USA mají jako cíle pro útoky v Sýrii osm objektů. Letadla amerického letectva provedla rozvědku v blízkosti ruských základen
13. dubna 2018 Redakce AC24 Ze světa 5074 0
thumbnail
Sedm amerických vojenských letadel vykonalo výzvědné lety ve východním Středomoří v blízkosti syrského pobřeží, kde se nachází ruská letecká základna Hmímím a základna materiálového a technického zabezpečení ruského vojenského námořnictva v Tartúsu. Svědčí o tom údaje monitoringu letů vojenského letectva zveřejněné na twitteru Mil Radar.

 

 

Jde o šest protiponorkových hlídkových letadel amerického letectva P-8A Poseidon, které odlétala z letecké základny Sigonella na italském ostrově Sicílie, a také o letadlo radioelektronické rozvědky amerického vojenského námořnictva EP-3E Aries II, které odletělo ze základny na řecké Krétě.

Americká televizní stanice CNBC dříve oznámila s odvoláním na informovaný zdroj, že USA považují za cíle pro útoky v Sýrii osm objektů.

Na jejich seznamu jsou dvě vojenská letiště, výzkumné středisko a podnik, který se údajně podílí na výrobě chemických zbraní.

Zdroj: snews.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor