Šokující záznam odhaluje existenci tajného softwaru na zmanipulování výsledků voleb. Expertka na falšování volebních výsledků, Bev Harrisová, nás seznamuje s elektronickými hlasovacími zařízeními. Dobře. Konečně s tím přišla. V pondělí se Bev Harrisová (blackboxvoting.org), známá vyšetřovatelka volebních podvodů, objevila v show Alexe Jonese, kde to všechno polopatě vysvětlila. GEMS systém – volby založené na podvodu, „fraction magic“ (kouzlo zlomků), způsob jakým se podvádí s Vašimi hlasy.
Nejen teoreticky, ale i v praxi. Poslechněte si celé interview a šiřte to dál. To, na co Bev přišla, je šokující. Pod videem je můj původní text, který jsem na toto téma vypracoval začátkem měsíce.
Je skutečně překvapující, že podvodnému volebnímu systému, který je zde popisován, se dostává tak málo pozornosti. Systém může být použit napříč celými Spojenými státy.
Jak víme, existuje mnoho způsobů, jak zfalšovat volby. Bev Harrisová se na blackboxvoting.org věnuje analýze zvláštního typu „taháku“, který má obrovský dopad na souboj Trump vs. Hillary.
Jedná se o systém sčítaní hlasů, zvaný GEMS (Global Election Management System).
Apeluji na vás, abyste se hlouběji ponořili do její několikadílné série Fraction Magic (díl 1 je zde). Zde je to nejpodstatnější, co Harrisová uvedla. Jedno více šokující tvrzení, než druhé.
„Testováním systému (GEMS) jsme došli k závěru, že jeden hlas může být napočítán až 25x, jiný zase může mít váhu jen tisíciny hlasu, což efektivně konvertuje některé hlasy až na hodnotu nulu.
„Tato práce shrnuje výsledky našeho zkoumání systému GEMS, který zpracovává přibližně 25% volebních hlasů v celých Spojených státech. Výsledky studie ukazují, že funkce zpracovávání zlomkových hodnot je zabudovaná v každé GEMS aplikaci, takže může být užita, sice nenápadně, ale radikálně, k falšování hlasů a dosažení požadovaných procentuálních hodnot. Tato manipulace zůstává skryta zraku volebních pozorovatelů, i když jsou fyzicky přítomni ve volební místnosti a hlídají počítačové monitory. Je velmi nepravděpodobné, že by se na používání této funkce práce se zlomkovými hodnotami přišlo auditem nebo skrze sondování mínění lidí. Navíc může být použita ve velkém měřítku za méně než jednu minutu.“
„Systémy sčítání hlasů GEMS byly a jsou provozovány pod obchodními značkami: Global Election Systems, Diebold Election Systems, Premier Election Systems, Dominion Voting Systems a Election Systems & Software, vedle množství soukromých, regionálních subdodavatelů. V momentě psaní tohoto článku je tento systém používaný na úrovni celých států v Aljašce, Connecticutu, Georgii, Mississippi, New Hampshire, Utahu a Vermontu, a na úrovni okresů v Arizoně, Californii, Coloradu, Floridě, Illinois, Indianě, Iowě, Kansasu, Kentucky, Massachusetts, Michiganu, Missouri, Ohiu, Pensylvánii, Tennessee, Texasu, Virginii, Washingtonu, Wisconsinu a Wyomingu. Používá se také v Kanadě.“
„Namísto hodnoty „1“ (1 hlas) se užívají hodnoty 1/2, nebo 1+7/8, nebo jakákoliv jiná, která není celým číslem.“
Takovýto typ volení (poskvrněný systémem GEMS) neumožňuje princip „jeden volič-jeden hlas“ a vede k tomu, že některé hlasy mají menší a jiné zase větší hodnotu, než „jeden hlas“. Bez ohledu na skutečný počet hlasů mohou kandidáti obdržet určité, dopředu stanovené procento hlasů. Výsledky mohou být kontrolovány. Například, kandidátu A může být přiděleno 44% hlasů, kandidátu B 51% a kandidát C získá zbytek.
„Veškeré důkazy o tom, že GEMS systém pracoval s podvodnými, zlomkovými hodnotami mohou být okamžitě odstraněny přímo z hlavní databáze, takže když zadáte systému, aby vyhledal zlomkové hodnoty, tak vám žádné nenajde.
„Zdrojový kód: Instrukce, aby systém zpracovával jednotlivé hlasy jako desetinné hodnoty namísto celých čísel (tj. falšování) jsou zadávány do zdrojového kódu systému GEMS opakovaně, takže je vyloučeno, aby tento jev vznikal náhodně.“
Zdroj, který si zatím samozřejmě přeje zůstat v anonymitě, udává o historii GEMS systému následující:
„Stopy tohoto rozparcelovávání hlasů vedou k muži jménem Jeffrey W. Dean, jehož choť byla majoritním vlastníkem akcií společnosti, která vyvinula systém GEMS. On sám byl v čele této společnosti, ale nesměl nakládat s penězi a šeky, vzhledem ke své kriminální minulosti, kdy si za počítačové podvody odseděl 4 roky. Téměř okamžitě po propuštění z vězení mu byl dán detailní přístup k údajům o hlasování a obrovským vládním kontraktům na tisk a zpracování hlasovacích lístků.
Nevidím vůbec žádnou iniciativu ze strany federální vlády, vlád států nebo mainstreamových médií o prošetření GEMS systému nebo snahu jakkoliv reagovat na rozsáhlou analýzu Bev Harrisové“.
Není to tak, že by o ní média nevěděla. Zde je výňatek z její biografie dostupné na shesource.org:
„Harrisová je považována za „kmotru“ hnutí za reformu voleb. (Boston Globe). Magazín Vanity Fair ji připisuje zakladatelství hnutí pro reformu elektronických voleb. Týdeník Time nazval její knihu Black Box Voting „biblí“ elektronického hlasování. Kvůli jejím vyšetřovacím snahám jí někteří začali říkat „Erin Brockovichová voleb.“ (Salon.com)… Harrisová byla svědkem pěti ukázek manipulování výsledků, kdy byla použita skutečná hlasovací zařízení. Ty se poté také objevily v novinách the Associated Press, the Washington Post a v neoficiálních zprávách amerického vládního zúčtovacího úřadu (GAO).
Doposud byla její analýza GEMS systému považována za „příliš nebezpečnou pro diskuzi.“ Média se raději uchylují k reportování žabomyších válek a špinění mezi tábory obou prezidentských kandidátů. Zatímco skutečné výsledky nadcházejících voleb - včetně soupeření o Kongres - se zdají být k dispozici, záleží jen na tom, kdo má kontrolu nad GEMS systémem.
Doplnění: Z toho co o tom vím, vyplývá, že každá z vlád jednotlivých států ustavuje „konzultanta“, který bude během voleb spravovat GEMS systém. Tento člověk ví, jak manipulovat s odevzdanými hlasy voličů.
Zdroj: jonraport.com, zvedavec.org