Obama volá po plošné cenzuře konzervativních hlasů na internetu, odhalil tajně pořízený audiozáznam
4. března 2018 Redakce AC24 Ze světa 5633 0
thumbnail
Ač Obama světu povídal, že v pátek na MIT při přísně tajném neprotokolovaném projevu mluvil o „basketbalu“, tak ve skutečnosti vyzýval k cenzuře Internetu a k čistkám hlasů odporujících jeho globalistické agendě. Tento projev zachovali téměř všichni účastníci zcela v tajnosti, kdy tito, než jim bylo uděleno místo mezi posluchači, souhlasili, že tuto akci nebudou zaznamenávat, fotografovat, tweetovat o ní ani o ní jinak referovat.

 

 

Někdo však tajně tento proslov nahrál a kopii dal magazínu Reason.

Uniklé audio dokazuje, že Obama zneužil této sportovní události jako krytí k pronesení orwellovského proslovu k věrohodně liberálním žurnalistům a k ředitelům sociálních médií, kdy těmto nařizoval, aby udělali vše, co je v jejich silách ke skoncování s právy podle Prvního ústavního dodatku o svobodě projevu, a aby žádná taková práva konzervativcům na internetu nedali.

Zde je pár zdůrazněných pasáží od Reason:

Obama si myslí, že Google, Facebook atd. jsou, „zrovna tak jako jsou komerčními podniky, zároveň i institucemi veřejného blaha,“ a tak by měly zvažovat, zda nezpůsobují korozi naší demokracie.

Na základě této pozice začal Obama budovat svoji argumentaci prosazující masovou cenzuru odštěpeneckých hlasů na sociálních médiích.

„Rovněž je pravdou, že naše platformy sociálních médií jsou jen nástroje“ řekl. „I ISIS může tohoto nástroje využívat. Neonacisté mohou tohoto nástroje využívat. Myslím, že velké platformy jako Google a Facebook, kde je to nejzřetelnější, ale i Twitter a další jsou součástí tohoto ekosystému, a tak musí vést diskusi o takovém svém podnikatelském modelu, v němž uznají, že jsou zrovna tak institucí veřejného blaha jako komerčním byznysem. Nejsou jen neviditelnou platformou, oni velmi účinně utváří naši kulturu.“

Značná část tohoto utváření je podle Obamy zlá. Když se skuteční lidé vzájemně dělí o informace bez kontroly mainstreamových médií, tak je to zlé, říká.

„V podstatě tu už máme zcela odlišné reality, které se tu vytváří, s ne pouze odlišnými názory, nýbrž tu už máme odlišná fakta,“ řekl. „A to není jen pomocí těch Ruskem podněcovaných internetových robotů a falešných zpráv (fake news). Je to už i úvodník Fox New versus The New York Times. Když se podíváte na tyto odlišné zdroje informací, tak ty nepopisují tu samou věc. V některých případech dokonce ani o stejné věci nemluví. A tak je dost těžké si představit, jak by za takovýchto podmínek mohla demokracie dlouhodobě fungovat.“

Umlčování lidí, se kterými nesouhlasíte je tak ne-americké, jak jen ne-američnost můžete provozovat. Rigorózní debata, poctivá diskuse a otevřená výměna názorů, to je způsob, který je americký. Takže není vůbec žádným překvapením, že zrovna Obama, tj. globalista, který šíří svou ideologii při přísně tajných „neprotokolovaných“ projevech, takovýto způsob nesnáší.

Obama řekl: „Pepku vyskoč!“ A YouTube se zeptal: „Jak vysoko?“

YouTube už na své platfrormě začal s masovou prořezávkou konzervativních anti-globalistických hlasů, což dokazuje, že Obama pořád ještě třímá otěže nesmírné moci nad ortodoxně liberálními mediálními kanály.

Spolky jako Jižanské centrum zákona chudiny, vysoce zpolitizovaná krajně levicová asociace, a ADL rekrutují své členy, aby prováděly policejní dohled nad obsahem Googlu ukazovaném z YouTube. Ty operují pod záminkou odstraňování extremistického obsahu (jako ISIS, neonacistů, jak o tom mluvil Obama), kdy YouTube, jak se dalo čekat, zašel až tak daleko, že odstraňuje obsah, jehož tvůrci nesouhlasí s postoji mainstreamových médií.

Plný audiozáznam z Obamova neprotokolovaného projevu je k dispozici zde:

Obama má pravdu, když říká, že teď existují dva různé světy. Je to poprvé, kdy média mainstreamu ztratila své sevření toků zpráv a svou schopnost kontroly nad debatou ve společnosti. Avšak Obamovo tvrzení, že to je problém a že je tím ohrožena demokracie, je děsivé, neboť je to klamavá ideologie úplně jak z Orwellova 1984.

Ten „hluboký rozkol“ teď existuje, neboť lidé začali na internetu dostávat skutečné, necenzurované zprávy a mohou vést otevřené diskuse o skutečných problémech jako imigrace a o předtím neochvějném směřování Ameriky ke globalismu, když měla média mainstreamu schopnost tuto povídačku kontrolovat a potlačovat disent.

Zdroj: snews.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor