Proč o tomto média mlčí? Video jako důkaz, že americké volby jsou zmanipulované
31. října 2016 Redakce AC24 Ze světa 23508 0
thumbnail
Kampaň Clintonové si našla cestičku, jak zmanipulovat volební stroje, aby zařídila volební podvod, ale Amerika o tom nemá ani ponětí. Společnost Dominion Voting Systems je největším vlastníkem volebních strojů ve Spojených státech a bylo o ní odhaleno, že poskytovala dary Nadaci Clintonů a má úzké vazby na George Sorose.

Podle Wikipedie koupila Dominion Votin Machines vlastnická práva k volebním strojům v 600 jurisdikcích napříč 22 různými státy.

O té samé společnosti Dominion Voting bylo rovněž odhaleno, že přispívá do Nadace Clintonů dost penězi na to, aby se dostala do jejich on-line seznamu dárců.

Není tedy divu, že už začaly přicházet zprávy, že některé stroje přepínají na jiné hlasování.

To je strašlivá nestoudnost! Podívejte se sami na webovou stránku Nadace Clintonů.

No. Je to jenom divná shoda náhod, nemyslíte? Zhruba ve stejnou dobu, kdy se Hillary Clinton rozhodla odstoupit z ministerstva zahraničí a zaměřit se na svou kampaň, tak tato společnost koupila polovinu volebních strojů v této zemi.

A jako by to samo o sobě nebylo dost zlé, tak k hlavním vlastníkům Dominion Voting nepatří nikdo jiný než samotný král korupce George Soros.

Začíná to být ale ještě horší.

Dominion Voting Systems spolu s Nadací Clintonů spustily charitativní iniciativu za 2,25 miliardy dolarů v rozvojových zemích zvanou Projekt DELIAN.

Podle vlastní webové stránky tohoto projektu:

„V roce 2014 se Dominion Voting rozhodla poskytnout nově vznikajícím a po konfliktech vzniklým demokraciím prostřednictvím své filantropické podpory Projektu DELLIAN přístup k volební technologii, jelikož mnohé nově vznikající demokracie trpí po-volebními násilnostmi kvůli zpožděním s publikováním volebních výsledků. Dominion Voting v průběhu následujících třech let podpoří pilotní projekty volebních technologií pomocí Automatických volebních strojů (AVM), aby tak zajistila a zlepšila volební proces a tudíž i bezpečnější volby.

To představuje velice znepokojivý konflikt zájmů. Většina Američanů by určitě souhlasila s tím, že volební stroje by měly mít nulovou spojitost s prezidentskými kandidáty a jejich nadacemi.

Jak už jsme prve referovali, demokratické primárky byly z podstaty zmanipulované. Tak proč by i všeobecné americké volby neměly být potenciálně zmanipulované ve prospěch upřednostněného kandidáta?

Pokud si myslíte, že to je důležitá informace, jako si to myslím já, tak to hned sdílejte. Jde v tom o čas.

 

 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor