Rusko přesunulo do Sýrie nové oddíly Specnaz
12. února 2018 Redakce AC24 Ze světa 7754 0
thumbnail
Portál iarex uvedl, že Rusko v posledních dnech přesunulo do Sýrie jednu ze svých nejúčinnějších zbraní - jednotky Specnaz. O dělení Sýrie totiž Rusové neuvažují, takže cesta k překažení amerických plánů vede přes aktivní likvidaci teroristických uskupení, které představují americkou zástupnou armádu.

 

 

Portál iarex uvedl, že Rusko v posledních dnech přesunulo do Sýrie jednu ze svých nejúčinnějších zbraní - jednotky Specnaz.

O dělení Sýrie totiž Rusové neuvažují, takže cesta k překažení amerických plánů vede přes aktivní likvidaci teroristických uskupení, které představují americkou zástupnou armádu.

Podle portálu iarex už ruské skupiny Specnaz začali ze svojí bojovou činností v provinciích Idlib a Aleppo, zvýšily se i aktivity ruských vojenských poradců.

Výsledek ruské činnosti je přímo viditelný, syrská armáda začala tvrdě likvidovat teroristické seskupení v Idlib, z druhé strany provincie útočí na Kurdů turecké síly.

Americká zástupná armáda zatím odpovídá na východě Sýrie.

1. sunnitské oddíly, preformované z ISIS útočí na syrské vládní jednotky v oblasti Al Bukamal a al Kurna v provincii Deir ez Zor. Syrské vládní jednotky útoky odrazily a způsobily bandám vysoké ztráty

2. Kurdové z SDF bojují ze syrskými provládními skupinami v oblasti Jadida Ukeidat, koníkem, At-tabby a Hushama na levém břehu Eufratu. Aktivity provládních jednotek neutichají ani po náletu amerických letadel.

3. v oblasti al Bahra se pokusili zaútočit sunnitské skupiny (bývalí členové ISIS), syrské vládní síly zlikvidovaly čtveřici teroristů, pickupů a buldozer, který se využívá při ženistických činnostech.

Zdroj: hs.sk

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor