Pravý účel Archy úmluvy odhalen
6. ledna 2018 Redakce AC24 Ze světa 15839 0
thumbnail
Tento dokumentární film zastíní Kód Da Vinci, a to z jednoduchého důvodu, že jde o faktický příběh muže bojujícího za odhalení pravdy. Archa úmluvy rovněž známá jako Archa svědectví je zlatem pokrytá dřevěná truhla s krytem na vršku popisovaná v Knize Exodus jako obsahující dvě kamenné desky s Deseti přikázáními.

Ve videu auto po prozkoumání spousty starověkých pramenů a náznaků při srovnání spousty starověkých kultur a etymologií slov si myslí, že ví, kde bychom předmět plnící pro nás účel archy úmluvy měli hledat.

Archa úmluvy byla sama o sobě čímsi, co Židé převzali od Egypťanů. Základní koncepty různých jevů líčených v Bibli lze nalézat i v hindské civilizaci.

Tam lze také nalézt různé způsoby vstupu do duchovního vytržení a spojení s vyšším poznáním, kdy některé jsou až blízké smrti a probíhají při nich i podivné děje s tělem.

Po tom všem dospívá k závěru, že pro nás je tou Archou Ježíšův rubáš, do něhož byl zahalen po ukřižování, kdy byl v stavu těžko rozpoznatelném od smrti, nacházejíc se ve vyšším spirituálním spojení, kdy ale zvláštní činnost těla v tomto stavu vyvolala, než se zase probudil, projekci jeho těla do rubáše, který se dochoval až do našich dnů, a říkáme mu Turínské plátno. To je tedy prý naší Archou úmluvy.

Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor