Německo rekrutuje muslimské migranty jako policisty. Prosadí zákon šaría?
25. května 2016 Redakce AC24 Ze světa 16096 0
thumbnail
Německá spolková země Bavorsko rekrutuje muslimské migranty jako policisty, přičemž němečtí občané žádoucí nejsou. Když bavorský ministr vnitra Joachim Herrmann tento krok oznamoval, tak poukazoval, že potřebují muslimské migranty jako policisty, protože mluví stejným jazykem jako jejich druhové také-ilgálové a vědí, jak ti myslí. „Zkušenost nám ukazuje, že zaměstnanci s cizími kořeny jsou při hledání lepšího přístupu k migrantům úspěšnější,“ říkal Bayerische Rundfunk.

„Jsem optimista v tom, že toto je způsob, jímž můžeme vylepšit svou schopnost řešit zločiny a omezovat konflikty.“

Bavorská policie rovněž povzbuzuje migranty, aby k ní nastupovali, kvůli zuřivému odporu k německé kancléřce Angele Merkelové a její politice otevřených hranic.

Jinými slovy, chtějí takové policisty, kteří nebudou agendě Merkelové odporovat.

K těmto náborovým snahám dále dochází po smrti několika migrantů, ze které je obviňována místní skupina neonacistů, což poukazuje na to, že vládní činitelé se pokouší zvyšovat existující napětí tím, že kritizují kohokoliv, kdo odporuje tomuto programu, jako „neonacistu“ bez ohledu na jeho skutečnou politickou příslušnost.

Německá policie rovněž provádí razie v domovech těch Němců, kteří údajně vystavují na Internet „proti-migrantská poselství“, takže muslimská migrantská policie by nejspíš mohla jít ještě dále a začít vynucovat zákon šaría, když uvážíme, jak se německá vláda už teď podvoluje požadavkům migrantů.

Ve skutečnosti už německý soud ve městě Wuppertal povolil hlídky ‚Šaría policie‘.

„Ty nosily jasně oranžové vesty s nápisem ‚Šaría policie‘,“ hlásila BBC. „Ty přemlouvali procházející, aby nechodili na diskotéky, do kasin a barů.“

„Tento soud řekl, že neporušili zákony o uniformách ani o veřejném shromažďování.“

 

 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor