Světové obchodní centrum 11. zaří strhla podle Trumpa „bombová dvojčata“. Vynašeč jeho tvrzení podporuje
2. února 2017 Redakce AC24 Ze světa 47913 0
thumbnail
Světové obchodní centrum podle prezidenta Donalda Trumpa strhla 11. září „bombová dvojčata“ – a teď přišel vynašeč s informační bombou, která prezidentovo tvrzení podporuje. Prezident Trump byl v živém interview o 11. září tázán na svůj názor na konstrukci Dvojčat. Trump promlouvající jako jeden z hlavních stavitelů věžáků v New Yorku řekl, že severní věž WTC byla „velice, velice odolná budova“ a že věří, že ke kolapsu to přivedla „bombová dvojčata“.

 
 
loading...
 

Když mluvil o kolapsu těchto věží, tak řekl: „Kdyby to snad byl architektonický zmetek. Jak by mohlo nějaké letadlo, i když 767 nebo 747 nebo jakékoliv letadlo, vědět; a jak by mohlo prorazit tu ocel?“

Trump během interview řekl, že si prošel základy severní věže poté, co byla napadena bombou v předchozím teroristickém útoku v roce 1993, a že nevěří, že by taková věž mohla být srovnána se zemí samotnými letadly, jak tvrdí o 11. září oficiální zpráva.

„Dospěl jsem k názoru, že neměli jen letadlo, ale měli bomby – bomby, které vybuchly souběžně. Protože si nedovedu představit nic, co by takovou zdí prorazilo.“

Toto interview na YouTube nahrála pro-Trumpovská skupina Trumpova komise, která věří, že bývalý prezident George W. Bush pravdu zakrýval – a že 45. prezident USA má za sebou také historii kritiky svého předchůdce: „Světové obchodní centrum spadlo za vlády George Bushe,“ řekl v únorové debatě. „Udržel nás snad v bezpečí? To není žádné bezpečí. Žádné bezpečí to není.“

Na síti obíhají tvrzení, že Trump znovu otevře vyšetřování 11. září, dokládaná prohlášeními, která pronášel během volební kampaně, a nedávno publikované akademické studie, které vyvrací oficiální zprávu o 11. září, ještě přilévají oleje do ohně.

Studie vedená předním inženýrem Dr. J. Leroyem Hulseyem z University of Alaska zjistila, že požáry v kancelářích by nemohly být možnou příčinou kolapsu Budovy 7.

V oficiální zprávě o 11. září se tvrdí, že hořící trosky ze sousedních Dvojčat přiletěly až na tuto budovu, čímž způsobily plameny, co propálily několik poschodí. Ale Dr. Hulsey uvádí, že to je „vědecky nemožné,“ a říká: „Naším předběžným závěrem zakládajícím se na datech z naší práce je, že oheň by nemohl v této konkrétní budově způsobit toto zhroucení.“

Vynašeč: „Trump má pravdu“

A teď s informační bombou vystoupil pracovník bývalého datového centra Světového obchodního centra, když poukazuje, že výbušniny do budov nasadili během týdnů před útoky z 11. 9. 2001.

Scott Forbes byl zaměstnán u Fiduciary Trust Company International sídlící v 97. podlaží Jižní věže komplexu WTC. Ten říká, že v týdnech před těmi útoky došlo k některým velice divným událostem včetně úplného odpojení budovy od elektriky na 36 hodin a v budovách jen dny před 11. září probíhaly práce záhadných ‚ženistů‘ tahajících cívky drátů.

Intellihub referuje:

„To odpojení elektřiny bylo během soboty a neděle před 11. září, takže to bylo 8. a 9. září,“ říká Forbes, který podobné věci nikdy nezažil nebo o nich neslyšel, kromě skutečného strachu z bomb v roce 1993.

Forbes řekl, že budovu odpojila Správa newyorského přístavu v sobotu ráno kvůli výpadku proudu a že to Správa přístavu připojila až o třicet hodin později, což znamenalo ohromné ohrožení bezpečnosti.

Forbes rovněž řekl, že viděl spoustu lidí, kteří vypadali jako ‚ženisté‘, oblečených do kombinéz, co tahali bedny s nářadím a cívky drátů, kteří přijížděli a přicházeli právě během doby toho výpadku proudu.

Forbes řekl, že měl v úterý, tj. v den těch útoků, volno, a řekl, že se díval, jak se věže hroutí v prachu z bezpečné vzdálenosti svého bytu, a přemýšlel, jestli to někdo, aniž by to věděl, neudělal, kdo by patřil k těm, co v těch dnech předtím pracovali v Jižní věži a nemá to tedy s událostmi z 11. září něco společného.

Navíc další bývalý zaměstnanec Fiduciary Trust jménem Gary Corbett ta prohlášení pronesená Forbesem během interview s Reality Report z roku 2010 potvrdil. Corbett však také poukázal, že určití lidé, co tvrdili, že jsou součástí „prohlídky s průvodcem“, mohli během toho výpadku proudu klidně vstoupit i do „zabezpečených oblastí“ firmy Fiduciary Trust, ve kterých bylo uchováváno zlato a další cennosti banky JP Morgan.

Avšak Corbettovo tvrzení o výpadku proudu, že „začal v pátek v noci mimo pracovní dobu…“ když byl obnoven „v neděli asi ve 4 hodiny odpoledne,“ se mírně liší od Forbesova líčení.

Navíc byli ve čtvrtek z tohoto komplexu odvezeni všichni čichací psi k vyhledávání bomb, a to přes skutečnost, že tento komplex byl během týdnů před útokem ve stavu bezpečnostního poplachu na základě příkazů bratra amerického prezidenta George W. Bushe, když tento jeho mladší bratr Marvin Bush v té době vedl pro WTC bezpečnostní operace.

Jak Komise o 11. září, tak Správa newyorského přístavu do dnešního dne popírají skutečnost, že k tomu odpojení proudu došlo. To odpojení proudu je nejspíš jedním z klíčových prvků, které ty zapojené strany zakrývají, a to spolu i se skutečností, že z komplexu WTC zmizely všechny bezpečnostní nahrávky.

Loading...
 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor