Meteorologové odhalují americký vojenský program „chemtrails“. Důkazy pronikají už i do mainstreamových médií
5. února 2018 Redakce AC24 Ze světa 18660 0
thumbnail
Meteorologové po celých Spojených státech začali promlouvat proti tajnému vojenskému program rozprašování chemtrails v naší atmosféře. Podle expertů je naše obloha záměrně zamořována hliníkem, baryem, olovem, arzénem, chromem, kadmiem, selenem a stříbrem jakožto součástí amerického vládního programu geoinženýringu za účelem odlidnění planety.
 

V posledních letech o geoinženýringu už maličko referující i média mainstreamu, kdy jej líčí jako nezbytné zlo, které musí přijít, aniž by plně vyzradila to, o čem jsme roky sbírali důkazy, což ukazuje, jak se vlády celého světa už dávno vměšují do zemského klimatu.

Rosalind Peterson, prezident Koalice obrany zemědělství na konferenci OSN o klimatické změně o geoinženýringu a o modifikacích počasí promlouval. V roce 2014 jsme referovali o prohlášeních Lisy Murskowski (Senátorka USA – AK) v Kongresu o programu HAARP a jeho účelu kontrolovat ionosféru. NASA uznala, že do atmosféry nad velkými americkými městy rozprašuje chemikálie jako lithium.

Nedávno o geoinženýringu uváděl zajímavý dokument USA Today, kdy naznačovali, že takový program by mohlo přijít v blízké budoucnosti, přičemž vysvětlovali, jak to bude, až ty programy oficiálně začnou.

V tomto videu bývalý meteorolog vysvětluje, že ta anomální radarová zobrazení jsou důsledky vojenského rozprašování drobků do atmosféry. [quote align="center" color="#999999"]

„Pak, až uvidíte tyto vlny velice zřetelné oblačné pokrývky vstupovat do regionu. Tak to není déšť, to není sníh. Věřte nebo ne, vojenské letadlo prolétající tímto regionem rozprašuje drobky: maličké drobečky hliníku, občas jde o plastové nebo i metalizované papírenské výrobky, ale ty se používají i jako protiradarové pomůcky, a tady to zjevně provádí. Teď už to nepotvrdí, ale býval jsem mnoho let u Námořní pěchoty a mohu vám teď už říci, přesně tohle to je.“

Na tomto videu mluví meteorolog z Jižní Kalifornie zase o drobcích s poznámkou, že se to rozprašuje nad celým regionem a narušuje to satelitní data.

A další reportér z Jižní Kalifornie vysvětluje, že se do atmosféry nad celým regionem rozprašují drobky.

Na tomto videu z Floridy místní meteorolog zase mluví o tom, jak vojáci rozprašují drobky do atmosféry.

„Chci poukázat na tuto velkou oblast modři. To je to, co my nazýváme vojenské drobky, a to ozbrojené síly do atmosféry něco vypouští… Vím to.“

A zde je další:

[/quote]

Závěrečné zamyšlení

Je zajímavé sledovat, jak místní zprávy mluví o sprejování vzduchu hliníkem a dalšími produkty jako o něčem podružném. O hliníku je známo, že způsobuje širokou škálu závažných zdravotních problémů včetně poškozování mozku a Alzheimera. Člověka by přitom mělo zajímat, co se ve vzduchu asi ještě děje dalšího, o čem ve zprávách nereferují.

Zdroj: wakingtimes.com

sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor