Holistická lékařka byla nalezena mrtvá po „podivné nehodě“
10. ledna 2017 Redakce AC24 Ze světa 10738 0
thumbnail
Holistická (zabývající se celostním přístupem ke zdraví) doktorka a autorka best sellerů, Jamie Zimmermanová byla nalezena mrtvá, poté co se zřítila ze skály na Havaji. 31letá doktorka zemřela v roce 2015 způsobem, který by se dal označit za „dost podivnou nehodu“. Jamie se tak připojila k seznamu holistických lékářů, kteří zemřeli za takto podezřelých okolností.
 

Panuje názor, že farmaceutická mafie už má dost těchto holistických doktorů, kteří jim ukrajují z jejich velkého zisku na lidech.

Truth Kings píše:

Nechceme se opírat o domněnky, to je jasné, ale je stále těžší a těžší tyto smrti ignorovat. Farmaceutické společnosti by ztratily velké množství příjmů, pokud by byla odhalena pravda o lécích a možnostech jiných léčebných postupů.

V současnosti se široká veřejnost obrací na farmaceutický průmysl, když onemocní. To se však mění. Rostoucí počet holistický doktorů a alternativních webů zajišťuje, že se dostávají ven informace o jiných léčebných postupech a léčivech. Publicita těchto informací stoupá. Náklady na zdravotní péči rostou a lidé hledají lepší řešení svých problémů. Věci jako chemoterapie se stávají pro lidi zpátečnické.

Zdroj: swire.com

sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor