Mainstreamová média nám vymývají mozek, popisuje alarmující stav německý politik
22. dubna 2016 Redakce AC24 Ze světa 9330 0
thumbnail
Více než dva roky běží v transatlantických mainstreamových médiích kampaň proti Rusku, která zahrnuje všechna témata: Sport, kulturu, právo, média a politiku na prvním místě, to je na všech kanálech státních a korporátních médií, jako za časů Goebbelse. Jednostranně vybrané "informace", cílené utajení nepohodlných faktů, drzé lží, měření dvojím metrem a pokrytectví, určená denní dávka pomluvy proti Rusku.

To vše jménem válečných štváčů, globálních masových vrahů a zločinců z Washingtonu, kteří by chtěli vrazit klín do Evropy, aby bylo zajištěno, že evropské a ruské ekonomické síly nebudou spolupracovatí a chtějí nadřazenost amerického impéria. Píše se v článku německého Propagandaschau.

Jedním z mála nezávislých a myslících v německé politice, který se postavil tomuto  propagandistickému šílenství je Willy Wimmer (CDU). Politik často cestuje mezi Ruskem a Německem.

EU plánuje cenzuru internetu a propagandu proti "ruské hrozbě"! 

Willy Wimmer: "... Viděl jsem na kongresu s 500 ruskými novináři v Petrohradě i mnohé švýcarské. ... Švýcarsko se vyznačuje základními demokratickými pravidly, kde lidé, co vládnou jsou oprávněně v čele země. Během tři dnů tito zkušení novináři mohli vidět jak je vedení Ruské federace novináři pěkně grilováno! A mohu jen doufat, že by to bylo někdy možné i v naší zemi ...."

"Podívejte se na naše média, není vidět žádná pluralita. Nikdy jsem nezažil, aby tak německá média jednostranně popisovala válku, jako jsme zažili na Ukrajině nebo v souvislosti s Irákem, nebo v souvislosti s nelegálními válkami v Jugoslávii. Dámy a pánové, máme právo, máme svobodu tisku, který má přinášet stanovisko všech lidí. Ale kvůli tomu musím jet do Petrohradu, abych pluralitu zažil tam!

Když se podívám do německého tisku, pak v souvislosti s Ruskou federací teď opravdu nic kladného nevidím. Dokážu to pochopit, musíte poslouchat, nebo se dokonce dívat na německá média:  Dámy a pánové, chci mít volný přístup k informacím o našich sousedech jako je právě Ruská federace. A nechci tlumočení z Washingtonu. Proč? Chci vidět sám, co se děje s našimi sousedy ...

Další den jsem zažil fascinující diskusi (Putinova velká tisková konference). A já bych chtěl něco podobného zažít tady u nás v Německu, aby se kancléřka postavila místním, regionálním médiím, 500 novinářům a mohla říci : Jsem kancléřka této země a máte právo mne grilovat. Mohu říct, že by to byl skvělý dárek pro každého z nás. Ale tady se to nestane!

Dámy a pánové, po pádu berlínské zdi před 26 lety, nemůže být opět mezi námi a Východem postavena zeď, protože si to přeje Amerika! To není možné! ... dodává Willy Wimmer.

Zdroj: pz.cz

 

Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor