Bill Gates urychluje vývoj kontroverzní DNA vakcíny, která bude použita pro masivní očkování
24. ledna 2017 Redakce AC24 Ze světa 16912 0
thumbnail
Podle Gatese, vyvinula Gatesova nadace RNA, DNA typ vakcíny, který je schopný „předcházet epidemiím“ okolo světa. Fox News píše: Spoluzakladatel Microsoftu, který je zároveň nejbohatším člověkem na světě s čistým jměním v hodnotě 75 miliard dolarů, je nadšený pro případnou spolupráci s dalším miliardářem, Donaldem Trumpem a jeho novou administrativou.

 

 
 
 

„Nemám křišťálovou kouli,“ řekl pro Fox Business Network. „Ale máme možnost mluvit o vedení Ameriky.“

Řekl, že obzvlášť co se týká podpory americké vlády pro Bill & Melinda Gates Foundation a Globální alianci pro vakcíny a očkování.

„Jak budeme pokračovat s tímto typem dosahu a jak to pomáhá bezpečnosti těch zemí, aby byly zdravé a stabilní“ řekl. „Tak zde proběhne velká konverzace a vzniknou myšlenky jak mohou být uskutečněny nějaké nové investice.“

Gatesova nadace nedávno se nedávno připojila ke globální koalici pro prevenci epidemií se jmeněním v hodnotě 460 milionů dolarů. Řekl, že se budou soustředit na rapidní vývoj vakcín.

„Dobré zprávy jsou, že“ řekl „vědci mají tyto DNA, DNA-typy vakcín, které mohou být schopny doslova v průběhu měsíců vytvořit něco nového namísto několika let, co to zabere nyní.“

1,5 milionů dětí každý rok umírá kvůli nemocem, kterým by se údajně podle nadace dalo zabránit vakcínami, která na svých stánkách poznamenává, že urychluje přístup k očkování v 73 nejchudších zemích světa. 

Zdroj: wire.com

Loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor