Čtyři mladí muži ubodáni k smrti v Londýně, další je těžce zraněn
1. ledna 2018 Redakce AC24 Ze světa 9331 0
thumbnail
Čtyři mladí muži ve věku 17-20 let byli pobodáni k smrti na různých místech britské metropole Londýn. Pátý vážně zraněný muž bojuje o život v jedné z nemocnic, informovala televize Sky News a BBC s odvoláním na Metropolitní policii. ...

 

 

Zmíněné čtyři incidenty se odehrály na severu, východě a jihu Londýna. Policie nepředpokládá, že spolu souvisejí. Jeden dvacátník zemřel a další byl těžce zraněn při incidentu na ulici Old Street.

Muž ve věku 20 let byl ubodáa na Memorial Avenue v oblasti West Ham a 17letý mladík byl zabit na Norwood Road v oblasti Tulse Hill. Při incidentu na Larmans Road ve čtvrti Enfield zemřel 18letý mladík. V souvislosti s tímto případem policie zadržela pět mužů.

Neil Jerome z Metropolitní policie se v této souvislosti poděkoval Londýňanům a návštěvníkům britské metropole, kteří spolupracovali s policií a umožnily velké většině lidí užít si oslavy příchodu nového roku.

Vyskytly se "však také malé skupiny", které se rozhodly, že budou narušovat veřejný pořádek a páchat násilí a jejich činy měly tragické následky.

Zdroj: theguardian.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor