Američanka si vydloubla oči a dosáhla prý štěstí
12. března 2018 Redakce AC24 Ze světa 3907 0
thumbnail
Američanka si vydloubla oči během předávkování drogami a tvrdí, že jí to pomohlo ke štěstí. Uvádí to The Independent. V únoru 20letá Kaylee Muthartová z města Anderson, stát Jižní Karolína, slíbila své matce, že zahájí léčení drogové závislosti, píše The Independent. Ale pouhý týden před odjezdem do rehabilitačního střediska se dívka rozhodla naposledy si vzít metamfetamin.
 

Muthartová se přepočítala a vzala si příliš velkou dávku drogy. V důsledku toho si vydloubla oči, protože se bála, že pokud to neudělá, „vše zmizí a všichni zemřou".

Dívku našli kolemjdoucí u kostela s očními bulvami v rukou. Křičela, že chce uvidět svět a pokoušela se s nimi prát. Odvezli ji do nemocnice, kde jí poskytli potřebnou pomoc.

„Všechno bylo ve tmě, věděla jsem, že jsem oslepla. Ale když jsem pocítila, že je maminka vedle, pochopila jsem, že vše bude dobré," vyprávěla Muthartová.

Z nemocnice ji propustili 1. března. Navštěvuje psychiatra a chodí na fyzioterapii. Doufá, že si dokáže splnit svůj sen a stát se mořskou bioložkou nehledě na slepotu. Shromažďuje také peníze na vodícího psa na crowdfundingové stránce GoFundMe. Nehledě na nemoc dívka tvrdí, že je šťastná.

„Život se stal mnohem lepší než ten, kdy jsem byla závislá na drogách. Ten svět byl hrozný," přiznala se.

Zdroj: independent.co.uk

sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor