Zvraty v případu pašeračky Terezy: velké přiznání a milenec za mřížemi
7. února 2018 Redakce AC24 Ze světa 7336 0
thumbnail
Češka, která je známá jako heroinová Tereza, si pravděpodobně posedí v pákistánském vězení ještě nějaký čas. Blondýnka se dnes opět postavila před soud a překvapila dalším přiznáním. Soud prodloužil Tereze vazbu na dalších 8 dní. Polehčující okolností však může být to, že Tereza hned začala spolupracovat s policií a řekla několik jmen. Mezi nimi byl i její šéf Tarik, jehož hledal Interpol.

 

 

Podle pákistánských médií se Tarik už má nacházet ve vazbě. Na dnešním soudu se Češka měla přiznat, že heroin do Pákistánu nepašovala poprvé. Tereza je v pákistánském vězení již několik týdnů a je pravděpodobné, že tam stráví ještě minimálně půl roku.

I poté je sporné, zda se dostane do své rodné země. Za takové množství drog, které Tereza pašovala, hrozí v Pákistánu trest smrti. Jelikož cizincům se ale neuděluje, Tereza se bát nemusí.

Avšak za mřížemi si může posedět až několik let. Podle jejího právníka, který o sobě říká, že je nejlepší ze všech právníků v Lahore, než začne soud o vině a trestu, může projít i půl roku.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor