Rihanně zabránili ve vstupu do Senegalu, protože je „iluminátka“
7. února 2018 Redakce AC24 Ze světa 4941 0
thumbnail
Protestující Rihanně násilně zablokovali vstup do této západoafrické země, tj. do Senegalu, kvůli její „příslušnosti k iluminátům“. Tyto protesty se podle místních zpráv zvrhly do „násilností“, když protestující tvrdili, že Rihanna je spolčená s Ilumináty, tj. se stínovou skupinou globálních elit pracujících na nastolení Nového světového řádu.

 

 

Tyto protestující v zemi podporovali i někteří političtí a náboženští vůdci, kteří také spolupracovali na zabránění návštěvy Rihanny v Senegalu s tvrzením, že se předvádí jako členka Iluminátů.

„Rihanna to vůbec neskrývá: je součástí té větve Svobodného zednářství zvané Ilumináti,“ řekl Guardian senegalský mluvčí Cheikh Oumar Diagne.

Rihanna médiím řekla, že přijela jako „Vyslanec míru“ a plánuje se během své návštěvy v této západoafrické zemi sejít s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem, bývalým Rothschildovým bankéřem. Avšak Diagne tvrdí, že schůzka mezi touto hvězdou popu a francouzským prezidentem je v přesném souběhu s datem konference Svobodných zednářů v Dakaru.

Ač Rihanna tvrdí, že její schůzka s prezidentem Macronem je ve spojitosti s Globálním partnerstvím pro vzdělávání spojující cíle s Nadací Clary Lionele k vybírání peněz na znevýhodněné děti v rozvojových zemích, tak Diagne říká, že má zpravodajské informace o tom, že Rihanna s Macronem se zúčastní přísně tajného konventu Svobodných zednářů, kde se přidají k dalším členům této globální elity.

Rihannina hudební videa často obsahují narážky na její členství u Iluminátů včetně tohoto náznaku z jejího videa u S&M.

Není to poprvé, když Rihanna při cestách mimo svůj adoptivní domov, USA, v posledních měsících vyvolala kontroverze. Při návštěvě svého rodiště v prosinci v Barbadosu byla tato sebe stylizující iluminátská princezna nachytána, jak nabádá děti, aby se modlily k Satanovi.

„Definicí stupidity je dělat zas a znovu to samé, co nefunguje,“ řekla skupině dětí na akci oslavující její život a úspěchy, než dodala, „když na vaše modlitby neodpovídá Ježíš, tak se zkuste pomodlit k Satanovi.“

Rihannino kázání Satanismu je pouze poslední z veřejných aférek, při nichž se tato zpěvačka hlásí k temné straně. Poté, co zahájila svou kariéru jako čerstvá tvář pěveckého stylu R&B, tak předělala svou image, kdy jako šplhadlo na vrchol popu přijala temnou spiritualitu se satanistickou gestikulací rukou v záři reflektorů a s propagací iluminátského symbolismu.

Ale poté, co se v globálním povědomí zařídila jako Ďábla uctívající bavička, tak se Rihanna svou temnou image pokusila poněkud zmírnit, ale ty znepokojivé poznámky o Satanovi, co nedávno pronesla na Barbadosu, naznačují, že její charakter se zdaleka nepolepšil a otevřeně se přidává k těm nejtemnějším silám ve společnosti.

Zdroj: jeuneafrique.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor