Putin poblahopřál těmito slovy Zemanovi k Vánocům a k Novému roku
30. prosince 2017 Redakce AC24 Ze světa 10831 0
thumbnail
Ruský prezident Vladimir Putin poblahopřál k Vánocům a nastupujícímu novému roku 2018 nejvyšším představitelům zahraničních států a vlád a také vedoucím mezinárodních organizací, uvádí tisková služba Kremlu. „Prezident RF také poblahopřál k Vánocům a nastupujícímu Nového roku prezidenta České republiky Miloši Zemanovi a vyjádřil přesvědčení, že realizace dosažených dohod během nedávného setkání v Soči pomůže upevnění rusko-českých vztahů, rozvoji vzájemně výhodné dvoustranné spolupráce pro blaho lidu našich zemí," uvádí se ve zprávě.

 

 

Blahopřání obdržel i prezident USA Donald Trump. V blahopřání Putin vyjádřil přesvědčení, že v současné složité mezinárodní situaci je zvlášť potřebné budování konstruktivního rusko-amerického dialogu.

Ruský prezident zdůraznil, že je velmi důležité, aby základem rozvoje vztahů mezi Moskvou a Washingtonem byly zásady rovnoprávnosti a vzájemné úcty.

Putin také poblahopřál francouzskému prezidentu Emmanuelu Macronovi, německé kancléřce Angele Merkelové, japonskému premiérovi Šinzó Abemu, syrskému presidentu Bašáru Asadovi a mnohým dalším politikům.

Zdroj: snews.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor