Alarmisté globálního oteplování kladou klimatické popíračství na roveň rasismu Během srovnávání skepse k lidskému způsobení globálního oteplení s rasistickou vírou v Oregonu sídlící profesorka sociologie a environmentálních studií ocejchovala pochyby o antropogenické klimatické změně za “chorobu”, z níž je třeba postižené jedince “léčit”. Profesorka Kari Norgaard, která se zrovna objevuje na londýnské konferenci ‚Planeta pod tlakem‘, prezentovala článek, v němž argumentuje, že „kulturní rezistence“ vůči přijetí premisy o lidské odpovědnosti za klimatickou změnu „se musí diagnostikovat a léčit“ jako sociologicky deviantní chování.
Norgaard klade skepsi k alarmisku klimatické změny – který se neustále ukazuje být zpolitizovaný, ve vleku agend a vyloženě mimo realitu – s rasismem, poukazujíc, že překonání takovýchto názorů představuje podobnou výzvu „jako rasismus či otroctví na Jihu USA“.
„Profesorka Norgaard si myslí, že okecávací studie akademiků, jako je ona sama, musí stát bok po boku se skutečnými klimatickými vědci, co umí tu matiku, v úsilí změnit společnost a jedince pro jejich vlastní dobro. Tohle není žádný nový nápad: kouzelníci s klimatickými cykly tady doma v Anglii i v USA nedávno volali po „vědě na komunikování o vědě“, což dost připomíná science-fiction disciplínu od Isaaca Asimova „Psychohistorii“ schopnou předpovídat a měnit chování většiny populace,“ hlásí Register.
Jak už včera dokumentoval Jurriaan Maessen, ta agitační konference ‚Planeta pod tlakem‘, na níž se Norgaard objevuje, aby protlačovala tenhle potrhlý žvást, není ničím jiným než strategickým sezením neo-eugeniků k vybroušení jejich agendy kontroly populace.
Prohlášení pocházející od vědátorů za tímto podnikem volají po tom, aby se lidstvo nacpalo do hustěji zabydlených měst (eko-gulagů?) tak, aby se zbytek planety mohl odevzdat matce přírodě. Je to podobná idea jako návrh na ‚Plánované-Opolis‘ z nočních můr loni předložený organizací Fórum pro budoucnost, v níž lidské aktivity bude tvrdě regulovat diktátorská technokracie ve jménu záchrany planety.
Názorové vyladění této smečky arogantních, směšných elitářů v jejich honbě za mikro-managementem lidské rasy, kterou považují za mor země, nejlépe vystihuje následující citát od účastníka ‚Planety pod tlakem‘ profesora Karen Seto z Yale University.
„Určitě nechceme, aby se nám (lidé) potulovali po celém venkově. Chceme zachránit krajinu pro přírodu tím, že je ubytujeme těsněji k sobě,“ řekl Seto MSNBC.
Úsilí přecejchovat legitimní odštěpenectví ve vědě jako mentální poruchu, která vyžaduje farmakologickou či psychologickou léčbu, je děsivým průhledem do společnosti Nového odvážného světa, jíž se alarmisté klimatické změny vidí být vládci.
Vzhledem ke skutečnosti, že skepse k člověkem způsobenému globálnímu oteplování už dosahuje nejvyšších počtů v historii, tak místo aby přiznali, že tuhle debatu už ztratili, prosazují alarmisté klimatické změny místo toho jednoduché zdrogování či vymývání mozků svých odpůrců, aby je ohnuli ke svolnosti.
Norgaardino úsilí položit klimatickou skepsi na roveň rasismu jako poruchu, která vyžaduje „léčení“ rovněž poslouží jako připomínka příběhu, o kterém jsme referovali počátkem měsíce o tom, jak se establišment snaží protlačit farmakologickou srdeční drogu Propranolol jako „léčbu“ na rasistické myšlenky.
Překlad: Miroslav Pavlíček
Zdroj: prisonplanet.com
]]>