Značně proškrtané dokumenty získané na základě požadavků ze Zákona o svobodném přístupu k informacím, které vydává FBI, potvrzují, že Nikolu Teslu tato agentura pronásledovala celý jeho život, jelikož ho globální elita trestala a nakonec ho i zničila za to, že si dovolil vynalézat technologie, které by mohly pro celé lidstvo přinést pozitivní změnu. (Foto: Wikimedia)
Ty největší vynálezy od základu mění společnost, v níž existují. Jelikož lidé na vrcholu sociální struktury ale více získají z toho, že posílí stávající stav, tak potlačují revoluční technologie přínosné pro svět, ale nebezpečné pro jejich existenci.
Ani inženýrský génius Nikola Tesla nebyl žádná výjimka. Ve skutečnosti byl Tesla nejspíš tím nejprominentnějším příkladem vizionářského génia toužícího zlepšit svět pro obyčejného člověka, jehož život a práce byla potlačována – a nakonec byl tou globální elitou i zničen – když ta nechtěla, aby se musela vzdát své moci a kontroly nad masami.
Tady je několik z těch technologií od Nikoly Tesly, o kterých nechtějí, abyste věděli
Paprsky smrti
Nikola Tesla tvrdil, že vynalezl „ smrtící paprsek“, který ve 30. letech 20. století nazval Teleforce. To zařízení dovedlo generovat intenzivní směrovaný paprsek energie, „kterého bylo možno použít ke zničení bojových letounů nepřítele, cizích armád nebo čehokoliv jiného, co byste chtěli, aby neexistovalo.“
Avšak ty tzv. „paprsky smrti“ nikdy nezkonstruoval, protože si myslel, že pak by bylo pro země příliš snadné, aby se vzájemně ničily.
Tesla uváděl, že taková země by mohla „zničit vše, co se blíží, v dosahu 200 mil (320 km) a poskytovalo by jí to obranný val,“ čímž by se taková „země velká nebo malá, stala pro nepřátelské armády, letouny a další útočné prostředky neproniknutelná.“ Také říkal, že probíhaly snahy mu ten vynález ukrást. Lezli mu do jeho pokoje a hrabali se v jeho papírech, ale ti zloději či špioni odcházeli s prázdnýma rukama.
Obrázek 1: Paprskový kužel přináší okamžitou smrt. Mrtvoly neshnijí ani po 30 letech.
Teslův oscilátor
V roce 1898 Tesla tvrdil, že postavil a zprovoznil malé oscilační zařízení, které když připojil ke svému pracovišti a uvedl do chodu, tak skoro zbořilo budovu a vše kolem ní. Jinými slovy, to zařízení by údajně mohlo simulovat zemětřesení.
Když mu došlo, jakou hrůzu by takové zařízení mohlo vytvořit, „tak Tesla řekl, že vzal na oscilátor kladivo a rozbil ho a dal svým zaměstnancům pokyny, aby, bude-li se někdo ptát, otázky o těch otřesech ignorovali.“
Někteří teoretici si myslí, že vláda ale stejně Teslových výzkumů využívá na místech jako zařízení HAARP na Aljašce.
Obrázek 2: Jeden z Teslových oscilátorů vystavený Columbianské expozici.
Systém volné elektřiny
Tesla v New Yorku v letech 1901-1902 pomocí financování od JP Morgan zkonstruoval a postavil věž Wardenclyffe Tower, tj. ohromnou stanici bezdrátového přenosu. Morgan si myslel, že by pomocí Wardenclyffe Tower mohl poskytovat bezdrátovou komunikaci po celém světě. Tesla měl však jiné plány.
Tesla měl v úmyslu přenášet zprávy, telefony a i faxové obrázky přes Atlantik do Anglie a na lodi na moři na základě své teorie o využití Země jako vodiče k přenosu signálů. Kdyby ten projekt fungoval, mohl by mít každý elektřinu čistě, když by si zarazil tyč do země. Volná elektřina ale není bohužel zisková.
A tak by takový systém byl pro globální elitu nesmírně nebezpečný, protože by značně proměnil energetický průmysl. Představte si, jak by svět asi vypadal jinak, kdybychom měli společnost, která, aby fungovala, tak nepotřebuje ropu a uhlí. Copak by si ti nejmocnější světa udrželi kontrolu?
Morgan odmítl ty změny financova. Projekt byl v roce 1906 zrušen a nikdy nebyl zprovozněn.
Létající talíř
V roce 1911 řekl Nikola Tesla novinám The New York Herald, že pracuje na antigravitačním „létajícím stroji“.
„Můj létající stroj nebude mít žádná křídla a žádné vrtule. Když byste ho viděli na zemi, tak by vás ani nenapadlo, že to je létající stroj. A přesto se bude schopen pohybovat vzduchem, kam ho napadne, tj. naprosto bezpečně v jakémkoliv směru s daleko vyššími rychlostmi, než jaké byly dosaženy, bez ohledu na počasí a různé nepříznivé „prázdné vzdušné vaky“ nebo strhávající turbulentní proudy. V takových dolů táhnoucích proudech, když bude chtít, bude klidně i stoupat. Ve vzduchu dovede po dlouhou dobu absolutně stát, a to i ve větru. Jeho vztlak nebude záviset na takových křehkých pomůckách, jaké používají ptáci, nýbrž bude spočívat na pozitivní mechanické činnosti.“
Obrázek 4: Horní popis – Vnitřní bublina, dolní popis – Zorné pole
Teslův létající talíř poháněl systém volné energie už v době, kdy okřídlené letectvo a automobilový průmysl závisely na ropě a benzínu. Jeho vynález tudíž čekal stejný osud jako jeho systém volné energie.
Vylepšené vzducholodi
Teslou navrhované elektřinou poháněné vzducholodi by vozily cestující z New Yorku do Londýna za tři hodiny, když by letěly osm mil (13 km) nad zemí. Rovněž měl představu, že ty vzducholodi by mohly svoji energii čerpat přímo z atmosféry, takže by se nikdy nemusely zastavovat k doplnění paliva.
Bezpilotní vzducholodi by se také mohly používat k dopravě cestujících do předem zvolených míst určení nebo k dálkovým leteckým náletům. Nikdy se mu nedostalo důvěry, aby mohl takový vynález realizovat.
Dnes však už máme bezpilotní drony, které provádí bojové mise, supersonické letouny, které se pohybují ohromujícími rychlostmi, technologie raketoplánů, které mohou Zemi obíhat v horní atmosféře.
Dlouho panovalo přesvědčení, že FBI všechnu jeho práci, výzkumy a vynálezy, které měl v držbě, když umřel, doslova ukradla.
Média mainstreamu a ti kontroloři faktů o tom ale celá desetiletí tvrdili, že to je konspirace, tyto fámy se však potvrzují tím, jak FBI ty dokumenty na základě Zákona o svobodném přístupu k informacím vždy zveřejňuje hrozně promazané.
Zdroj: newspunch.com