Velká pyramida v Gize je postavena v centru Země
14. února 2018 Redakce AC24 Ze světa 7327 0
thumbnail
Pyramidologové vypočetli, že Velká pyramida v Gize je umístěna v bary-centru – tj. v těžišti – všech pevninských povrchů Země. Velká pyramida nejenže je nejzáhadnější konstrukcí země, ale je i zeměpisným divem. Pyramidy zůstávají i tisíce let po svém postavení divem inženýrství, astronomie a matematiky.
 

 
Loading...

Velká pyramida v Gize byla vytvořena v přesném bary-centru suchozemských mas tam, kde se protíná poledník s nejdelší dráhou přes pevniny s rovnoběžkou nejdéle se táhnoucí přes pevniny.

Velká pyramida v Gize je unikátní, fascinující, neuvěřitelný komplex pradávných struktur. Ani tisíce let po jejím postavení pořád ještě nemáme úplný obraz toho, jak se pradávným lidem podařilo postavit něco tak mohutného a zároveň i precizního.

Ve skutečnosti je Velká pyramida v Gize postavena odhadem z 2 300 000 KAMENNÝCH BLOKŮ, každý o hmotnosti od 2 to 30 tun. U některých bloků se odhaduje, že mají i kolem 50 tun.

Jen si představte, jak asi vytesali, přepravili a umístili do přesné montážní pozice takové bloky bez použití i takových technologií, jakou je kolo.

Učenci mainstreamu nám nabízí výklad, že stavitelé těch velkých pyramid tyto fascinující dávné divy postavili jen pomocí kamenných a měděných nástrojů.

Velká pyramida v Gize je div dávného inženýrství a lze předvést, že základna Velké pyramidy v Gize pokrývá 55 000 m2. Kdy každá z jejích stěn má větší plochu než 20 000 m2.

Velká pyramida není však jen záhadou architektury a inženýrství. Záhadou je i zeměpisně. Podle výzkumníků je Velká pyramida s nejvyšší přesností zeměpisně vyrovnanou stavbou, co existuje, je natočena ke skutečnému zeměpisnému severu s odchylkou pouhých 3/60 stupně. Poloha severního pólu se však časem mění, ve své době byla tato pyramida vyrovnána se severem přesně. Ale ten nejvíce fascinující objev byl učiněn asi v roce 1877.

Spisovatel a teolog Dr. Joseph Seiss v roce 1877 předvedl, že Velká pyramida v Gize leží přesně v průsečíku NEJDELŠÍ SUCHOZEMSKÉ TRASY PO POLEDNÍKU S NEJDELŠÍ SUCHOZEMSKOU TRASOU PO ROVNOBĚŽCE – jinými slovy přesně v centru představující těžiště VŠECH SUCHOZEMSKÝCH MAS planety Země.

Dr. Seiss to vyložil: [quote align="center" color="#999999"]

„Bylo vyhodnoceno a jasně předvedeno, že ve svých rozměrech, umístěních, formě a vlastnostech tohoto ohromného předvěkého monumentu… mohutný a nezničitelný kamenný pomník naprosté a bezchybné znalosti struktury vesmíru, přesných a fyzikálních věd jak o zemi, tak o kosmu, s určením perfektního systému měr a vah vědecky sladěných s tím, co Opifex Mundi (Stvořitel světa) do věcí vložil, když vložil do světů vzájemnou sladěnost v sestavení a vyváženost do všech těch hmot a kopců. Vědecké zkoumání za účasti různých lidí kompetentních provedení takových úkolů objasnilo, že to bylo postaveno, aby se ten monument stal zápisem o nebesích doby postavení, čímž uvádí svůj věk podle astronomie a to v plném souladu se všemi vnějšími ukazateli a doklady; rovněž to zaznamenává rozměry, formu a hmotnost země a její vztah ke vzdálenosti od slunce, správnou délku slunečního roku, počet let v cyklu precese zemské osy, průměrnou teplotu obyvatelného světa, spolu s četnými kosmickými fakty a matematickými vzorci a proporcemi, takže to už ani dnes žijícím vědcům lépe říci nešlo.“ (Joseph Seiss, Evangelium ve hvězdách, str. 175).[/quote]

Zdroj: acode.com/a>

 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor