Itálii si kolonizuje nemilosrdná nigerijská mafie, zjišťuje italský kriminolog
24. února 2018 Redakce AC24 Ze světa 5130 0
thumbnail
Ta nedávná vražda náctileté italské dívky s jejím rozčtvrcením je podle vůdčího italského kriminologa jasně prací nigerijské mafie, která se nedávno v Itálii usadila a teď tu rychle expanduje. „Nigerijská mafie je tou nejnemilosrdnější mafií světa, a ta zabila i Pamelu Mastropietro. Její sekty kolonizují Itálii a olupují tak o byznys tradiční mafiánské rodiny,“ řekl tento týden v televizním interview prominentní kriminolog, chirurg a psychiatr Alessando Meluzzi.

„To, co jsme viděli na případě Pamely, je stejná metodika, jakou Nigerijská mafie systematicky nasazuje jak v Nigérii, tak i jinde,“ řekl Meluzzi. „Rozsekat oběť na kousky a v některých případech pár kousků jejich těl sníst, patří k jejich rutinním praktikám.“

Rozkouskovaná mrtvola 18 leté Pamely Mastropietro byla tento měsíc nalezena ve dvou kufrech, chyběl jí ale krk, srdce a genitálie. Tělo bylo vykostěno a vypráno v bělidle.

Ve spojitosti s touto vraždou, k níž došlo ve středoitalském městě Macerata, byli zatčeni tři nigerijští imigranti.

Krátce po této vraždě zatkla italská policie Innocenta Oseghale, 29 letého Nigerijce, a krátce nato v bytě tohoto muže našla i krví potřísněný oděv, velké kuchyňské nože, sekáček a další náčiní k vraždě této ženy. Zatčeni byli i další dva komplicovi.

Meluzzi řekl, že ho vůbec nepřekvapuje, že té mladé ženě chybí srdce.

„I dětští vojáci v Sierra Leone jí lidská srdce jako součást rituálu povýšení, aby získali odvahu,“ řekl Meluzzi.

„V Nigerijské mafii nejsou rituály kanibalismu žádnou výjimkou, naopak jsou pravidlem. Tohle je pro ně normální věc, ale nikdo o tom nemluví ze strachu, aby nebyl nazván rasistou. Měli bychom si na takové věci zvyknout: to je jen vrchol ledovce, který je předurčen, aby vyrostl do něčeho daleko většího.“

Srdce jsou považována za „nejvybranější část ke konzumaci, jelikož animisté věří, že konzumenta prodchne odvahou a dodá mu dlouhý život, a srdce je považováno i za určité tonikum,“ řekl.

Jak už Breitbart News referoval, ohromující procento nigerijských migrantek v Itálii se nechalo svést k prostituci, ať už se rozhodly samy nebo z donucení, načež se ale staly téměř otrokyněmi Nigerijské mafie.

V současnosti 80 procent nigerijských dívek a žen migrujících do Itálie končí jako prostitutky, což má formu sexuálního otroctví, z něhož pro ty dívky a ženy už není úniku. Zhruba polovina v Itálii pracujících prostitutek jsou Nigerijky.

Nigerijští pašeráci využili evropské migrační krize, aby přes Středozemní moře navozili do Itálie holky a přinutili je k prostituci. Meze léty 2014-2016 do Itálie dorazilo 12 000 nigerijských děvčat a mladých žen a z nich jich 9 400 svedli, aby dělaly sexuální pracovnice.

Značné procento mladých Nigerijek se rekrutuje ve městě Benin, „v hlavním městě nigerijské ilegální migrace,“ kde místní mafie koordinuje pašeráctví.

Zdroj: breitbart.com

 

 

 

Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor