Výzkum Princetonu týkající se interakce mysli a hmoty. Ruský vědec se pokouší přesvědčit lidi o tom, že mohou změnit svět jednoduše tím, že využijí vlastní energii. Tvrdí, že myšlení může mít pozitivní či negativní vliv na okolní prostředí. „Zabýváme se myšlenkou, že naše vědomí je součástí materiálního světa a že svým vědomím můžeme přímo ovlivňovat svět,“ uvedl Dr. Konstantin Korotkov, profesor fyziky na Státní technické univerzitě v Petrohradu.
Abychom lépe porozuměli neviditelnému světu energie, vědecké experimenty jsou prováděny s použitím technologie zvané bioelektrofotografie. Předpokládá se, že neustále vysíláme energii. Bioelektrofotografie má zachytit tato energetická pole v podobě světla kolem těla – tedy toho, co by někteří lidé nazvali aurou.
Z výzkumů Princetonské laboratoře technických anomálií (PEAR) vyplývá, že lidská mysl dokáže ovlivnit výkon přístrojů známých jako generátory nahodilých událostí (REG).
Následující video je stručným shrnutím výzkumu Princetonské laboratoře technických anomálií, jejíž zkoumání interakce mysli a hmoty tvoří základy technologie Psyleron.
Přední pracovníci laboratoře PEAR zde vysvětlují své experimenty, včetně generátorů nahodilých událostí, hovoří o svých zjištěních a některých důsledcích. The PEAR Proposition je osmihodinová DVD nahrávka představující laboratoř a její objevy.
[quote align="center" color="#999999"]
„Každé slovo, které řeknete jinému člověku, má svůj vliv, jen o tom nevíte. Pokud lidé pochopí, že změna je výsledkem milionů drobných činů, jež se zdají být absolutně bezvýznamnými, začnou být tyto drobné činy vážně.“ – Howard Zinn[/quote]
Zpracoval: Tomáš Piňos