V živém vysílání NASA proletěl rychle se pohybující předmět, poté bylo přerušeno
15. prosince 2017 Redakce AC24 Ze světa 11499 0
thumbnail
Už řadu let si lámeme hlavu tím, zda jsme ve vesmíru opravdu sami. Vesmír je konec konců hodně velké místo a vypadalo by to jako, kdyby ta celá spousta místa byla vyplýtvána, kdyby snad jedinou planetou nesoucí život měla být Země. A pak jsou tu ta tvrzení nespočetných lidí v průběhu všech těch let, kteří spatřili neidentifikovatelné létající objekty UFO.

 

 

Někteří dokonce věří, že kolem mimozemšťanů navštěvujících naši planetu a dokonce i únosů mimozemšťany dochází k určitému zakrývání. Tato tvrzení jsou však často shazována se stolu jako podvrhy nebo s toho stolu shazována vyššími vládními činiteli ze CIA nebo i z NASA.

Nedávno byl v živém vysílání NASA spatřen rychle se pohybující předmět prolétající kolem Mezinárodní kosmické stanice, načež to živé vysílání NASA náhle život ztratilo a vyvolalo to zajímavé domněnky vědců, kteří předpokládají, že NASA potvrzení výskytu UFO zakrývá.

Tento 0,31 sekundy trvající video-záběr z Mezinárodní kosmické stanice (ISS) pověsil na YouTube uživatel ColdPyro, a na něm jsou spatřeny záhadné bílé paprsky stoupající z kalné temnoty hned nad zemským horizontem.

Avšak překvapivě těsně předtím, než se to „UFO“ ztratilo ze záběru, obrazovku zatemnily nějaké plátky, načež následovalo oznámení žádající uživatele, ať chvilku počkají, protože došlo k technickým problémům.

Zadržuje NASA informace o UFO?

Avšak čím více vstupuje do hry technologií, tím více zjišťujeme, že doklady o tom, by tu někde měly být, pokud si najdeme čas, abychom je našli. Nedávno byl v živém vysílání zachycen divný objekt pohybující se velkou rychlostí pokročilým kamerovým systémem. Vypadá to však, že ten záběr z vysílání byl jen po několika sekundách zrušen, aby to nikdo nemohl zaznamenat na film. Tak co způsobilo, že k tomu došlo?

Prozatím bylo jediným poskytnutým vysvětlením, že došlo k technickým potížím. Avšak někteří astronomové a výzkumníci podezírají NASA, že se opět pokouší před veřejností zakrývat to, o čem mnozí věří, že to NASA to už řadu let ví, a to je skutečná existence mimozemských forem života.

Těm, kdo si tento záznam, který je teď k dispozici na webu YouTube, prohlédli, tvrdí, že na něm není nic mimořádného. Avšak pro ty, kteří hledají odpovědi o existenci UFO, to říká, že existuje zase další důkaz, že na jiných planetách by mohl být život. Co se týče toho, co k tomu řekne NASA, tak ti to teprve budou muset komentovat. Což ovšem jenom živí propagandu, že právě oni jsou za tím, že to vysílání bylo shozeno. Konec konců, když ani po všech těch letech teorií o UFO a návštěvách mimozemšťanů, tyto domněnky nezačaly zmírat, tak teď, kdy získáváme ještě lepší snímky těchto divných létajících objektů, tak už tuplem nevymřou. Takže lidé chtějí znát pravdu a jestli jde opravdu o to, že se to drží pod pokličkou, tak možná nadešel čas, aby to konečně zpod té pokličky vykypělo ven. Pravda nakonec vždy vyjde najevo, zvláště když se ti, co pravdu hledají, se při jejím hledání nevzdávají.

Zdroj: dsc.tv

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor