Irská vláda uplácela tisk, aby propagoval plán na zvýšení populace o jeden milion pomocí masové migrace
25. února 2018 Redakce AC24 Ze světa 2956 0
thumbnail
Irská vláda je obviňována z uplácení žurnalistů, aby psali pochvalné zprávy o Projektu Irsko 2040. Tento dokument odhalený vládou minulý týden spolu se závazkem utratit za to 116 miliard € vytyčuje plány na zvýšení obyvatelstva Irského národa, který čítá 4,7 milionů lidí, o další milion pomocí masové migrace.

 

 

Vládní jednotka strategické komunikace zaplatila za sponzorované „novinové články“, aby to vypadalo, jako že národní a regionální tisk ten plán Irsko 2040 podporuje, když ten „nesměl obsahovat žádný k tomu negativní nebo kritický obsah,“ hlásil v pátek The Times.

Vůdce opozice Micheál Martin promlouvající v irském parlamentu čili Dáilu označil zneužití médií vládou za účelem prosazování svého plánu jako „eticky pochybné“.

„To stírání hranic mezi vládou a médii je z hlediska parlamentní demokracie opravdu znepokojivé,“ řekl.

„Ten týšáh (ministerský předseda) nám bude povídat, že propaguje vládu, ale i vrabci si povídají o tom, že zneužívá peněz daňových poplatníků, aby prováděl politickou podporu partaje Fine Gael.“

Projekt Irsko 2040 na sociálních médiích odsuzují jako „pyramidovou hru,“ k obohacení investorů zvýšením nákladů spotřebitelů a daňových poplatníků a jako globalistický program na „nahrazení“ původního obyvatelstva.

Vláda se rovněž stala předmětem útoku kvůli plánům otevřít v památném obecním domě, sídle jednoho z nejstarších tradičních festivalů, centrum k usídlení 115 žadatelů o azyl.

Místní média hlásí, že v pátek k tomu proběhlo veřejné zasedání obecní rady, na kterou přišlo přes 100 vystrašených místních lidí, z nichž mnozí namítali, že v této obci s pouhými 300 obyvateli není dost služeb potřebných, aby se postaraly o tolika nově příchozích.

Masová migrace ze třetího světa se v posledních měsících stala kontroverzním tématem, kdy se šíří zprávy, jak gangy teenagerů afrického původu terorizují místní v celém Dublinu.

Ta zločinná mládež podle policie „rozvrátila“ celé hlavní město, přičemž říkají, že jejich zločiny jsou v „rozsahu od pokřikování a zastrašování starších lidí ve velkých bandách až po útoky a olupování lidí všech věků, dost často pomocí smrtonosných zbraní jako jsou velké nože.“

Zdroj řekl listu Irish Sun: „Není to jen o tom, že by tu trpěli slabí penzisté, nevinné děti se bojí chodit si ven hrát. Žandáři budou muset něco udělat třeba s tím incidentem ve Swords, kde na ulici vysvlékli toho 14 letého kluka s nožem na krku, aby ho nejen oloupili, ale také ho zároveň zesměšnili, a to jsou věci, se kterými se tu pořád potýkáme.“

Jack Chambers z opoziční Fianna Fail TD řekl, že chování afrických gangů je „hlavním problémem“, kvůli kterému mnozí v jeho volebním obvodu „žijí ve strachu“ a „v hrůze opouští své domovy.“

Nezávislý radní Tony Murphy přičítající antisociální přístupy členů těchto gangů „kulturním odlišnostem“ hlásil, že policie riskuje, že vyvolá „menší hromadné nepokoje“ pokaždé, když se pokusí zatknout některého z těchto pachatelů.

Zdroj: breitbart.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor