Ženy obviňující Trumpa ze sexuálních útoků za to dostávají peníze od George Sorose
15. prosince 2017 Redakce AC24 Ze světa 4988 0
thumbnail
Bylo však odhaleno, že do jejich kampaně pumpuje značné peníz globalistický miliardář George Soros, dobře známý svým sponzorstvím organizace Na černých životech záleží a spoustou milionů dolarů, které investoval do Hillary Clinton, což vyvolává vážné otázky ohledně toho, co vlastně chtějí. Soros využívajíc mediální společnost zvanou Nové smělé filmy, nalévá pohotové disponibilní peníze do kampaně těchto žen za sesazení prezidenta.

A proč ty ženy promlouvající v médiích a dožadující se vyšetřování Kongresem potřebují takové ohromné sumy peněz?

Daily Wire poskytuje určité informace o pozadí Sorosovy fronty Brave New Films (Nové smělé filmy):

Tato skupina stojí tímto zjevně novým pokusem vyhnat Trumpa z Bílého domu, kdy ta nezisková organizace podle 501(c)(3) zvaná Nové smělé filmy tvrdí, že je „nestranická“ – což je směšné tvrzení podíváme-li se mezi jejich dárce, k nimž patří levičácké sekernické skupiny jako, Na médiích v Americe záleží, a Demokracie pro Ameriku.

Nové smělé filmy tvrdí, že nijak „výslovně neprosazují zvolení nebo porážku jakéhokoliv kandidáty na veřejný úřad,“ což je tvrzení, které není ani vzdáleně přesné, podíváme-li se na některá jejich videa v propagandistickém stylu, která vytvořili, včetně:

Povstaň, Senáte! Zvolený prezident je pokrytec.

Zachraňme veřejné školství – zastavte Betsy DeVos!

Nerozbornost: Praktický návod jak vzdorovat Trumpově agendě.

VYKOPÁNÍ DONALDA TRUMPA ZE SNL OD NBC

Jedním z dárců Nové smělé filmy je levičácká organizace Open Society Foundation, jejím zakladatelem a předsedou je George Soros, který dal „více než 32 miliard $ do založení nadace Open Society Foundation (Nadace otevřené společnosti), která pracuje ve více než 100 zemích celého světa.“

Začalo být už jasné, že jsou v tom skutečné peníze, které si lze vydělat obviňováním prezidenta Trumpa, které by ho potenciálně mohly dostat z úřadu. Rovněž začíná být jasné, odkud ty peníze pochází.

Není třeba hledat dál než u George Sorose.

Také Bill O’Reilly přišel s nahrávkou na magnetofonovém pásku, v níž „proti-Trumpovská osoba“ nabízí ženě značnou finanční odměnu za obvinění Trumpa z obtěžování.

O’Reilly: Tady je ta páska, Beck, magnetofonová páska s proti-Trumpovskou osobou, co ženě nabízí 200 000 $ za obvinění Donalda Trumpa z nepatřičného chování.

Beck: Bude tato nahrávka zveřejněna?

O’Reilly: Možná, že s tím zajdu na americkou prokuraturu. Nechci se sám do toho příběhu namočit, ale nechal jsem svého advokáta, aby si tu nahrávku vyslechl. Ten ji vyslechl. Na této nahrávce jsou nejméně tři trestné činy. Takže jako občan bych to měl udělat.

Zdroj: dailywire.com

 

 

 

Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor