Pamela Andersonová přestala tajit vztah s Putinem a prozradila i další skutečnosti
6. března 2018 Redakce AC24 Ze světa 6113 0
thumbnail
Herečka se přiznala ve svém rozhovoru britskému novinářovi Piersu Morganovi, ve kterém zmínila nejenom prezidenta RF, ale i Hugha Hefnera a Juliana Assangeho. 50letá herečka komunikovala s novinářem těsně před výstupem do přímého přenosu projektu „Příběhy života Piersa Morgana" a byla upřímná.

 

 

[quote align="center" color="#999999"]

Například Pamela promluvila o jednom svém večírku ve vile Hugh Hefnera v Los Angeles. Tam se ocitla v ložnici ve společnosti sedmi nahých modelek. Ty se chtěly podívat na to, jak se herečka s podnikatelem začne milovat. Ze slov Andersonové vyplývá, že tento večírek byl jednou z nejbláznivějších příhod ve vile Hefnera. Ale podrobnosti večera neprozradila.[/quote]

Také vyšlo najevo, že Pamela už několik let uchovává dobré vztahy s Vladimirem Putinem, se kterým se seznámila v roce 2009. Během setkání projednali zákaz lovu tuleňů a také problém importu kožešinového zboží. Politik jí v roce 2012 pozval na inauguraci. Osobní vztahy s prezidentem Ruska Andersonová nepřiznává.

Do rozpaků Pamelu uvedla otázka pro její milostné vztahy s Julianem Assangem. Mnohokrát byla u něho na velvyslanectví Ekvádoru v Londýně. Herečka neskrývá, že tohoto člověka zbožňuje, ale milostný vztah odmítá.

Zdroj: snews.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor