twitteru se Schindlera zeptal:
 

„Co si myslíte, že se zrovna teď odehrává uvnitř NatSec (národně-bezpečnostní komplex) po Trumpově „zpravodajském“ tweetu z dnešního rána?“

To byl odkaz na Trumpovo tweetování o tom, že přes členy CIA a NSA ilegálně unikaly informace do Washington Post a New York Times.

Schindler odpověděl: „Teď už jsme nukleární. Válka zpravodajské komunity přechází do nového levelu. Jak to vystihl kamarád ze špičky zpravodajské komunity, který začal svou řeč: „Chcípne ve vězení.“ 

Schindler je jasně na straně s tímto svým kontaktem ve zpravodajské komunitě, ať je to kdokoliv, jelikož rovněž tweetnul: „Tady není problém zpravodajství USA. Je to prezident spiknutý s ruským zpravodajstvím. Podrobností je spousta, ale podstata je prostá.“

Tento bývalý analytik NSA rovněž spekulovat, že ve zpravodajském centru by se mohl objevit nějaký ozbrojený Trumpův přívrženec a pokusit se v odvetě o teroristický útok, než bude zastřelen.

Trumpova válka se zpolitizovanými živly ve zpravodajské komunitě se eskaluje poté, co Demokrat Chuck Schumer prezidenta počátkem ledna obvinil, že „je opravdový pitomec“, když se do nich pouští.

„Dovolte mi, abych vám řekl, že vy se pouštíte do zpravodajské komunity, když ti mají od neděle šest způsobů, jak vám to vrátit,“ řekl Schumer Rachel Maddow z MSNBC.

Jak jsme zdůrazňovali včera, hluboký stát už rozběhl zoufalou snahu o sabotování Trumpa, když k rezignaci generála Flynna došlo v důsledku soukromé telefonní konverzace, která unikla k proti-Trumpovským fanatikům uvnitř zpravodajské komunity.

Loading...

 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor