V Saturnových prstencích se množí obrovská UFO a začíná to být kritické, tvrdí vědec NASA
24. srpna 2016 Redakce AC24 Ze světa 61377 0
thumbnail
Uznávaný strojní inženýr z Ames Research Center NASA tvrdí, že se v naší sluneční soustavě „množí“ UFO rychleji, než kdy předtím. Podle Dr. Normana Bargruna existuje uvnitř sluneční soustavy naší země život a ty kosmické lodi, které byly poprvé spatřeny v Saturnových prstencích, se „množí“ i u dalších planet včetně Uranu a Jupitera, který má také prstence.
 

Sputnik news hlásí:

Tito vědci tvrdí, že některé snímky z okolí prstenců ukazují „výfuky“ vyvěrající z letounů mimozemšťanů a varoval, že v hlubokém vesmíru to začíná být „kritické“, jelikož se tyto kosmické lodi nadále v sluneční soustavě množí.

Vysvětlil, že podle jeho názory se ti mimozemšťané „vyživují z těch prstenců“, kde sbírají energii, kterou pak využijí, aby jim umožnila se množit a pohánět jejich lodě.

„Odsud ty nové berou svou energii,“ řekl Dr. Bargrun. Uchýlil se k vysvětlení, že si myslí, že mimozemské lodě spatřené u prstenců Saturnu, Jupiteru a Uranu jsou opravu živé.

Jde tedy o přemítání konspiračního teoretika nebo vyšinutého jedince?

Dr. Bergun je jasně podle svého poctami ověnčeného resumé služby u NASA brilantní vědec a slouží pro Národní poradní komisi pro Aeronautiku (NACA) a je také inženýrem pro Lockheed Martin pracujícím na některých z národního hlediska kriticky důležitých přísně tajných projektech. Řekl, že na tato tvrzení se pohlíží jako na poněkud fantastická, pokud ne spekulativní, a také, že jsou i alternativní vysvětlení těchto jevů.

Je zajímavé si všimnout, že Dr. Bargun už prosazoval podobnou teorii, i když s méně podpůrnými doklady v roce 1986 ve své knize Tvůrci prstenců ze Saturnu. Kdybychom mu měli věřit, tak je situace „kritická“, protože sluneční soustava začíná být zamořená žijícími mimozemskými kosmickými loděmi, a jestli se mýlí, tak máme všichni na chvíli příležitost představovat si za tím něco unikátního.

Zdroj: ce.com

 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor