Nečekané překvapení: Video CIA ukazuje operace kokainového pašování Clintonů
29. září 2016 Redakce AC24 Ze světa 21413 0
thumbnail
Bývalý operativec CIA řekl, že pro Clintony je na skladě ohromné „nečekané překvapení“, jelikož se objevil videoklip ukazující, že Bill a Hillary jsou podloudníci s kokainem. Tento bývalý operativec jménem Reed říká, že bývalý prezident George H. W. Bush a Bill Clinton vedou síť podloudných obchodů s kokainem, která distribuuje zbraně výměnou za kokain jako součást tajné federální operace vedené plukovníkem Oliverem Northem.

Conservativedailypost.com hlásí:

Na videu níže poskytnutém InfoWars je jasně vidět, že to vůbec není nějaká divoká teorie postrádající podloženost. Toto interview bylo součástí seriálu Policie 2 převzetí, který probíhal v roce 2000 a tento klip nabídne vhled do něčeho, co mnozí za to více než desetiletí už zapomněli.

Sběr důkazů o Billu Clintonovi k dokázání, že fungoval jako kokainový podloudník během svého působení jako prezidenta Spojených států bude extrémně obtížené vzhledem k tomu, že dokumenty jsou přísně tajné a nikdy se neukáží veřejnosti, ale co problémy, které se potáhnou za tím dál?

Jak mnozí vědí, také Bill trpí několika zdravotními problémy. Dosud odmítal své plné zdravotní záznamy zveřejnit dost podobně jako Hillary. Bill od roku 1992 uvolnil pouze pár stručných vyhýbavých „shrnutí“ a narůstají požadavky na seznámení s nimi. Dokonce i Bob Dole pořád ještě čeká na záznamy, o které požádal v roce 1992, ale Bill je neodhalil.

Je hodně fám, že Bill Clinton se léčil s proděravěním nosní přepážky. Tento zdravotní stav bývá způsoben těžkým dlouhodobým užíváním kokainu. A opět, je to vzhledem k tomu, že své zdravotní záznamy nezveřejnil, sice jenom teorie, ale načasování a všechno ostatní dost mate, že?

K tomuto zdravotnímu stavu dochází, když „je přepážka oddělující obě nosní dýchací cesty doslova tím svinstvem sežraná. Takovýto stav lze léčit pouze delikátní chirurgií.“

Ve skutečnosti milenka Billa Clintona Sally Perdue uvedla, že viděla jak si Clinton připravuje „dávku“ kokainu na stole v její ložnici. Poukazovala, že Clinton nebyl žádný amatér: „Měl tam rozložený celý verkcajk jako skutečný profík.“ Ač se to po mnoho let udrželo v tajnosti, začínají tyto úniky skládat mozaiku, z níž lze dát dohromady smysluplné obrazy.

V roce 2015 hlásil National Enquirer, že Hillary kryla Billovu závislost na kokainu i skutečnost, že měl tajné pobyty v minnesotském drogovém rehabilitačním centru!

Roger Stone, který sloužil v Bílém domě za Richarda Nixona, řekl Enquirer, že tento bývalý vrchní velitel, který teď trpí srdečními problémy a Parkinsonovou chorobou, se opakovaně léčil proti-drogovou terapií.

Americký lid si zaslouží vědět pravdu o bývalém prezidentovi, co byl drogovým závislákem, když fungoval jako vrchní velitel. Rovněž si zaslouží vidět plný zdravotní záznam Hillary. Čím trpí? Co ještě dalšího skrývá? Je to potřeba vědět i teď, když tato rodina je jen jedny volby od toho, aby tuto zemi zase vedla. Chceme-li uchránit budoucnost této země, musíme obrátit Dům Clintonů vzhůru nohami. Tento problém s Billem je přímo svázán i se zdravím Hillary. Trpí ta něčím, o čem nevíme? To by mohlo vysvětlit, proč ji její zdraví natolik zneschopňuje, že nemůže vést kampaň více než jednou týdně nebo stát déle než 10 minut bez sedačky.

Je povinností všech Američanů, kteří si přejí vidět svým příštím prezidentem úctyhodnou, poctivou, zákona dbalou osobu, aby tyhle zprávy rozšířili ke všem. Potřebujeme odpovědi a nemůžeme si dovolit tyto volby ztratit ve prospěch Cartelu Clintonů. Šiřte tyto poznatky, protože tak můžeme na tyto otázky dostat odpovědi.

 
 
Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor