NASA mlží? Masivní UFO velikosti Jupiteru narazilo do Slunce
6. prosince 2017 Redakce AC24 Ze světa 23873 0
thumbnail
Obrovské záhadné UFO vypadá, že klouže po povrchu slunce. Kosmická loď Sluneční observatoř zachytila obrovské UFO a mnozí výzkumníci zůstali beze slova nechápavě zírat, co by to asi mohlo být. ...
 

Vypadá to, že Slunce na srážku s objektem reagovalo

To obrovité UFO mělo vzhled tří polo-průhledných prstenců a vypadá, že je zhruba stejných rozměrů jako Jupiter, tj. největší planeta naší sluneční soustavy. Tyto zachycené obrázky odhalují, jak ten divný objekt nabourá do slunečního povrchu, načež se odrazí a pokračuje ve své cestě pryč od slunce. Podle výzkumníků je na tom divná reakce slunce jen pár okamžiků poté, kdy k dopadu došlo, jelikož to vypadá, že se slunce v reakci na zásah tímto objektem rozzářilo jasněji.

Tyto snímky pořídila kosmická stanice Sluneční a heliosférická observatoř. To je kosmická stanice, kterou společně spravují Evropská kosmická agentura a NASA, a vypadá to, že tento obrovitý objekt se vznášel velice blízko povrchu.

To není poprvé, kdy bylo u Slunce spatřeno UFO

Objevení tohoto objektu není prvním případem, kdy se tzv. UFO objevilo blízko slunce. NASA při mnoha příležitostech takové divné anomálie zavrhla a řekla, že to nejsou nic jiného než jen zrnka prachu na čočkách nebo odlesky v čočkách kamery. Co bylo v tomto případě jiného, bylo to, že UFO vypadalo, že jakmile se přiblíží ke slunci, tak v něm vytváří nějaký typ energie.

Občas se však stává, že NASA řekne, že nemají ani ponětí, co jsou ty divné objekty zač. V roce 2012 to vypadlo, že jiné obrovité UFO jako by nasávalo energii ze slunce a až dosud to nebylo vyvráceno.

Jsou i takoví, kteří si myslí, že to bizarní UFO se vlastně se sluncem srazilo náhodně, ale jsou i jiní, kteří říkají, že tyto objekty do slunce naráží záměrně. Někteří spekulovali, že šlo o doplňování paliva, kdy si nabírali energii, intenzivně proudící ze slunečního povrchu.

Paranormal crucible nahrál obrázek, aby nám poskytl představu o rozměrech toho divného UFO a odhalil, že mělo rozměry zhruba jako Jupiter:

Ufologové si myslí, že to UFO ze Slunce čerpalo energii

NASA zatím pro toto divné obrovské UFO nedala žádné vysvětlení a lidé čekají, zda uslyší, že to má přirozené vysvětlení, nebo co by to asi mohlo být. Ufologové řekli, že není žádných pochyb, že je neznámého původu a že tento koráb se sklouzl po povrchu slunce, aby z něj mohl nasát sluneční energii.

Nevypadá to, že to bylo nevěrohodné hledisko a ten koráb v jistém smyslu nabývá až biologického vzezření. Vypadá to, jako by mimozemšťané měli o slunce dost velký zájem. Třebas NASA ví, co je to za objekty, které navštěvují slunce? Tento koráb je určitě dost velký na to, aby měl na palubě cizorodý život; a v takovém případě by to mohl být mezi-dimenzionální svět, ve kterém se nám tu vznáší mimozemšťané, a kteří ten cizí svět obývají.

sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor