Švédsko zakazuje vánoční světelnou výzdobu, aby neurážela muslimské migranty?
29. října 2016 Redakce AC24 Ze světa 48740 0
thumbnail
Úřady ale tvrdí, že z „bezpečnostních“ důvodů. Města po celém Švédsku zakazují vánoční světelnou výzdobu ve jménu „bezpečnosti“, skutečným důvodem je ale téměř jistě to, že tato země už téměř úplně kapitulovala před islámem poté, co si během posledních dvou let dovezla nesčetné muslimské migranty. Podle zprávy STVT švédský Dopravní úřad (Trafikverket) nechce dovolit, aby města vyvěšovala vánoční pouliční světelnou výzdobu na sloupy pouličního osvětlení, čímž se tomuto úřadů ve většině měst podaří znemožnit vyvěšení svátečního osvětlení na hlavních ulicích.
 

 
Loading...

Podle Speisa je: „Tato změna vítězstvím pro ty, kdo v této zemi chtějí utlumit připomínky jejích křesťanských tradic, ale podle švédského Dopravního úřadu je důvodem této drastické změny „bezpečnost“.

„Ty sloupy nejsou na zátěž vánočními světly dimenzované a musíme odstranit vše, co tam nemá co dělat,“ řekl Eilin Isaksson, tj. národní koordinátor švédského Dopravního úřadu.

Argumentace, že ta světla jsou příliš těžká, takže představují bezpečnostní riziko, zní jako zcela ulítlá.

Švédů se teď ptají, zda věří, že světla, která normálně udrží tři větve, jsou teď příliš těžká, aby je unesly ocelové sloupy.

Přestože s těmito světýlky po celá desetiletí nevznikl žádný bezpečnostní problém, tak tyto nové předpisy byly zavedeny těsně poté, co tuto zemi zaplavil rekordní počet muslimských migrantů – o čemž jsem si jist, že je to jen pouhá náhodná shoda okolností.

Ve skutečnosti je zákaz vánoční světelné výzdoby téměř určitě snahou vyhnout se urážce muslimských migrantů, kteří ve městech jako Malmö vyvolávají chaos, kde v muslimských ghettech čili ‚no-go zónách‘ a v jejich blízkosti běžně dochází k útokům zápalnými pumami na auta a podniky.

Jak jsme referovali už předtím, tak vrcholný švédský biskup prosazuje odstranění křížů z křesťanských kostelů a jejich náhradu islámskými symboly, aby se tak zavděčili muslimům.

Minulé vánoce bylo rovněž oznámeno, že speciální vysílání na Štědrý večer ve veřejné televizi bude moderovat muslimská žena.

Některé oblasti Švédska dokonce kapitulovaly před navracejícími se teroristy ISIS, když těmto džihádistům nabízí řidičské průkazy a příspěvky na bydlení, aby jim pomohly s „opětovnou integrací na pracovním trhu.“

Zdroj: prisonplanet.com

 

Vážení čtenáří, přispějte na provoz vašeho nezávislého zpravodajství kryptoměnami:

BTC: 1C2tZY29PnRFacscnLf4ghwvUEwoiF7WZD

ETH: 0x5200433e4Ba2e89F1179DB688548Bb5aB2D3b4eC

LTC: LQpFdfXdLmogQzNtL9zZcW4bpuwrgDGhyj

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor