Žaloba podaná na zneplatnění a neúčinnost volebních výsledků spolu s prohlášením prezidenta Trumpa nelegitimním prezidentem už prošla všemu procedurami předložení k Nejvyššímu soudu. Případ za ‚zneplatnění voleb‘, jak je znám v právních kruzích, podaly tři ženy z Massachusetts, Diane Blumstein, Nancy Goodman a Donna Soodalter-Toman a nejvyšší soud jej už vyslechl. Teď je to ve stavu zpracování a očekávání odpovědi žalovaných.
Ač je tato žaloba prezentována jako zázračná iniciativa malých človíčků v podobě tří ženušek navzdory všem protivenstvím, tak ve skutečnosti představuje poslední pokus elity zvrátit výsledek voleb a poukazuje, že Demokratická strana a Hillary Clinton pořád ještě nepřijala porážku.
„Rozhodly jsme se podat žalobu na zneplatnění voleb a konzultovaly jsme to s ústavními právníky, lidmi od kybernetické bezpečnosti a se CIA,“ uvedla tato skupina v dopise. „Ti nám řekli, ano Rusové hackli volby, ale že my nebudeme schopny formulovat plán a sepsat to tak, aby to soud vzal. My to ale zvládly. Říkali nám, že soud federálního distriktu to do slyšení nepřevezme. Ale vyslechli to.“
„Nejenže nás vyslechli … ale také naše řízení urychlili. Říkali nám, že se nám to nepovede dostat to k Nejvyššímu soudu. Ale povedlo. Říkali nám, že se nám to nepovede dostat do slyšení porotou. I to se nám povedlo. Dvakrát.“
„Navzdory všem protivenstvím a předpovědím mnohých čeká náš případ č. 16-907 na vyslyšení Nejvyšším soudem.“
Tyto navrhovatelky věří, že volby musí v zájmu spravedlnosti proběhnout znovu.
V tomto dopise popisujícím daný soudní případ jako „právní a smírnou cestu k vyřešení našeho problému“ se rovněž konstatuje: „Potřebujeme se co nejdříve spojit s celebritami zvučných jmen.“
Odpůrci této žaloby však tvrdí, že to je pokus „vytvořit občanskou válku.“
„Chcete občanskou válku?“ ptal se uživatel Twitteru. „Takto občanskou válku vytváříte.“
Tento případ u Nejvyššího soudu je posledním pokusem elity zvrátit výsledek svobodných a spravedlivých voleb. Vedli za scénou šestitýdenní kampaň ve snaze přesvědčit republikánské volitele, aby pro Donalda Trumpa nevolili a jako prezidenta ho nepotvrdili. To selhalo – a velice trapně – jelikož Hillary Clinton ve skutečnosti přišla o více hlasů volitelů než Donald Trump, a úplně nejvíce, co jich kdy prezidentský kandidát ztratil za více než století.
Pak se odcházející prezident Obama a šéf Domácí bezpečnosti Jeh Johnson pokusili zmocnit se kontroly nad americkým volebním systémem jeho ilegální federalizací, kdy si zkusili urvat legální právo přebít výsledek. I to selhalo.
Masivní Sorosem financované protesty se rozpoutaly po celé zemi ve snaze Trumpa líčit jako nelegitimního prezidenta. A média mainstreamu pracovala přesčas, jen aby prezidenta všemi možnými způsoby očernila včetně falešných zpráv – v čemž za pozornost stojí zvláště složka vydaná BuzzFeed, po které okamžitě skočila CNN v zoufalé snaze novou administrativu destabilizovat.
A teď tu máme tento případ u Nejvyššího soudu, tento poslední nebezpečný pokus zastavit ten mlýnek, co má rozšmelcovat elitu, která odmítla změnit svoji platformu, a nejradši by vyvolala nové volby a vzkřísila svého maskota – Clintonku.