Zveřejněné video ze včerejší demonstrace ukazuje šokující tvář taktiky německé policie, která ve skutečnosti obklíčila demonstranty
10. ledna 2016 Redakce AC24 Ze světa 42514 0
thumbnail
Policie německého Kolína nad Rýnem použila včera vodní dělo na rozehnání účastníků demonstrace protiislámského hnutí Pegida. Nyní vyvstávají na povrch poměrně znepokojující skutečnosti o praktikách tamní policie. Policie obklíčila demonstranty a poté je vyzvala, aby se rozešli, což ale podle svědectví účastníků nebylo možné. Policie je vyzvala, aby opustili náměstí, ale nechtěla je nechat opustit náměstí, to znamená že byli záměrně obklíčeni a proto nemohla být splněna výzva k vyklizení náměstí. Co následovalo poté, můžete se podívat níže na videu s českými titulky.
 

 
Loading...

Demonstrace PEGIDA Köln 09.01.2015Policie obklíčila demonstranty a poté je vyzvala, aby se rozešli.Svědectví účastníkůKdyž lidé ustupovali a narazili na těžkooděnce,tak ti je tlačili zpět směrem do davu a k policejní stříkačce.YouTube: https://youtu.be/wFA5KFGkee8My jsme zde teď obklíčeni, policie nás vyzvala, aby jsme opustili náměstí, nepustí nás ale skrze ně, to znamená že jsme byli obklíčeni, a protože nemůžeme splnit výzvu k vyklizení náměstí, myslím si, že budeme hned mokří. A to velmi zle mokří! A nemyslím si, že je to výstraha! Ano?! My sjme vyzvání, aby jsme opustili tohle náměstí. My ale nemůžeme náměstí opustit, protože policie náměstí zablokovala! A za námi čeká stříkačka na nasazení! Jak vidím, tak vepředu neprojdeme, protože policie jde proti nám!Teď to začne.Sráči...Už je to tady...Stop! Držte se zpátky tady, držte se zpátky! Držte se zpátky! Vy patříte k nám, vy patříte k nám! Vy patříte k nám!Tyhle prasata!Drž hubu!

Zveřejnil(a) Chytra Zdeněk dne 9. leden 2016

[quote align="center" color="#999999"]

[/quote]

 

Vážení čtenáří, přispějte na provoz vašeho nezávislého zpravodajství kryptoměnami:

BTC: 1C2tZY29PnRFacscnLf4ghwvUEwoiF7WZD

ETH: 0x5200433e4Ba2e89F1179DB688548Bb5aB2D3b4eC

LTC: LQpFdfXdLmogQzNtL9zZcW4bpuwrgDGhyj

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor