Na podporu kandidatury Putina se v Moskvě sešlo 130 tisíc lidí
3. března 2018 Redakce AC24 Ze světa 5112 0
thumbnail
Ruský prezident Vladimir Putin, který se v březnových volbách usiluje o znovuzvolení, vystoupil v sobotu v moskevském sportovním komplexu Lužnikách před 130 000 účastníky předvolebního mítinku. Tato událost na Putinovu podporu ve volbách bylo spojeno s koncertem a konalo pod mottem Za silné Rusko. Putin ve svém projevu vyzval občany Ruska, aby učinily vše pro to, aby se 21. století "neslo ve znamení velkých vítězství naší země", uvedla agentura Interfax.

Putin navíc požádal své příznivce, aby učinily „vše pro štěstí svých dětí a vnuků“. „Pokud to uděláme, celé 21. století se odehraje ve znamení našich velkých vítězství,“ prohlásil.

Na závěr svého proslovu Putin oznámil, že v publiku jsou i ruští hokejisté, kteří na nedávné olympiádě v Jižní Koreji získali zlaté medaile.

Podle Putina „celý svět viděl, jak po vítězství zpívali (ruskou) hymnu, ale z nějakého důvodu jsme neslyšeli hudbu“. Proto přítomný dav vyzval, aby ruskou hymnu společně zazpívali. Agentura TASS označila tento bod programu za vrchol akce.

Zdroj: cbc.ca

 

 

 

Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor